XLITE 2

 
האיצו את ההתקדמות שלכם
 
אין דבר טוב יותר מאשר לחצות בשקט את מגרש המשחקים הנוזלי שלך עם ה- XLITE 2
דמיין גלישה מדויקת ללא מאמץ אפילו ברוחות הקלות ביותר עם הקייט האופטימלי למשימה הזו.
הוסף לו בר סנסור 3 Pro Foil ואת הבורד לפויל SLC וקבל שילוב קטלני שיאיץ את ההתקדמות שלך כפי שלא תאמין.

 
בד החופה קיבל שדרוג משמעותי שמוסיף לו יותר שרירים ועמידות, זהו יתרון גדול לקייטים מונו עם צלע אחת. הוספנו מידות קטנות של 2 ו -3 מטר, ו -13.5 מטר לרוחות הקיץ החלשות במיוחד. הבריידלים והשייפ של הקייט עברו שינוי ומתאימים כיום לגדלים הקטנים בקייט החדש כדי לספק את חוויית הפויל האולטימטיבית.
 
בחר את ה- XLITE 2 שלך והצטרף למהפכת הפויל.

ה-XLITE 2  ביתר פירוט
ה - XLITE 2 שמשתייך לסדרה המתמחה של CORE הוא קייט פויל בעל צלע אחת אשר עוצב לשלמות. על ידי מיזוג העוצמה של NEXUS עם הדריפט הבלתי מנוצח של SECTION, יצרנו מכונת פויל שהיא קלה יותר בכ -30% מ-NEXUS שהוא קל גם כך. החופה החדשה של CoreTex 2.0 כוללת שיפור ניכר בהתנגדות לקרעים בשני הכיוונים, חיסכון קל במשקל וציפוי חדש המשפר את הטיסה, העמידות ואריכות ימים של הקייט. ה- ExoTex Light בצלעות ובבידון ראשי הוא חומר סופר קשוח ועם זאת קל יותר מחומר EXOTEX המוביל שלנו. בריידלים דקים יותר וקצרים מונעים תסבוכות ומפחיתים עוד יותר את המשקל ומשפרים את ההנפה מחדש.
 
מידות
2.0 | 3.0 | 4.0 | 5.0 | 6.0 | 7.0 | 8.0 | 9.0 | 10.0 | 11.0 | 12.0 | 13.5
           

גולשי פויל רציניים ירגישו עד כמה XLITE 2 קליל ומגיב באוויר.
וכיצד הוא עושה לופ קליל ומספק בדיוק את המשיכה הדרושה כדי להעביר אותך בבטחה בסיבובי האוויר שלך.
גולשים מתחילים יעריכו את יכולת ההנפה ההפוכה של XLITE.
בין אם מדובר באילת, גלישת נפויל בכנרת, או בספוט הביתי, ה- XLITE 2 יזניק את גלישת הפויל שלך.
 

בר SENSOR 3 PRO FOIL
לחווייה האולטימטיבית עם X-LITE 2, בחרו את הבר המתמחה מאד, SENSOR 3 PRO FOIL. הרוחב הקטן שלו (45/41.5ס"מ) וחוטים סופר דקים מפחיתים את התנגדות האוויר ומשפרים את יכולות ההיגוי. אפילו עלייה לגלשן ברוח חלשה הופכת קלה ופשוטה יותר. הבר מגיע כסטנדרט עם חוטי טקטניום באורך 22 מטר, ואופציית הארכה/קיצור שלהם (16+4+2 מטר), חוטים אלה הם בעלי התנגדות לעומסים של מעל 300 ק"ג. בנוסף, כללנו הארכת חוטים של 3 מטר, כך שתוכל לגלוש עם חוטים של 25 מטר לבחירתך.
 
מאפיינים
שלד צלע אחת
  2.0 CORE TEX
 
צלעות Exotex Light
פרופיל גלישה 
 מערכת בריידלים אולטרא קצרים
 CIT מערכת קיזוז חכמה
צורת FUTURE-C 
הנפה מיידית מהמים
 תאימות לבר סנסור 
 טלאים ®GRINTEX
 שסתום מהיר 2.0 
מערכת ניפוח מהיר
 

שלד קל משקל בעל צלע אחת
צלע יחידה שעושה את ההבדל

שלד בעל צלע אחת מספק שליטה טובה יותר ברוח חלשה מאשר קייט נטול צלעות בכך שהוא מפחית רפרוף יתר של החופה.
צלע אחת מציעה גם יכולות הנפה מהמים מעולות לעומת קייט ללא צלעות, במיוחד בתנאי רוח וגלישה קלים יותר. לך על צלע אחת!

 
 


 
חדש! בד חופה CORETEX 2.0 טריפל ריפסטופ
יותר יציבות. מקסימום שליטה.
בלעדי ל- CORE. בד החופה המוביל שלנו, טריפל ריפסטופ החדש הוא טוב עוד יותר. בד החופה קל מעט מבעבר אך כולל שיפור ניכר בהתנגדות לקרעים, בנוקשות ובעמידות. תהליך ציפוי חדש מסייע ליציבות ברוחות גבוהות יותר, יתרון גדול לקייטים עם צלע אחת. CoreTex 2.0 קובע את הסטנדרט בחוזק שבירה, עמידות בפני קרעים, אריכות ימים, הגנת UV ואורך חיי המוצר.


 


 

דקרון אולטרא קשיח EXOTEX LIGHT

10% קל יותר. ועדיין קשוח יותר.

אותם יתרונות של בד ExoTex רק קצת יותר קל. ExoTex Light דקרון ללא מתיחה משלב סיבי חיזוק במארג רדיאלי ייחודי ותהליך אמולסיה (ציפוי מגן) המאפשר שלד קייט בלחץ אוויר גבוה יותר תוך הקטנת הקוטר של הבידון והצלעות. ExoTex Light כולל תצורת סיבי חיזוק שהונדסה מחדש ומפחיתה את המסה בכ -10%. הדקרון החדש משפר את זרימת האוויר, יציבות הטיסה ומשוב לגולש על ידי שלד קשיח יותר וקשיח למרות הפחתת הקטרים. צפה לגלישה חלקה, סיבובים זריזים וחיוכים אינסופיים ב- XLITE 2 שלך.

 


 
פרופיל LW

בנוי לימים החלשים ביותר.

הפרופיל היעיל של הקייט מייצר כוח ומהירות עם מרווח זווית מרבי שמועבר לאחור כדי לשפר את הדריפט. תן לו גז, ו- XLITE 2 מתעורר לחיים! אתה תרגיש בשליטה מוחלטת במורד הרוח וכשאתה חותך בסיבוב.

 
הנפה מחדש בהרף עין
אל תישאר מאחור

הנפה מהירה היא קריטית ברוח חלשה או בתנאי גלישת גלים. לכן עיצבנו את ה-X-LITE באופן שניתן להניף אותו גם במהופך.
עיצוב עם צלע אחת עולה מהמים בצורה טובה בהרבה לעומת קייט ללא צלעות.
צורת FUTURE-C
מהירות ותגובתיות

ה-X-LITE הוא בעל יחס AR גבוה יחסית ולכן מספק פניות הדוקות ומהירות, ושליטה מדויקת.
הטיפים הרחבים שלו מספקים טיסה מאוזנת ויציבה.
דמיין את עצמך חותך את המים במהירות תוך כדי דאונלופ חינני.
זה עד כדי כך קל. 
 

מצבי CIT 

הקייט שלך. בסגנון שמתאים לך.

התאם את ה-XLITE 2 לסגנון הגלישה שלך. תחילה בחר את המצב המועדף עליך בנקודות החיבור של הבריידלים על גבי הבידון הראשי. במצב גלים הקייט מסתובב מהר יותר ויש לו יותר דיפאוור. הקייט גם מייצר יותר ליפט בזמן משיכה של הבר למקרה שרוצים להחליף רגליים בהרף עין. מצב פריסטייל מגדיל את רדיוס הסיבוב של הקייט, מייצב את הקייט כדי שתסגור תרגילים בקלות ומייצר מעט יותר כוח. הקיט מגיע מהמפעל במצב אמצעי - אולאראונד שמספק שילוב מצויין של דיפאוור, כוח וזמן אוויר. השלם את כוונון הקייט על ידי התאמה של החוטים הקיצוניים כדי לקבוע את מהירות הסיבוב ולחץ הבר. אך אל דאגה, גם כאן הקייט מגיע מהמפעל במצב האמצעי שמתאים לרוב הגולשים.


    
 


 

מערכת בריידלים אולטרא קצרים

פניות מדויקות ללא החלקה

קצר וקולע. מערכת הבריידלים ב-X-LITE2 החדש היא סופר קצרה. תכונה זו מאפשרת תגובה טובה יותר מהבר, ופידבק משופר מהקייט כך שתמיד תדע היכן הוא נמצא. בריידלים קצרים גם מונעים סיבוכים עם חוטים אחרים והנפה מהמים קלה מאי פעם. דמיין קייט שצופה ומבצע את הפניות שלך ביעילות מדהימה. מיקמנו מחדש את עיגון הבריידלים לשיפור התנהגות הקייט
 

 

 


 
מערכת ניפוח מהיר
פנימה והחוצה בצ'יק
ניפוח מלא בכלום זמן. מעברי אוויר ענקיים מאפשרים זרימה ללא התנגדות ובמהירות עצומה. כל שנייה קובעת כשלט עלית על הפויל שלך כמה ימים.

 


 
שסתום מהיר "2"

קל. נוח. ומהיר

אין צורך בפיות ניפוח ובמתאמים! בכל הקייטים של CORE, שסתום מהיר 2.0 המשופר מתחבר ישירות לכל צינור משאבה סטנדרטית. שסתום מהיר 2.0 מזרים מקסימום אוויר, מקצר למינימום את זמן הניפוח ומפחית את העומס על המשאבה. מפנטז על משאבה חשמלית? שסתום מהיר 2.0 פותר לך את הדילמה.

 
 


 


טלאים ®GRINTEX     

בידון ראשי קשוח

טלאים עמידים להגנה בפני בלאי בדיוק היכן שצריך.הטלאים החדשים, מבד עמיד במיוחד בפני חיכוך ובלאי ממוקמים במקומות אסטרטגיים לאורך הבידון הראשי ובנקודות החיבור עם הצלעות יעניקו לך רמת הגנה חדשה מפני המפגעים האלה על החוף שכולנו כל כך מכירים. 


 

תאימות למערכת בר SENSOR

ה-X-LITE2 תואם במלואו למערכת בר SENSOR. כל הברים של CORE מאופיינים בשליטה מדויקת בקייט ובמערכת הבטיחות הבלעדית SSF. העיצוב הנקי של הברים של CORE נועד לאפשר לך להפיק את המקסימום מכל סשן ומערכת הבטיחות תוכננה כך שהיא יותר אירודינמית מבעבר. לשילוב אופטימלי, בחר את הבר החדש והייעודי SENSOR 3 PRO FOIL.

 
רגעים