XR7

 

  גורד שחקים
ההרפתקה האווירית שלכם מתחילה עכשיוגלו כמה קל לזכות בכנפי טיסה עם החומרים החדשים, השליטה המדויקת והבניה החדשה והקלה יותר של XR7 החדש. אחרי 6 שנים, בד החופה הידוע שלנו מקבל שדרוג משמעותי. CORETEX 2.0 כעת ניחן בעמידות מאסיבית בפני קרעים, משקל קל יותר ותהליך ציפוי חדש אשר משפר את יכולות הטיסה, העמידות ואורך החיים של הקייט.
בעוד שגולשים מתחילים יהנו מקייט ידידותי למשתמש בעל טווח רוחות עצום, טייסים מנוסים ירגישו מיד את היציבות המשופרת של הקייט במהלך הטיסה. מבנה קל משקל, צלעות מחומר EXOTEX LIGHT, בד חופה במשקל נוצה ושיפורים במערכת הבריידלים הניבו פידבקים מעולים על קייט שמסתובב מהר יותר ותחושה קלילה הרבה יותר בזמן הגלישה. זה בדיוק מה שקיווינו לשמוע על XR7 - הקייט הסדרתי שלנו לביג אייר.
מאפיינים
 CIT מערכת קיזוז חכמה
 שלד חמש צלעות
 צורת delta bow
 
מהירות סיבוב גבוהה
 שסתום מהיר 2.0
 תאימות לבר סנסור
 Intelligent Arc
 CORETEX 2.0
 GrinTex טלאי הגנה
 מערכת בריידלים קצרים
 מערכת ניפוח מהיר
 דקרון קשיח במיוחד
 צלעות Exotex Light                                      
        הנפה מיידית מהמים
 
 


כיצד בנינו את XR7 שמצטיין בתגובה לינארית וישירה לשיוט נינוח, זמן אוויר שובר שיאים ונחיתות סופר חלקות?
באמצעות חידושים טכנולוגיים כגון מערכת בקרת התעופה, מנגנוני הבטיחות הייחודיים שלנו ומערכת הקיזוז החכמה.
כמו ציפור שפורשת כנפיים כדי לייצר יותר כוח עילוי,
כך מערכת Intelligent Arc מגדילה את מוטת הכנף של XR7 עם משיכה קלה של הבר.

עכשיו בואו נצלול אל הפרטים והחידושים שביצענו בקייט.

 


 קייט Delta Bow


XR7 כולל שובל אחורי של החופה המעוצב כקשת הפונה פנימה כמו בכל קייט bow סטנדרטי, וכנפיים אשר מוטות אחורנית כמו בקייט דלתא. הקייט שלנו מהונדס להיכנס חזק אל תוך הרוח ומצטיין בזמן אוויר מטורף על פי דרישה. הוא גם מצטיין בטווח תחתון אגדי. בדגם החדש שינינו את פרופיל הכנף כדי לייצר קייט מהיר יותר.


חדש! חופה CORETEX 2.0® – TRIPLE RIPSTOP
בלעדי ל-CORE.

הבד המוביל בתעשייה, triple ripstop החדש כעת אפילו טוב יותר.2.0 CoreTex מציב רף חדש של חוזק, עמידות בפני קרעים ומתיחות, אורך חיים והגנת UV. זוהי חותמת האיכות והביצועים שרק קייט של CORE יכול להציע.

 
             


EXOTEX® דקרון אולטרא קשיח

הבידון הראשי של XR7 מגיע עם הסטנדרט לביצועים גבוהים. דקרון ExoTex כולל מבנה סיבים ייחודי ותהליך ציפוי (אמולסיה) המאפשר לחץ אוויר גבוה והקטנת קוטר הבידון הראשי. חומר ייחודי זה מחזק את השלד באופן משמעותי. EXOTEX אינו נמתח ומשפר את זרימת האוויר, יציבות הטיסה, ואת המשוב לגולש. פניות זריזות, ליפט מתפרץ. חיוכים ללא הפסקה עם ה-XR7 החדש שלכם.

 


 
חדש! צלעות EXOTEX®LIGHT
לאחר ניתוח ובחינה מעמיקה, החלפנו את החומר ממנו מיוצרות הצלעות מ-EXOTEX ל-EXOTEX LIGHT, חומר סופר חזק וקל משקל של EXOTEX שהפך לסטנדרט של כל הקייטים מבית CORE. בחנו את המהלך בעולם האמיתי במשך שנתיים תמימות כך שאנחנו בטוחים בעמידות שלו. מיד תחושו בהבדל כשתקחו קייט XR7 לידיים ולמים.
 
 

 
שלד חמש צלעות
כוח מסוג זה מצריך חמש צלעות. שלד חזק, בעל חמש צלעות הוא מרכיב קריטי בעיצוב של XR7 לצורך ייצוב הכוח הנוסף אשר נוצר על ידי מערכת Intelligent Arc שלנו.
שלד חמש צלעות גם משפר משמעותית את ביצועי הקייט בתנאי רוח חזקה.

 
 סיבובים מהירים יותר

שינויים קלים במיקום הבריידלים משפיעים בצורה משמעותית על התנהגות הקייט. אנחנו מאמינים שמצאנו את המיקום האופטימלי שמייצר סיבובים מהירים וחדים, קייט תגובתי יותר מאי פעם שכיף לסובב.
 
  
 

מערכת קיזוז חכמה (CIT) של CORE

 
התאימו את XR7 לסגנון שלכם.

במצב גלים, הקייט מסתובב מהר יותר ויש לו יותר דיפאואר. יש לו גם יותר ליפט במשיכה של הבר. במצב פריסטייל, רדיוס הסיבוב של הקייט גדול יותר, הקייט יציב יותר ויש לו יותר כוח. הקייט מגיע במצב אמצעי שמספק שילוב מושלם של כוח, אייר טיים ודיפאואר. המשיכו עם שינוי לחץ הבר ומהירות הסיבוב על פי העדפתכם האישית, אך אל דאגה. הקייט מגיע מוכן עם הסט אפ הנפוץ ביותר.


        
 
 


 

 INTELLIGENT ARC
זוהי תצורת בריידלים ייחודית אשר משנה את פרופיל הכנף על פי דרישת הגולש באופן לינארי וישיר. כשם שציפור פורשת כנפיים לייצור כוח עילוי, משיכה של הבר מגדילה את שטח הפנים של ה-XR7 ומייצרת כוח עילוי וזמן אויר. באופן דומה, בזמן שחרור של הבר, הקייט "מקפל כנפיים" ומשחרר כוח. מערכת Intelligent Arc מאפשרת לך לגלוש במעלה הרוח טוב יותר, מעניקה לך זמן אוויר ארוך יותר ומרככת את הנחיתות שלך.


 
מערכת בריידלים קצרים

XR7 כולל שינויים במיקום חיבורי הבריידלים על פני הבידון הראשי. מערכת הבריידלים הסופר קצרה משפרת את המשוב מהקייט לגולש ומאפשרת לך לחוש את מיקום הקייט בכל נקודת זמן. במידות הקייטים הגדולות, תכונה זו מורגשת אפילו יותר. דמיינו קייט אשר צופה מראש כל פנייה, כאילו הוא מחובר אליכם בחוטי קסם.

 
 הנפה מחדש מיידית
הנפה מיידית היא באמת מיידית! ה-XR7 מתוכנן לגלוש לעמדת הנפה מחדש מיד ברגע שהוא פוגש במים. משיכה קלה של הבר והקייט ממריא לשמים ללא כל מאמץ. כל גולש יעריך את הקלות שבה הקייט עולה מהמים, כשכל שנייה קובעת.

גולשים מתחילים יחושו ביטחון כשהקייט עולה מהמים לאחר נפילה.
אז קדימה, נסו את התרגילים החדשים. XR7 מגבה אתכם בכל מצב.

 
 
 


 
 

שסתום מהיר 2.0

אין צורך בפיות ניפוח ובמתאמים! בכל הקייטים של CORE השסתום מהיר 2.0 מתחבר ישירות לכל צינור משאבה סטנדרטית. השסתום מהיר 2.0 מזרים מקסימום אוויר, מקצר למינימום את זמן הניפוח ומפחית את העומס על המשאבה. מפנטז על משאבה חשמלית? שסתום מהיר 2.0 פותר לך את הדילמה. 


 
 
 


 
מערכת ניפוח מהיר
ניפוח במהירות על-קולית!
הקייט החדש כולל מערכת צינוריות אוויר קצרות אשר חוסכות במשקל הכללי וגם משפרות את זרימת האוויר אל הצלעות.
 GRINTEX®
טלאים עמידים להגנה בפני בלאי בדיוק היכן שצריך. הטלאים החדשים, מבד עמיד במיוחד בפני חיכוך ובלאי ממוקמים במקומות אסטרטגיים לאורך הבידון הראשי ובנקודות החיבור עם הצלעות ויעניקו לך רמת הגנה חדשה מפני המפגעים האלה על החוף שכולנו כל כך מכירים


תאימות למערכת בר SENSOR

ה-XR7 מכויל להתאמה אופטימלית עם מערכת בר SENSOR שלנו. הברים שלנו מאופיינים בשליטה מדויקת בקייט, במערכות בטיחות סופר מתקדמות ופשטות גאונית. 
רגעים