SENSOR 3

שלמות באמצעות פשטות.

חדשנות מהעתיד, עיצוב פונקציונלי ואסתטיקה נקייה - הכירו את הבר החדש במשקל אולטרא קליל, SENSOR 3, הבר שהפך לאגדה, כעת בעל מאפיינים פורצי דרך. 
מאפיינים
 חוטים מטקטניום 
 ליבת טיטניום- קלה כנוצה.חזקה
 אינסרטים ניתנים להחלפה
 חיבור ישיר- חדש!
 
מערכת בטיחות (SSF)
לופ סטנדטי,סליידר ופרו 
 אוזניים נסתרות לאיסוף החוטים-חדש! 
 אוטומטי Untwist
 
 חוטים שזורים
חוטים תוצרת גרמניה 
 חומרי גלם באיכות הגבוהה ביותר 
 ליש בטיחות קצר
  תיק בר רב תכליתי
  שחרור מהיר CIC - חדש! 
 ציפוי מונע החלקה
  ליש פרו 3
  מתאם דיפאואר 4:1 
  גריפ אחיזה-חדש! 
 
 
תחושה

העיצוב המדויק של SENSOR 3 מעניק תחושה ושליטה שאין לאף בר אחר.


ליבת טיטניום - קלה כנוצה. חזקה . 
מוט מטיטניום אשר משולב בתוך הבר מבטיח שגם לחץ משיכה קבוע מהחוטים הקדמיים לא ישפיע על הקשיחות העוצמתית של הבר. זה אולי יותר מדי הנדסה עבור הבר, אבל אנחנו מעדיפים זאת כך. ואם קורה כעבור זמן שהחוטים שוחקים את השרוול שעוטף אותם, ההחלפה שלו קלה, פשוטה וזולה. 
 


"אוזניים" נסתרות לאיסוף החוטים - חדש!
ללא סרבול, פינות חדות או קצוות קשיחים. 
עיצוב נקי, מינימליסטי ורך של קצוות הבר לא רק נראה פנטסטי, אלא גם נוח מאד לאחיזה. ולאחר סשן כיפי במיוחד, האוזניים נפתחות בקליק ומשמשות לאיסוף נקי ומסודר של החוטים.


גריפ אחיזה - חדש!
גריפ דק שמונע החלקה של הידיים בזמן הגלישה מקל על הידיים, גם בסשנים מרתוניים. ניגוד צבעים מאפשר זיהוי מהיר של צד שמאל/ימין, וקו אדום דק מאפשר לכם לזהות האם הבר הפוך.
שליטה

כל מערך החוטים והקונפיגורציה של מערכת הדיפאואר מתוכננים בקפידה כדי לספק לכם פידבק חסר תקדים, שליטה ותחושה תוך כדי גלישה. 

חיבור ישיר - חדש! 
המצופים בקצה הבר אינם מפריעים לתנועה הטבעית של החוטים האחוריים משום שהם מסתיימים כמה סנטימטרים מעליו. כתוצאה מכך, תרגישו חיבור יותר ישיר לקייט שלכם. בנוסף, ניתן להתאים את אורכו של הבר על פי העדפה (50/46.5ס"מ) באמצעות סיבוב פשוט של תושבת החוטים החבויה מתחת לאוזניים שבקצה הבר. גם העברנו את הגומיות החיצוניות למיקום נסתר בתוך המצופים כדי לשמור על מראה נקי ולא מסורבל. 

Untwist אוטומטי
חוטים מפותלים הם נחלת העבר
התרה מחדש של החוטים אחרי קייטלופ היא פשוטה באמצעות פעולת משיכה של הבר. הפיתול של החוטים הקדמיים מתרחש מתחת לבר SENSOR 3 היכן שמיסב קרמי מסדר את הפיתול בחוטים באופן אוטומטי.

מתאם דיפאואר 4:1
פשוט. מהיר. קל. ומוכח.
המתאם ומערכת הדיפאואר מפחיתים את כוח המשיכה פי 4 ובכך מאפשרים לכם להתאים את כוח הקייט בזריזות גם בגאסטים. בנוסף, חוט הדיפאואר הוא אלסטי ובכך אינו מתנופף לכם מול הפרצוף בזמן הגלישה. 


חיבור
מערכת הבטיחות של הבר מהווה חוליה קריטית בין הגולש לקייט. עליה לפעול באופן מושלם ואינטואיטיבי. מערכת שחרור-מהיר החדשה ב-SENSOR 3 עונה על כל דרישות הבטיחות וחשוב יותר, החיבור מחדש קל יותר מאי פעם. 
שחרור מהיר CIC - חדש! 

הלב של מערכת השחרור מהיר החדשה (Core Intuitive Connect) הוא מנגנון שחרור בדחיפה וחיבור מחדש בדחיפה בקליק. המכסה האדום עוצב כך שיקנה אחיזה מעולה בזמן חירום. והחיבור מחדש לאחר שחרור מהיר הוא פשוט ביותר - כל שעליכם לעשות הוא לחבר את הצ'יקן לופ חזרה למנגנון וישמיע קליק. שחרור מהיר CIC. פשוט לשחרר ולחבר בחזרה עד הישמע הקליק. 
מערכת בטיחות (SSFׁׂׂ)
המערכת ההיברידית הבלעדית ל-CORE משלבת את כל היתרונות שבמערכות חוט יחיד, שני חוטים ומערכת חוט חמישי. בזמן שחרור מהיר, מערכת SSF משחררת ב-100% את שני החוטים האחוריים, ומשחררת באופן חלקי חוט קדמי אחד בלבד, תוך שהיא שומרת על מתח מסוים בחוט הקדמי השני בכדי לנהוג את הקייט למטה בקלילות. כך שלמעשה זהו המתח הקל והלא סימטרי על החוט הקדמי השני שמאפשר לקייט לנחות באופן מושלם ולהתמקם בעמדת הנפה מחדש אחרי שחרור מהיר.ליש בטיחות קצר
יותר קצר = יותר בטוח. כל הברים של CORE מגיעים, כסטנדרט, עם רצועת בטיחות קצרה. הרצועה היא באורך של 50 ס"מ בלבד והשחרור נמצא בחזית  - מיקום מושלם לשחרור קל ותמיד נמצא בזווית העין. רצועה קצרה לא תסתבך בציוד ושומרת על הבטיחות שלכם. אם אתם לא חושבים לגלוש מנותקים, הגנו על עצמכם עם הרצועה הקצרה.
היתרונות של CORE 
חוטים תוצרת גרמניה
ספק החוטים שלנו, Liros מגרמניה הוא יצרן בעל מוניטין עולמי בחדשנות. לדוגמא, כל החוטים עוברים מתיחה תחת חום לפני האספקה. עובי החוטים הוא 1.8 מ"מ בלבד והם עמידים בעומסי שבירה של 368 ק"ג. כל אלה מבטיחים ביצועים מעבר לציפיות. 

חוטים שזורים
קצוות החוטים לא רק עברו גימור ותפר מקביל, הם קיבלו שזירה (splice) מיוחדת לפני התפירה. זה מבטיח חוט חזק ועמיד יותר, וכן משפר את האווירודינמיות שלו.אינסרטים ניתנים להחלפה
פשוט וקל להחלפה. האינסרטים שעוטפים את חוט ה-depower מיוצרים מחומר מיוחד וחלק שמתנהג כחומר סיכה ובכך מפחית בלאי של החוטים. האינסרטים ניתנים להחלפה קלה, פשוטה וזולה ללא צורך בכלים. 
חוטים מטקטניום
החוטים הקדמיים, מהפיצול העליון (Y) ועד לצ'יקן לופ, הם חוטי טקטניום עמידים בפני מתיחה המיוצרים בבלעדיות עבורנו. היכן שהם עוברים דרך הבר, חוטים אלה מוגנים באמצעות שרוול פוליאתר עמיד UV בעובי 5.2 מ"מ. התוצאה היא חוטים עמידים ביותר, בעלי חיכוך אפסי המייצרים פעולת משיכה חלקה ומושלמת של הבר. חוטים אלה גם אירודינמיים יותר, מספקים משוב טוב יותר, וגם נוחים יותר למגע בין האצבעות. נסו אותם. ותבינו. 
ציפוי מונע החלקה
יותר אחיזה זה תמיד דבר טוב יותר. שילבנו גומי מיוחד בייצור של קצוות הבר ובמנגנון השחרור מהיר כדי לאפשר לכם אחיזה טובה יותר במשטחים האלה, גם כשהם רטובים. 


תיק בר רב-תכליתי
יותר מסתם תיק. התיק החדש לבר הוא תיק רב תכליתי. הוא נועד לשמור על הבר המבריק שלכם בזמן נסיעה. בנוסף, תוכלו לאחסן בתאים הנוספים מגוון של הארכות חוטים, חלפים, אקססוריז וכיוב'. טקסטיל רשת בגב תיק הבר מאפשר ייבוש מהיר ונוח לשימוש הבא. 


חומרי גלם באיכות הגבוהה ביותר
איכותו של כל בר נמדדת באיכות חומרי הגלם ותהליכי הייצור שלו. אנחנו משתמשים בפולימרים מתקדמים בתהליך הייצור של הבר שנקרא תרמופלסטיקה. תהליך זה נמצא בשימוש נרחב בתעשיות מדויקות. דיוק שכזה מושג אך ורק על ידי שימוש בתבניות ייצור, שלתוכן יוצקים את הפולימר. הפולימר, שהוא חסר צבע ומגיע בצורה של גבישים, מאופיין בקשיחות מאד גבוהה, ועמידות גבוהה בפני חיכוך. 
טיטניום הוא חזק כמו מתכת, אך קל ממנה ב-45%. עובדה זו מקנה לטיטניום את הקשיחות הגבוהה ביותר ביחס למשקלו לעומת כל המתכות המוכרות. בנוסף, טיטניום עמיד בפני מי מלח. זו הסיבה שמוט הליבה של הבר, מנגנון השחרור מהיר ויתר המתכות של הבר, כולם עשויים מטיטניום.
ביתר חלקי המתכת, השתמשנו בנירוסטה המאושרת לשימוש ימי מסוג A4. התוצאה היא מזעור הסיכוי לחלודה וביטחון לשנים רבות של פעולה חלקה ואיכותית.
אך ורק החומרים הטובים ביותר נבחרו לייצור SENSOR 3.בר +SENSOR 3
בר SENSOR 3. פלוס ארבע אופציות להארכת חוטים 
בר SENSOR 3 עם ארבע אופציות להארכת החוטים. מקסם את ביצועי הקייט שלך בקלות ובזול עם הבר החדש  +SENSOR 3. בבר הזה החוטים הסטנדרטיים באורך 24 מטר הוחלפו בחוטים עם אופציית Vario. חוטי Vario המיוצרים אף הם על ידי Liros גרמניה, הם חוטים באורך 18 מטר עם הארכות של 2 מטר ו-4 מטר. כתוצאה מכך, ניתן להתאים את בר +SENSOR 3 לחוטים באורכים של 18 מטר, 20 מטר, 22 מטר או 24 מטר. אז לך על חוטים קצרים בגלים, או ארוכים לרייס. נסה. חקור. ותהנה.
אביזרים


לופ פרו
גולשי ווייקסטייל ופריסטייל רדיקליים יעדיפו את הלופ הגדול ביותר שבנמצא. גודלו מאפשר לגולש להתנתק ולהתחבר בחזרה במהירות ופשטות. אך קחו בחשבון שהדיפאואר יימצא רחוק יותר. בכדי למנוע ניתוק לא רצוני, השתמשו בצ'יקן סטיק וכשאין בו צורך, פשוט הסיטו אותו הצידה כדי שלא יפריע למהלך הגלישה.

לופ סליידר
הלופ סליידר מיועד לגולשי גלים ופויל שמשתמשים בטרפז עם חבל במקום מתכת. העיצוב הקומפקטי של הסליידר מקרב את הבר קרוב יותר אל הגוף ומשפר את התנועה לצדדים ללא תזוזה של הטרפז. בכדי להפחית את החיכוך והבלאי של החבל עם הסליידר, הוא מעובד בעבודת יד כדי להחליק את המשטח שלו עד למקסימום. הסליידר מיועד לשימוש אך ורק עם טרפז בעל חבל. את טבעת הבטיחות ניתן לחבר במצב חצי-סואיסייד, כך שהשאקל של הליש נשאר באותו מיקום של השחרור מהיר ולא מפריע בדרך. 

לופ סטנדרטי
הלופ הקטן מגיע כסטנדרט עם SENSOR 3 ומיועד לגולשי פרירייד ופריסטייל שגולשים מחוברים. המידות הקטנות שלו מקרבות את חוט הדיפאואר אל גוף הגולש ובכך עוזרות גם לגולשים נמוכים. צ'יקן סטיק אלסטי מאפשר חיבור בצורה מהירה ופשוטה. ליש PRO 3
גולש ווייקסטייל או פריסטייל רדיקלי? ליש 3 PRO הוא בדיוק בשבילך. אורכו מאפשר לך להעביר את הבר בלי להיתקע. מיסב סוויבל חדש מבטיח סיבוב חלק, ושרוול נאופרן נדיב שעוטף את השאקל מונע שחרור לא רצוני. שים לב ששחרור ליש מאחורי הגב קשה יותר לעומת שחרור הליש הסטנדרטי. לא מומלץ עם ליש 3 PRO אם אתה לא מתנתק.
 
רגעים