RIPPER4

גלשן טהור מזכוכית. תשוקה טהורה.
גלשן גלים לביצועים גבוהים מהסדרה האוניברסלית+


המקור חוזר במראה חדש ורדיקלי וטווח גדול מבעבר. הדור הרביעי של RIPPER כולל עיצוב היקפי חדש לחלוטין ורוקר משופר וקל מאד לגלישה. השייפ הידידותי מבטיח לך הנאה עצומה מסשן הגלים הבא. RIPPER - שייפ חדש, אבל עם תחושת הגמישות הקלאסית שגלשן מפוליאוריטן וזכוכית מצטיין בה.

אז, מה חדש?
הכל, חוץ ממבנה הגלשן והסנפירים. כהתחלה, RIPPER4 הוא בעל פרופיל רחב יותר, בדומה לפרופיל-דג, והוא בעל זנב שלילי. אזורי הרוחב ונפח המשופרים ממוקמים מתחת לרגלי הגולש ולכן קל מאי פעם לגלוש גם כשאין אספקת כוח מספקת או בגלים משופעים. הורדנו את זווית הכניסה של הסנפירים ב-4 מ"מ כדי לתת לגלשן יותר דרייב, והוספנו זנב שלילי כדי לתת לך אחיזה יותר טובה בפניות. תאר לך את הפאן בגלים משופעים. YESSS נסה את RIPPER4 ותראה. נסה גם את המידות הקטנות יותר. אתה עשוי לגלות שהמידה המתאימה לך קטנה במידה אחת ממה שנהוג לחשוב.
מידות: 4'5 - 8'5 - 11'5 
מאפיינים
 שייפ חיצוני (OUTLINE) של גלשן קצר-חדש
 ציפוי זכוכית קלאסי 
 ליבת קצף פעיל 
 עיצוב גרמני, מיוצר בעבודת יד בפורטוגל
 סטרינגר כפול 
ריילים מוסתרים
 רוקר פרוגרסיבי-חדש
 זנב שלילי-חדש
שלושה סנפירים
   II FCS מערכת סנפירים
 שידרית סינגל קונקייב-חדש
 אף קצוץ 
 התקן לרצועות   CORE 


מאפיינים
 
עיצוב גרמני. מיוצר בעבודת יד בפורטוגל
הנדסה בפמרן, גרמניה. וייצור על ידי שייפרים מומחים בעבודת יד בפורטוגל. כמויות ייצור קטנות מבטיחות שלמות צורנית וביצועי גלישה חלקה וקלאסית שאותה דורשים גולשי RIPPER

 

שייפ חיצוני (outline) של גלשן קצר - חדש 
בהשראת צורתם של הדגים, הוספנו 28מ"מ לרוחב הגלשן במרכזו, בין הרצועות והסטנו את הנפח שלו מעט קדימה. עובי הגלשן ירד כדי לחפות על העלייה בשטח הכללי. וניתן להבחין שהאף מלא יותר. כתוצאה מכך, גלשן בנפח 5.8 עולה מ-24.4 ליטר, ל-26 ליטר. שינויים אלה משפרים את הדרייב, יציבות וגלישת גלים עם קייטים גדולים יותר או גלים קטנים יותר. 


 
רוקר פרוגרסיבי - חדש 
ה-RIPPER4 מאופיין ברוקר פרוגרסיבי בעל שלושה שלבים כשהאמצע הוא מהיר ושטוח. הרוקר הקדמי לא השתנה בהרבה, והרוקר האחורי הוקטן ב-6מ"מ כדי לספק מהירות יותר גבוהה בפניות. רוקר בעל שלושה שלבים פנטסטי בהגברת מהירות בפלאט ופניות משופרות כשלוחצים על הזנב. 
 


זנב שלילי - חדש 
ה-RIPPER החדש עבר מזנב עגול לזנב שלילי. שטח פנים גדול יותר מוסיף ליפט ואחיזה בפניות. 
 


ליבת קצף פעיל
בחירת קצף היא קריטית לביצוע הגלשן. לכן אנחנו משתמשים אך ורק בפוליאוריתן (PU) בתא אטום הטוב ביותר של Surfblanks. ה-PU שלנו מונע חדירת מים גם לאחר ניקוב שלו. בנוסף, הוא ניתן לעיבוד מדויק ב-CNC כדי לתת לגלשנים שלנו גמישות עליונה ודיוק במימדי הגלשן. גלוש ללא חשש. זו ליבת קצף פעיל. 

ציפוי זכוכית קלאסי
גולשים מקצוענים מעדיפים את התחושה הרכה, את הגמישות והתגובתיות של גלשן זכוכית קלאסי. שכבות מרובות של סיבי זכוכית ושרף מאפשרות עיצוב גלשן מדויק ומשוות לו מראה של גלשן גלים קלאסי, עם ריילים של גלשן קלאסי ומראה מדהים.

 סטרינגר כפול
פס עץ (stringer) עובר לכל אורכו של הגלשן ומקנה לו את הגמישות הנחוצה והתחושה הייחודית של גלשן גלים קלאסי. פס עץ שני מונח בצורה אופקית ומהווה את הבסיס לאינסרטים של הרצועות. הסטרינגר יצוק אל תוך סיבי הזכוכית והשרף ויחדיו הם מהווים דק עליון עמיד ביותר. 


ריילים מוסתרים
הריילים שעוצבו מחדש בעבודת יד הם בעלי פרופיל דק וחד יותר. דבר זה משפר את ניקוז המים מתחת לגלשן ותורם לתחושה הרכה של גלשן קלאסי. הרייל הקדמי העגול מתמזג בצורה מושלמת עם הרייל האחורי החד ומעניק לגלשן יכולת תמרון נדירה.

שידרית סינגל קונקייב - חדש​
ה-RIPPER החדש כולל שידרית סינגל קונקייב בתחתית הגלשן כדי לתת יותר ליפט ואחיזה בפניות.התקן לרצועות
הדק העליון מאובזר באינסרטים מפלדת אל חלד V4A למקרה שתרצה להשתמש ברצועות הגלישה של CORE
אף קצוץ
האף הקצוץ הוא סימן ההיכר של RIPPER - הגלשן עמיד יותר ובטיחותי יותר. בורד עם אף קצוץ גם נכנס לכל תיק בקלות ושורד נסיעות וטלטלות באופן טוב יותר. 

שלושה סנפירים
ה-RIPPER החדש מצויד בשלושה סנפירים במבנה קלאסי של גלשן גלים. שלושה סנפירים ומעניקים תחושה משוחררת יותר מארבעה. הם גם מאפשר פניות מהירות ומהלכים נקיים יותר. הורדנו את זווית הכניסה של הסנפירים ב-4מ"מ כדי לתת לגלשן יותר דרייב ומהירות 


מערכת מקורית לסנפירים FCS ll
FCS II היא סטנדרט אשר זמין בכל העולם והחלפת סנפיר אורכת שתי שניות ללא צורך בכלים. המערכת אף תואמת אחורנית למערכות FCS קודמות כדי שלא תפסיד זמן גלישה.


אביזרים
סנפירים FCSII מקוריים 
לבחירתכם שלוש אופציות: סט סטנדרטי CARVER GF, סט מתקדם יותר מדגם ACCELERATOR NEO, או סט מקצועי ACCELERATOR PC CARBON.


רצועות CORE
לאלו מכם שמעדיפים לגלוש עם רצועות, עיצבנו רצועות חדשות, סופר נוחות. הן מגיעות עם ברגי פלדת אל חלד ופלטות לנעילת הברגים. הן מרופדות ומצוידות ברצועות וולקרו להתאמה מושלמת לכל כף רגל. 


רגעים