IMPERATOR 7

Imperator 7.
לגלוש על יצירת מופת.
כבר 20 שנה.


ייצור בעבודת יד עם הרבה תשוקה, מהחומרים והטכנולוגיות המתקדמים ביותר שיש בנמצא, זהו הבורד האולטימטיבי. קבלו את הדור השביעי של אימפרטור. גלשן שהוא אגדה.

זה שהולך בדרכו שלו. לעולם אי אפשר לעקוף אותו.
-מרלון ברנדו-
 
צעד אחד לפני כולם
החברה הראשונה שהביאה פתרונות טכנולוגיים ייחודיים לענף הקייטבורדינג.
קרבון ברמה אחרת
קארטאן 2, כפי שהוא נקרא, משלב גדילי סיבי פחמן לא מפותלים וחד כיווניים בהצמדה אפוקסית מינימלית לכדי יריעה שטוחה, עם סיבים ב-30 מעלות המתאימה בדיוק לגודל הבורד. הסיבים המפוזרים בצורה ישרה מאוד מביאים לרובד מרוכב עם מבנה אחיד יותר מזה המיוצר באריגה קונבנציונלית. העברת העומס המשופרת מקצה לקצה של האימפרטור מייצרת דור 7 אנרגטי להפליא שהוא גם קל יותר ב -100 גרם מקודמו.
אופי ייחודי.
איך הוא מרגיש על המים? בדיוק כמו שדמיינתם. רק טוב יותר.
להרגיש הכל. ושום דבר.
הביצועים של ליבת עץ פאולוניה, קרבון קארטאן 2 ו -20 שנות פיתוח משקפים את החתימה הייחודית של האימפרטור 7. צפו לחיתוכים החלקים ביותר, ליציבות הפיתול הגבוהה ביותר ורפלקסיביות מדהימה גם בצ'ופים. נוחות מקסימלית בכל התנאים.
 
 
תמיד על המסלול.
שידרית V ייחודית מחזיקה את 7 Imperator בביטחון על המסלול - במיוחד בצ'ופים ורוחות חזקות. הריילים בעבודת יד שעוצבו בזויות מעט חדות יותר כדי להפחית גרר, חבויים מתחת לפרופיל.
שידרית דאבל קונקייב חותכת גם את הצ'ופים החזקים ביותר ומספקת אחיזה ויציבות מדהימים. מעבר מדאבל לקונקייב לסינגל קונקייב בקצוות הגלשן משפר את ההמראה.
סיבים במתח מקסימלי
קרבון קארטאן 2 עוטף את ליבת העץ לכדי גוף אחיד, וכתוצאה מכך זרימות הכוח בין הסיפון העליון והתחתון מושלמות. תתפלאו מהיכולת המדהימה של 7 Imperator לטעון ולשחרר את האנרגיה שלכם לפי דרישה.
מהלך גאוני.
דברים יוצאי דופן קורים כאשר תשוקה והנדסת-על נפגשים.

עוצמה טבעית.
מתחת למעטפת הקרבון הבלעדית שלנו, חבוי מעשה ידי אמן. עץ מובחר מסוג פאולוניה אשר נבחר בקפידה ובאופן אישי, עובר עיבוד CNC מדויק. סיבי עץ ארוכים וקלי משקל מעניקים לאימפרטור את היציבות הדרושה ואת החתימה הייחודית שלו.


        

כל גרם נחשב.
תהליך יצירת הוואקום שלנו מצריך פחות שרף באופן משמעותי לעומת טוינטיפ קרבון קונבנציונאלי, ובכך מייצר מבנה בורד קליל ודינאמי יותר. למרות שתהליך הייצור של החברה הוא סודי ביותר, התוצאה לא. הוא אחראי, במידה רבה, לעוצמתו, לתחושה ולנוחות האגדית של הבורד גם לאחר שנים רבות של אהבה.
גימור עם הרבה אהבה.
המסילות המעוצבות ביד כוללות עיצוב חדש של מסילה קשיחה שמשחררת מים במהירות רבה יותר, ומפחיתה גרר. נדרש יותר זמן ומאמץ לעצב ביד את המסילות שלנו, אך התוצאות מדברות בעד עצמן. הטיפ החדש והמעוגל עם פינה החדה במקצת, מפחית גרר ועם זאת ממנף את אפקט קואנדה כדי לייצר פניות חלקות כמו חמאה תוך מתן אחיזה מעולה בקו ישר.
גלשני LW.
מאושרים לרוח קלה. 

ראו, הרגישו וחוו יצירת מופת ברוח קלה. ראו את הבוהק של סיבי הפחמן שלנו, הרגישו את המסילות הייחודיות שעובדו בעבודת יד וחוו את העוצמה, השליטה וההנאה העצומה שמהדורת LW החדשה מייצרת ברוחות קלות.LW 152X48
זהו השילוב האופטימלי בין פלנינג מוקדם לזריזות ספורטיבית. קצוות רחבים יותר ומסילות סימטריות מאפשרים פלנינג מהיר תוך שמירה על זריזות.

 LW 146X45
Imperator 7 LW הקטן יותר כולל קווי מתאר קלאסיים של 7 Imperator. הוא אידיאלי עבור ספוטים עם רוחות משתנות ולא יציבות.

 
מפרטים ומשלוח
סט סנפירים RAZOR G10
ברגי סנפיר V4A
ידית REVO עם סט ברגים
מפתח טורק T30
כיסוי גרב לבורד

מידות
130 על 39
133 על 40
135 על 41
137 על 42
139 על 42.5
141 על 43
146 על 45 LW
152 על 48 LW