GTS 6 LW

פריסטייל נינג'ה לרוחות חלשות

אין זמן טוב יותר לנסות תרגילים חדשים מאשר ברוח חלשה, היכן ש-GTS6 LW מצטיין בענק. וגם אם הרוח לא עלתה מספיק כדי לפתוח את ה-GTS6 הקטן, עדיין הרווחת סשן מעולה עם קייט LW. 
מה חדש? המון! הדור השישי כולל בידון ראשי וצלעות המיוצרות מ-EXOTEX LIGHT, וחיזוקי דקרון להפחתת משקל ושיפור יציבות הקייט באוויר. אך אל דאגה, הקייט ממשיך עם העיצוב המנצח של שלוש צלעות מאחיו הקטנים יותר ושומר על הזריזות האופיינית לקייט פריסטייל. 
הקייט GTS6 LW - שותף מושלם לימים של רוח לא כל כך מושלמת. קייט שמייצר פופ מספיק חזק כדי שתסגור כמה תרגילים שכל האחרים מכסחים את הדשא בגינה. 
מאפיינים
  מצבי CIT
צורת FUTURE-C​

שלד 3 צלעות קל משקל       
 
טיפים לתגובה מהירה

 CORETEX LIGHT

  פרופיל מהיר
 
 מערכת בריידלים אולטרא קצרים
 
 מערכת ניפוח מהיר
 
 שסתום מהיר 2

 צלעות רזות  EXOTEX LIGHT-חדש          

 
 קצוות כנף אולטרא לייט
 תאימות למערכת בר SENSOR
 
 הנפה מחדש מיידית
 טיפים לתגובה מהירה
ה-GTS6 LW בעל רפלקסים סופר מהירים. עיצבנו מחדש את הפרופיל של הקייט, בעיקר בין אזור הבריידלים לקצוות הקייט (היכן שזווית הטיפ משתנה) כדי לחזק את הרפלקסים הללו בגלים ולהעניק לקייט זריזות ושליטה בגלים מכל סוג. טיפים רחבים מעט יותר מעניקים ל-GTS6 LW זריזות משופרת ויכולת הנפה אוטומטית מהמים. 
שלד 3 צלעות קל משקל 
שלוש צלעות מייצרות סיבובים מהירים יותר. הן מאפשרות לקייט פיתול חזק יותר מחמש צלעות ולכן זו בחירה טובה יותר לגלים וקייטלופים. חסכנו במשקל הקייט באמצעות שימוש בחומר בלעדי EXOTEX LIGHT. הקייט קל המשקל מאופיין גם בדריפט מעולה לגולשי גלים.
 


מצבי CIT 
התאם את GTS6 LW לסגנון הגלישה שלך. תחילה בחר את המצב המועדף עליך בנקודות החיבור של הבריידלים על גבי הבידון הראשי. במצב גלים הקייט מסתובב מהר יותר ויש לו יותר דיפאוור. הקייט גם מייצר יותר ליפט בזמן משיכה של הבר למקרה שרוצים להחליף רגליים בהרף עין. מצב פריסטייל מגדיל את רדיוס הסיבוב של הקייט, מייצב את הקייט כדי שתסגור תרגילים בקלות ומייצר מעט יותר כוח. הקיט מגיע מהמפעל במצב אמצעי - אולאראונד שמספק שילוב מצויין של דיפאוור, כוח וזמן אוויר. השלם את כוונון הקייט על ידי התאמה של החוטים הקיצוניים כדי לקבוע את מהירות הסיבוב ולחץ הבר. אך אל דאגה, גם כאן הקייט מגיע מהמפעל במצב האמצעי שמתאים לרוב הגולשים.
צורת FUTURE-C
ה-GTS6 LW החדש מבוסס על תצורת FUTURE-C המוכחת. הוא בעל יחס AR בינוני והעיצוב הזה מספק פניות הדוקות ומהירות ושליטה מדויקת. העיצוב הזה מספק את התחושה המוכרת של קייט C. נסה אותו ולא תביט לאחור.
צלעות רזות EXOTEX LIGHT - חדש 
מיוצר בגרמניה ועמיד במיוחד. הצלעות ב- GTS6 LW מיוצרות מ- EXOTEX LIGHT. זהו אריג היי טק קל משקל הבנוי מסיבים בשזירה אנכית וציפוי מגן ייחודי (אמולסיה). הוא פותח במיוחד עבור CORE בכדי למנוע כיפוף וקימוט של השלד, קרעים ובלאי מקרינת UV. שימוש בחומרים מתקדמים אלה אפשר למהנדסים של CORE לחסוך 10% ממשקל הקייט - עובדה חשובה המשפרת את השליטה ומהירות הסיבוב של הקייט החשובה לגולשי פריסטייל.
CORETEX® LIGHT
בלעדי ל-CORE. הבד שלנו קל יותר לעומת בדים אחרים בתעשיה, והוא מיוצר בבלעדיות עבור הקייטים לרוחות חלשות של CORE. הבד משפר את ביצועי הקייט ועדיין מציב רף חדש של חוזק, עמידות בפני קרעים ומתיחות, אורך חיים והגנת UV. זוהי חותמת האיכות והביצועים שרק קייט של CORE יכול להציע. 

קצוות כנף אולטרא לייט
דקרון EXOTEX LIGHT מאפשר חיסכון במשקל של השובל הקדמי והאחורי של הקייט, תוך שהוא מגן על האזורים שבאים במגע עם הקרקע בשעת הנפה והורדה. אזורים אלה בקייט עמידים במיוחד ומיועדים לעמוד בפני מכות וחבטות.

פרופיל מהיר
לגרסת GTS6 LW פרופיל כנף שטוח מאד אשר מפחית את התנגדות הרוח. פרופיל יעיל ושטוח יכול לייצר תנועת אוויר בעצמו ובכך מייצר יותר עילוי ויותר כוח. גלוש מהר יותר וחזק יותר עם גירסת GTS6 LW. 

מערכת בריידלים אולטרא קצרים
קצר יותר זה טוב יותר. מערכת הבריידלים הסופר קצרה ב-GTS6 LW מאפשרת תגובה טובה יותר מהבר, ופידבק משופר מהקייט כך שתמיד תדע היכן הוא נמצא. פשוט דמיין קייט שצופה את התנועות שלך כאילו הוא מחובר אל המוח שלך.מערכת ניפוח מהיר 
ניפוח מלא בזמן קצרצר. צינורות אוויר רחבים ושסתומי ענק מעבירים אוויר לקצוות הקייט במהירות שיא. כשלא גלשת כבר כמה ימים, כל שנייה קובעת. 
שסתום מהיר 2.0
אין צורך בפיות ניפוח ובמתאמים! בכל הקייטים של CORE, השסתום מהיר 2.0 מתחבר ישירות לכל צינור משאבה סטנדרטית. השסתום מהיר 2.0 מזרים מקסימום אוויר, מקצר למינימום את זמן הניפוח ומפחית את העומס על המשאבה. מפנטז על משאבה חשמלית? שסתום מהיר 2.0 פותר לך את הדילמה. 


תאימות למערכת בר SENSOR
ה-GTS6 LW מותאם אופטימלית לבר SENSOR 2S ,SENSOR 3 על כל הגירסאות שלהם. כל הברים של CORE מאופיינים בשליטה מדויקת בקייט ובמערכת הבטיחות הבלעדית SSF. העיצוב הנקי של הברים של CORE נועד לאפשר לך להפיק את המקסימום מכל סשן ומערכת הבטיחות תוכננה כך שהיא יותר אירודינמית מבעבר.

הנפה מחדש מיידית
הנפה מיידית היא באמת מיידית! GTS6 LW מתוכנן לגלוש לעמדת הנפה מחדש ברגע שהוא פוגש במים. משיכה קלה של הבר והקייט ממריא לשמים ללא כל מאמץ. יכולת זו היא חיונית ביותר בקייטים גדולים, וגולשים יחושו ביטחון כשהקייט עולה מהמים בקלות ברוח חלשה.
רגעים