Sensor 2S 

SENSOR 2S

עיצוב ללא תחרות. ועכשיו עם מערכת חדשה S-SYSTEM.

קל. ישיר. בטיחותי.

 

לציוד שברשותך השפעה אדירה על מידת ההנאה מהסשן שלך. אנחנו מאמינים שלמערכת בר SENSOR 2 תפקיד גדול מזה שנהוג לחשוב בהשפעה על ביצועי הקייט. המרכיבים שהופכים את הברים שלנו לכל כך טובים הם דווקא אלה הנסתרים מהעין. הידע המעשי שטמון בכל בר והעיצוב המינימליסטי כלפי חוץ הם אלה שמעניקים את חותמת הביטחון המצופה מהברים של CORE, ואת הבטיחות שעליה אתה סומך.

אל בר SENSOR 2 המוכר מצטרפים היום הברים החדשים SENSOR 2S, ו-SENSOR 2S PRO. שני ברים חדשים עם תחכום טכני כל כך מתקדם שאינו נראה במבט ראשון. לא משנה איזה בר תבחר, מערכת SENSOR 2 של CORE היא הבר הקל ביותר, הבטיחותי ביותר, וזה שיתן לך את התחושה הישירה ביותר מבין כל הברים הקיימים כיום בשוק.

הכירו את SENSOR 2S החדש - עדכון אינטליגנטי למערכת SENSOR 2. בר שבו גאונות הנדסית ומינימליזם נפגשים. בר שבו מיסבים קרמיים נמצאים בשימוש ומעלימים לחלוטין את החיכוך במערכת ה-untwist האוטומטי, וכן טקטניום ממנו מיוצרים חוטי depower הדקים והאירודינמיים ביותר שיש בנמצא. חדשנות טכנית היא זו שהופכת את SENSOR 2S למערכת בר שאין לה מתחרים. לפעמים, דווקא הדברים הנסתרים מן העין הם אלה שהופכים דבר טוב למצוין. עדיין לא מספיק טוב בשבילך? אם כך אתה מוכן למערכת SENSOR 2S PRO  
מאפיינים
 מוט במשקל נוצה - 230 גרם
 ליבת טיטניום
 אינסרטים ניתנים להחלפה
 UNTWIST
 
מערכת בטיחות (SSF)
מתאם SENSOR depower
 רוטור שחרור מהיר
 S-NECK
 
 חוטים שזורים
חוטים תוצרת גרמניה 
 בר Vario
 רצועת בטיחות קצרה
 
  סט PRO LOOP/STICK
VAIRO LINES
 
 
מערכת "S-SYSTEM"

Untwist קרמי (Ceramic)


פשטות פונקציונלית. סידור מחדש של החוטים הקדמיים שהתפתלו מעולם לא היה קל יותר. הפיתול בחוטים הקדמיים מתרחש אך ורק מתחת לבר SENSOR 2S. מנגנון untwist משופר, בעל מיסבי היי טק קרמיים, הממוקם מתחת לבר מסדר מחדש בעצמו את החוטים המפותלים, או בעת משיכה של הבר. הימים של סיבוב ידני של החוטים הקדמיים חלפו מן העולם. ברוך הבא לעידן האוטומטי של SENSOR 2S.

S-NECK

איזון מושלם. החיבור מפלדת אל-חלד שמחבר בין הרוטור-שחרור-מהיר וחוטי depower מעוצב כדי לאפשר יותר סימטריה בין כוחות המשיכה המופעלים על החוטים. S-NECK: לביצוע untwist באופן חלק יותר וסימטריה מושלמת בין כוחות המשיכה הפועלים על החוטים הקדמיים. על זה נאמר, חכם.

חוטי S-SLIDE / DEPOWER מטקטניום

בבר SENSOR 2S החוטים הקדמיים, מהפיצול העליון (Y) ועד לצ'יקן לופ, הוחלפו בחוטי טקטניום עמידים בפני מתיחה המיוצרים בבלעדיות עבורנו. היכן שהם עוברים דרך הבר, חוטים אלה מוגנים באמצעות שרוול פוליאתר עמיד UV בעובי 5.2 מ"מ. התוצאה היא חוטים עמידים ביותר, בעלי חיכוך אפסי המייצרים פעולת משיכה חלקה ומושלמת של הבר. החוטים החדשים גם אירודינמיים יותר, מספקים משוב טוב יותר, וגם נוחים יותר למגע בין האצבעות. נסה אותם. ואז תבין.

בר במשקל נוצה

מיוצר בגרמניה, המוט הוא בעל משקל נוצה של 230 גרם בלבד. זהו המפתח לתחושה הקלילה והמדויקת של הבר בידיים שלך. הבר מצופה בגריפים EVA רכים לאחיזה נוחה בסשנים ארוכים

ליבת טיטניום

תסמכו עלינו שעיצבנו את הבר החזק ביותר שיוצר אי פעם. הנדסה וסגסוגת טיטניום רמה 5, הנהוגות בכלי טיס היא זו המשמשת ב-SENSOR 2S. הקשיחות של ליבת הבר, גם היא משחקת תפקיד בהעברת התחושה המדויקת לגולש.
 

רוטור שחרור מהיר

מערכת אינטואיטיבית ללא מחשבות מיותרות. שחרור הקייט הוא קל ופשוט - פשוט לסובב. ימינה או שמאלה והקייט משתחרר בהרף עין. עובדה ידועה היא שיותר כוח מיוצר בסיבוב לעומת משיכה או דחיפה. בשונה ממערכות אחרות, כאן נחסך ממך הצורך להילחם בכוחות המשיכה/דחיפה של המים בזמן מצוקה. המערכת שלנו מציבה סטנדרט חדש בקלות השימוש, הבטיחות והביצועים. יתרון נוסף של הרוטור שחרור מהיר הוא המימדים שלו. הוא קצר יותר, קל יותר וקומפקטי יותר ממערכות אחרות. עובדה זו מאפשרת גישה קלה יותר למערכת ה-depower.
 

מערכת בטיחות נתמכת ליין קדמי יחיד (SSFׁׂׂ)

בלעדי ל-CORE. בזמן שחרור מהיר, הקייט משחרר כוח וגולש לאיטו עם הפנים מטה עד שהבידון הקדמי נוחת על המים (עם הפנים מול הרוח). הקייט יישאר בעמדה זו עד שאתה מוכן להניף מחדש. התועלת כאן היא כפולה. הקייט נשאר במקומו ולא ממריא לאוויר באופן פתאומי, ואין מתח על החוטים בזמן שהוא בעמדה הזו. במצב זה קל יותר להתחבר מחדש אל הקייט. כיצד מערכת SSF עובדת? התשובה היא שהקייט אינו נתמך על ידי חוט קדמי אחד, או שניים. מערכת SSF משחררת ב-100% את שני החוטים האחוריים, ומשחררת באופן חלקי חוט קדמי אחד בלבד, תוך שהיא שומרת על מתח מסוים בחוט הקדמי השני בכדי לנהוג את הקייט למטה בקלילות. כך שלמעשה זהו המתח הקל והלא סימטרי על החוט הקדמי השני שמאפשר לקייט לנחות באופן מושלם ולהתמקם בעמדת הנפה מחדש אחרי שחרור מהיר.

 


 

ליש בטיחות קצר

יותר קצר = יותר בטוח. כל הברים של CORE מגיעים, כסטנדרט, עם רצועת בטיחות קצרה. הרצועה היא באורך של 50 ס"מ בלבד והשחרור נמצא בחזית  - מיקום מושלם לשחרור קל ותמיד נמצא בזווית העין. רצועה קצרה לא תסתבך בציוד ושומרת על בטיחות עליונה. אם אתה לא חושב לגלוש מנותק, הגן על עצמך עם הרצועה הקצרה.
 

חוטים שזורים

פרט קטן אך חשוב במערכת SENSOR2 הוא השזירה והחיבורים בקצוות החוטים. קצוות החוטים לא רק עברו גימור ותפר מקביל, הם קיבלו שזירה (splice) מיוחדת לפני התפירה. זה מבטיח חוט חזק ועמיד יותר, וכן משפר את האווירודינמיות שלו.

 

 

 
 

חוטים 24 מטר תוצרת גרמניה

ספק החוטים שלנו, Liros מגרמניה הוא יצרן בעל מוניטין עולמי בחדשנות. לדוגמא, כל החוטים עוברים מתיחה תחת חום לפני האספקה. עובי החוטים הוא 1.8 מ"מ בלבד והם עמידים בעומסי שבירה של 368 ק"ג. כל אלה מבטיחים ביצועים מעבר לציפיות.
 

בר Vario באורך משתנה

בר אחד שמתאים לכל גדלי הקייטים. התאמה קלה של קשר אחד בקצה הבר מאפשרת הארכת הבר בשישה סנטימטרים, מ-46 ס"מ ל-52 ס"מ. זה מאפשר לבר לכסות את כל הספקטרום של הקייטים - מגודל 5 עד 19 מ"ר.
 

 

 

סט לופ/סטיק

גם כאן נמצאת ההנדסה של CORE בפעולה. במצב לא מחובר (unhooked) הצ'יקן סטיק זז הצידה ומתמקם באופן אוטומטי הרחק מהמרכז של הצ'יקן לופ. זה מבטיח לגולש שהצ'קן סטיק לא יעמוד בדרך ויפריע בעת חיבור מחדש. עיצוב זה גם מונע שחרור ו"בריחה" בטעות של הלופ מהחיבור לטרפז.

מתאם SENSOR

משיכה קלה של חוט אחד נותנת מענה מושלם. עיצוב המערכת שלנו מפחית ב-25% את הכוח המופעל להפעלת depower, יתרון עצום בתנאי ברוח חזקה. מחפש עוד יותר נוחות? אתה יכול להתאים את הגובה של המנגנון על גבי החוטים ולקרב אותו אליך במידת הצורך

בר +SENSOR 2S

בר SENSOR 2S. פלוס ארבע אופציות להארכת חוטים

בר SENSOR 2S עם ארבע אופציות להארכת החוטים. מקסם את ביצועי הקייט שלך בקלות עם הבר החדש    +SENSOR 2S. בבר הזה החוטים הסטנדרטיים באורך 24 מטר הוחלפו בחוטים עם אופציית Vario. חוטי Vario המיוצרים אף הם על ידי Liros גרמניה, הם חוטים באורך 18 מטר עם הארכות של 2 מטר ו-4 מטר. כתוצאה מכך, ניתן להתאים את בר +SENSOR 2S לחוטים באורכים של 18 מטר, 20 מטר, 22 מטר או 24 מטר. אז לך על חוטים קצרים בגלים, או ארוכים לרייס. נסה. חקור. ותהנה

אביזרים אופציונליים

אינסרטים ניתנים להחלפה

פשוט וקל להחלפה. האינסרטים שעוטפים את חוט ה-depower מיוצרים מחומר מיוחד וחלק שמתנהג כחומר סיכה ובכך מפחית בלאי של החוטים. האינסרטים ניתנים להחלפה קלה, פשוטה וזולה ללא צורך בכלים.

סט PRO LOOP/STICK

מיועד למקצוענים שגולשים באנהוקד (unhooked) בקביעות. החיבור מחדש קל יותר, אבל המרחק ממתאם depower גדול יותר כך שתוכל לקרב את המנגנון אליך במידת הצורך.

 

ליש PRO 2S

שדרג את עצמך עם ליש PRO 2S החדש. הליש שהונדס בשבילך, גולש הארד קור בפריסטייל/ווייקסטייל. הליש מיועד לכל מי שמתנתק בתרגילי פריסטייל וצריך ליש ארוך ועמיד יותר. ניתן לחוש מיד באיכות המוצר בדומה לציוד לטיפוס הרים איכותי, העמיד בפני קרעים שמתהדר בעמידות שבר של 500 ק"ג. במתיחה מלאה הליש מגיע ל-170 ס"מ. הארכה אופציונלית מותחת אותו עד ל-215 ס"מ.
רגעים