CHOICE 4

ללא מעצורים.

אולאראונד טווינטיפ לפריסטייל.

זה מה שתקבלו עם CHOICE 4 החדש - קיקרים, לגונות, בוטס או רצועות. יצרנו את CHOICE 4 כדי שיעשה הכל. עכשיו, עם טיפים חדשים בצורת חרב, דק בזווית משופעת וריילים חבויים מתחת לדק, הכל יהיה קטן עליכם. 


הגירסה החדשה של הבורד יותר וורסטילית ובעלת וביצועים משופרים, תוך שמירה על עיבוד ממוחשב (CNC) של ליבת עץ פאולוניה ושימוש בקרבון CARTAN שגולשי CORE התרגלו לדרוש. כעת תוכלו להרגיש כיצד השימוש בקרבון בצ'אנלים החדשים ועיצוב הדק בזווית משופעת נותן לכם כנפיים בקפיצות ובתרגילי הפריסטייל באנהוק. גוף הגלשן, בעל הצ'אנלים המרובים יספק לכם הנאה בלתי נגמרת. אז לכו על זה בכל הכוח, או ברגוע עם CHOICE 4 החדש.


ריילים ייחודיים
הבורד החדש, CHOICE 4 הוא בעל מאפיינים חדשים וייחודיים: רייל עליון ותחתון ייחודי שמשפר את נוחות הגלישה והביצועים. עיבדנו את הדק העליון באזור הרפידות בזווית משופעת וקיזזנו כ-2 מ"מ מהעובי שלו באזורים אלה. הדק התחתון בנוי מרייל חדש, גם הוא בזווית משופעת באזור הרפידות, אשר מתיישר בזרימה מושלמת באזור הטיפים של הגלשן. בכך שיפרנו את גמישות הגלשן ואת זרימת הנוזלים על גבי הדק העליון. בנוסף, הגלשן יעיל יותר בצ'ופים. אמנם קשה יותר לייצר את הריילים החדשים, אבל אנחנו בטוחים שתעריכו את הפרטים הקטנים הללו. אתם אולי עדיין לא גולשי ווייקסטייל, אבל אולי יום אחד תגיעו לשם. אתם אולי עדיין לא מומחי ביג אייר, אבל אתם בדרך….שמרו על כל האופציות פתוחות עם CHOICE 4 החדש - גלשן טווינטיפ בעל אפשרויות בלתי נדלות.

מידות:
133X40 | 135X41 | 137X41.5 | 139X421 | 141X42.5 | 144X43.5
מאפיינים
CARTAN® פחמן
ליבת עץ 3D
VARIO RAILS
צ'אנלים בצורת חרב- חדש
מולטי צ'אנלים
שידרית בצורת V
PRO ROCKER
אינסרטים קשוחים לבוטס
סנפירים G10 PRO 42MM
רייל נסתר בתחתית הגלשן
דק מעוצב בשיפוע
 
 
 
 
 צ'אנלים בצורת חרב - חדש 
השילוב המושלם בין גמישות לקשיחות. ניתן להבחין שעיצוב הצ'אנלים בתחתית הגלשן ממשיך כעת גם לצד העליון שלו, ומזכיר צורה של חרב יפנית (KATANA). המתאר החדש מוסיף קשיחות לטיפ של הגלשן לצורך אגירה ושחרור אנרגיה הנחוצים לפני הפופ, כאשר אתם לוחצים את הגלשן מטה כלפי המים. דק מעוצב בשיפוע - חדש 
ה-CHOICE 4 החדש כולל צ'אנל עליון לאורך ¾ מאורכו של הגלשן באזור הרפידות, ובכך "מרים" את הדק העליון ב-2 מ"מ. עיצבנו אותו בזווית שלילית באזור הזה, והוא משתלב לזווית ישרה לכיוון קצות הגלשן, באזור הטיפים. העיצוב הזה מקטין את עוביו של הרייל ובכך הופך את CHOICE 4 לסלחן מעט יותר. עיצוב בזווית שיפוע גם משפר את גמישות הגלשן לפופ חזק יותר. בדיוק מה שאתם צריכים!

רייל נסתר בתחתית הגלשן - חדש 
הגלשן כולל רייל נסתר בתחתית הגלשן אשר מעוצב בשיפוע באזור הרפידות, ואשר משתלב בצורה מושלמת לזווית חדה באזורים החיצוניים של הדק העליון. התוצאה של רייל נסתר היא נוחות וזרימת נוזלים משופרת על גבי גוף הגלשן, בעוד שטיפים חדים יותר מספקים אחיזה טובה יותר במים.

 


CARTAN® קרבון
CHOICE 4 מיוצר מהקרבון הבלעדי שלנו, שבו סיבי הקרבון שזורים זה בזה ב-30° ובכך מעניקים לגלשן גמישות אופטימלית ביחס לכוחות הפועלים עליו במים. 12,000 סיבי קרבון מאפשרים שימוש מינימלי בשרף והפחתה במשקל תוך כדי גמישות ללא תחרות, ועמידות משופרת לאורך זמן. קרבון Cartan הוא הנשק הסודי של כל הגלשנים של CORE. 


 

ליבת עץ 3D
ליבת עץ חזקה וקלה, בעיבוד CNC.
 ליבת עץ מסוג פאולוניה מעניקה ל-CHOICE 4 יציבות, עמידות גבוהה ומשקל סופר נמוך.
 הבורד עוצב מחדש ומיוצר בתהליך המאפשר הגדלה של ליבת העץ ממש עד לקצוות הגלשן, ובכך מתקבל בורד קל משקל.
שידרית בצורת V
כמו בסירות מירוץ שמגלחות צ'ופים במים סוערים וטסות במהירות שיא, הגדלנו את השידרית בצורת V והעמקנו אותה לכל האורך בתחתית הבורד. העיצוב החדש אוכל צ'ופים ואפילו מחליק נחיתות קשות. נסו את CHOICE 4 בתנאים הקשים ביותר שתמצאו, ותרגישו את ההבדל של שידרית V עמוקה.

 
מולטי צ'אנלים
אחיזה קיצונית גם ללא סנפירים. כמו קודמו, CHOICE 4 כולל ארבעה צ'אנלים עמוקים אשר רצים לכל אורכו של הגלשן. תפקידם הוא להפחית את כמות המים אשר זורמת על גבי הגלשן, ולהגביר את ההתנגדות הצידית בעת עלייה לגלשן (לא משנה באיזו זווית). הפחתת כמות המים שזורמת על הגלשן מגבירה את מהירותו. גלשו אפילו ללא סנפירים, CHOICE 4 תמיד בשליטה. 
 
VARIO RAILS
ריילים בעובי משתנה. לשליטה טובה יותר ופופ חזק יותר. CHOICE 4 כולל רייל מעוצב בעובי של 12 מ"מ במרכז הגלשן אשר יורד בהדרגה לעובי של 5 מ"מ בקצוות.
 
PRO ROCKER
הגלשן החדש כולל רוקר פריסטייל פרוגרסיבי (משתנה) שמודגש מאד ממש מתחת לידית האחיזה, במרכז הבורד. הקימור של הבורד מתמתן בכיוון הקצוות והופך שטוח יותר. מאפיינים שונים של גמישות מותאמים לכל גודל בורד באופן אינדיבידואלי כדי לספק לכל מידה מקסימום ביצועים. מבלי לחשוף יותר מדי סודות, אנחנו שולטים ברמת הגמישות באמצעות עובי ציפויים משתנה בזמן הייצור. 

 
אינסרטים קשוחים לבוטס
אחיזה משוריינת לבוטס או לרצועות. האינסרטים המיוצרים מפלדת אל חלד V4A מעוגנים עמוק לתוך משטח הבסיס. ניתן לבחור בין שלוש פוזיציות למיקום האינסרטים.
סנפירים G10 PRO 42MM
איזון מושלם בין התנגדות גבוהה למים כשאתה צריך לחופש הזה שאתה מחפש בבורד פריסטייל. סנפירים בגודל 42 מ"מ הם הסטנדרט. גדולים מדי? אין בעיה, עבור לסנפירי וייק בגודל 28 מ"מ. 
אביזרים רפידות ורצועות CORE
 
 

UNION PRO 3
ברוכים הבאים לרפידות ורצועות החדשות UNION PRO 3. כעת עם רצועות נפרדות ואפשרויות כוונון מגוונות אפילו יותר מבעבר. המהנדסים שלנו פיצלו כעת את רצועת ההידוק לשניים כדי לאפשר התאמה אינדיבידואלית לחלק הקדמי והאחורי של כף הרגל. כל חלק מהרצועה כעת ניתן לכוונון בצורה עצמאית, וכן כעת תוכל לבחור מבין 11 נקודות שונות למיקום הרפידה. בנוסף, תוכל לבחור האם למקם אותה קרוב או רחוק לרוחב הגלשן עם משחק של 2 ס"מ כדי לתת פיתרון לבעלי כף רגל גדולה או קטנה. הסט החדש UNION PRO 3 כולל גם שינויים קלים בחומריות ועיצוב המוצר. שיפרנו את הצורה של הרפידה ואת הגמישות שלה כדי למנוע החלקה של כף הרגל בזמן הגלישה ולשפר את הנוחות. הרפידה מעודדת את כך הרגל להיכנס למצב קבוע ולהישאר שם ללא תזוזה. רצינו לתת לסט החדש תחושה של נעלי הספורט החביבות עליך, אז הוספנו מעט ריפוד לרצועה ושיפרנו את התמיכה לכרית כף הרגל. 

גלוש בנוחות מקסימלית - גלוש עם UNION PRO 3   


UNION COMFORT
הגירסה הבסיסית יותר ומהנה לא פחות. הסט כולל רפידה ארגונומית לבלימת זעזועים מושלמת, ספוג "זוכר" ברצועה להתאמה אידאלית לכף הרגל, ופאנל להחזקת קצות האצבעות. כל אלה יספקו אחיזה מושלמת ונוחות מקסימלית בכל תנאי הגלישה.


סנפירים G10 PRO 48MM
הסנפירים הסטנדרטיים לא נותנים לך מספיק אחיזה? אין בעיה, לך על הסנפירים הגדולים במידה של 48 מ"מ לאחיזה מטורפת ופופ אדיר.

 סנפירים G10 WAKE 28MM
הסנפירים האלה יעמדו בכל התעללות בכבוד. סנפיר ווייק בעל שיפוע מתון וזוית אופטימלית של הקצה האחורי מושלם לסשן ווייק הקרוב שלך. הוא קטן דיו כדי לא להגביל אותך ומספק אחיזה מספקת בתמרונים טכניים.  
רגעים