NEXUS 2 LW

 

ההנדסה המתקדמת של CORE בפעולה לימים של "אין רוח".
כוח בלתי צפוי בימים של רוח חלשה. ועכשיו, עם צלעות קלות משקל המיוצרות מ-EXOTEX LIGHT, הקייט החדש בעל שלוש הצלעות NEXUS 2 LW מספק ביצועים טובים אף יותר בימי הקיץ בים התיכון כשהרוח לא מנשבת בעוצמה. אל תוותרו על הסשן שלכם ביום חלש, עיברו לקייט שיסגור לכם את הפינה, באחריות! NEXUS 2 LW.
קאטבקים מהנים וסשן גלים רגוע בימים חלשים הם דבר של מה בכך עם הקייט החדש, קל המשקל והיעיל ביותר שלנו עד כה - NEXUS 2 LW. לקייט יש מספיק כוח לסשן פריסטייל כיפי עם דיפאואר לינארי לגלישת גלים. אז היכונו לבלתי צפוי עם הקייט הטוב ביותר עד כה בסדרה האוניברסלית+ של CORE, הלא הוא NEXUS 2 LW.
 

                                          
                                          

 
מאפיינים
 
 
צלעות מחומר EXOTEX LIGHT - חדש
 CORETEX LIGHT
מערכת בריידלים אולטרא קצרים

 מצבי CIT 

שלד שלוש צלעות קל משקל
 FUTURE-C SHAPE
 טיפים לתגובה מהירה
   שסתום מהיר 2.0
מערכת ניפוח מהיר

הנפה מחדש מיידית אוטומטית 
 תאימות למערכת בר SENSOR
  טיפים אולטרא קלים 
 פרופיל גלישה​  
 
 
מאפיינים עיקריים
טיפים לתגובה מהירה
ה-NEXUS 2 LW בעל רפלקסים סופר מהירים. עיצבנו מחדש את הפרופיל של הקייט, בעיקר בין אזור הבריידלים לקצוות הקייט (היכן שזווית הטיפ משתנה) כדי לחזק את הרפלקסים הללו בגלים ולהעניק לקייט זריזות ושליטה בגלים מכל סוג. טיפים רחבים מעט יותר מעניקים לקייט זריזות משופרת ויכולת הנפה אוטומטית מהמים. 
שלד 3 צלעות קל משקל
שלוש צלעות מייצרות סיבובים מהירים יותר. הן מאפשרות לקייט פיתול חזק יותר מחמש צלעות ולכן זו בחירה טובה יותר לגלים וקייטלופים. חסכנו במשקל הקייט באמצעות שימוש בחומר בלעדי EXOTEX LIGHT. הקייט קל המשקל מאופיין גם בדריפט מעולה לגולשי גלים.


 מצבי CIT 
התאם את הקייט לסגנון הגלישה שלך. תחילה בחר את המצב המועדף עליך בנקודות החיבור של הבריידלים על גבי הבידון הראשי. במצב גלים הקייט מסתובב מהר יותר ויש לו יותר דיפאוור. הקייט גם מייצר יותר ליפט בזמן משיכה של הבר למקרה שרוצים להחליף רגליים בהרף עין. מצב פריסטייל מגדיל את רדיוס הסיבוב של הקייט, מייצב את הקייט כדי שתסגור תרגילים בקלות ומייצר מעט יותר כוח. הקיט מגיע מהמפעל במצב אמצעי - אולאראונד שמספק שילוב מצויין של דיפאוור, כוח וזמן אוויר.
השלם את כוונון הקייט על ידי התאמה של החוטים הקיצוניים כדי לקבוע את מהירות הסיבוב ולחץ הבר. אך אל דאגה, גם כאן הקייט מגיע מהמפעל במצב האמצעי שמתאים לרוב הגולשים.צורת FUTURE-C
ה-NEXUS 2 LW החדש מבוסס על תצורת FUTURE-C המוכחת. הוא בעל יחס AR בינוני והעיצוב הזה מספק פניות הדוקות ומהירות ושליטה מדויקת. תאר לעצמך חותך בפניות בתחתית הגל תוך כדי דאונלופ ולא עף מהבורד. העיצוב הזה מצטיין גם בגלים גדולים ותנאים קיצוניים.


צלעות רזות EXOTEX LIGHT - חדש 
מיוצר בגרמניה ועמיד במיוחד. הצלעות ב- NEXUS 2 LW מיוצרות מ- EXOTEX LIGHT. זהו אריג היי טק קל משקל הבנוי מסיבים בשזירה אנכית וציפוי מגן ייחודי (אמולסיה). הוא פותח במיוחד עבור CORE בכדי למנוע כיפוף וקימוט של השלד, קרעים וחשיפה לקרינת UV. שימוש בחומרים מתקדמים אלה אפשר למהנדסים של CORE לחסוך 10% ממשקל הקייט - עובדה חשובה המשפרת את יכולת הדריפט לגולשי גלים ואת מהירות הסיבוב של הקייט החשובה לגולשי פריסטייל.
CORE TEXⓇLIGHT
בלעדי ל-CORE. הבד שלנו בעל משקל קליל ועדיין מציב רף חדש של חוזק, עמידות בפני קרעים ומתיחות, אורך חיים והגנת UV. זוהי חותמת האיכות והביצועים שרק קייט של CORE יכול להציע. טיפים אולטרא קלים
השימוש שלנו ב-EXOTEX דקרון בעל חוזק עצום ומשקל נמוך, מאפשר לחסוך משקל באזורים הדורשים חיזוק מיוחד. קצוות הקייט מחוזקים ב-EXOTEX ומיועדים לעמוד בחבטותפרופיל גלישה
בעיצוב צורת הכנף משכנו את זווית camber עוד אחורנית, והקטנו את יחס הכנפיים (אורך/רוחב) כלומר הקייט מעט "שמן" יותר ובעל דריפט משופר. תן לו גז, וה-NEXUS 2 LW מתעורר לחיים! הפרופיל הספציפי הזה גם משפר גלישת גלים ברוח אונשור כי הוא  אוהב להיכנס לתוך הרוח ולא להזדקר כשאתה יורד מהגל
מערכת בריידלים אולטרא קצרים
קצר וקולע. מערכת הבריידלים ב-NEXUS 2 LW החדש היא סופר קצרה. תכונה זו מאפשרת תגובה טובה יותר מהבר, ופידבק משופר מהקייט כך שתמיד תדע היכן הוא נמצא. דמיין קייט שצופה ומבצע את הפניות שלך ביעילות מדהימה.

 

שסתום מהיר "2" 
אין צורך בפיות ניפוח ובמתאמים! בכל הקייטים של CORE, השסתום מהיר 2.0 המשופר מתחבר ישירות לכל צינור משאבה סטנדרטית. השסתום מהיר 2.0 מזרים מקסימום אוויר, מקצר למינימום את זמן הניפוח ומפחית את העומס על המשאבה. מפנטז על משאבה חשמלית? שסתום מהיר 2.0 פותר לך את הדילמה. 
מערכת ניפוח מהיר
מי שנכנס ראשון למים זוכה! תכננו מחדש את מיקומן של פיות הזרמת האוויר לצלעות של הקייט כך שהאוויר זורם לתוכן מהר יותר. עשינו את זה בשבילך כי אנחנו יודעים עד כמה אתה אוהב לנפח את הקייט שלך.

 
הנפה מחדש אוטומטית
הנפה מהירה היא קריטית כשגל רודף אחריך. הקייט בנוי למצוא את נקודת ההנפה בהרף עין גולשי גלים יעריכו כיצד בנגיעה הקייט באוויר. קריטי כשכל שבריר שנייה קובע.
תאימות למערכת בר SENSOR
ה-NEXUS 2 LW תואם במלואו למערכת בר SENSOR2, SENSOR 2S ולמערכת SENSOR 3 PRO המיוצרת מקרבון. כל הברים של CORE מאופיינים בשליטה מדויקת בקייט ובמערכת הבטיחות הבלעדית SSF. העיצוב הנקי של הברים של CORE נועד לאפשר לך להפיק את המקסימום מכל סשן ומערכת הבטיחות תוכננה כך שהיא יותר אירודינמית (ונראית טוב יותר) מבעבר. 
רגעים