SECTION 4


לוחם גלים.

 

הנאה טהורה. בגלים.

 

התשוקה שלך לגלישת גלים היא לא מהעולם הזה. לא עובר עליך יום אחד מבלי לבדוק באפליקציות את מצב הרוח והגלים, כי יום עם גלים הוא יום שאסור לפספס. קח את התשוקה שלך לרמה חדשה עם SECTION 4 שהתחדש עם בד חופה CoreTex 2.0 - קייט גלים טהור המיועד לגולשי קייט גלים.

 

מה הופך קייט גלים לנהדר?

קייט גלים מעולה מביא אתכם אל הגלים הטובים ביותר ושומר אתכם עליהם ללא רעש וצלצולים. הוא צריך דריפט מעולה ולופים מהירים כדי להישאר באוויר בתנאי רוח גבוליים ביבשה ובמיוחד בגלים גדולים ומהירים. תנאי החוף דורשים קייט מהיר עם עוצמה גבוהה כדי להישאר מול חלון הרוח. SECTION 4 מסדרת הקייטים המתמחים של CORE מצטיין בכל אלה עם טווח הרוחות וההיגוי המשופרים שלו.

 

אם אתם מחפשים גלישה ללא מאמץ ואת עוצמת המשיכה הנכונה בדיוק לכם, SECTION 4 החדש יעלה אתכם במעלה הרוח אל הגלים הטובים ביותר. אם אתם מחפשים את השילוב המושלם לגלישת גלים אולטימטיבית עם ביצועים גבוהים, חברו את SECTION 4 החדש לבר SENSOR PRO WAVE וגלשן RIPPER 4 וגלו עולם חדש.

 
מאפיינים
צורת FUTURE-C
2.0 CORETEX
דקרון קשיח במיוחד
צלעות Exotex Light
CIT מערכת קיזוז חכמה
מערכת בריידלים קצרים
שלד אולטרא לייט
פרופיל גלישה
טיפים לתגובה רדיקלית
הנפה מיידית מהמים
שסתום מהיר "2"
מערכת ניפוח מהיר
GrinTex טלאי הגנה
תאימות לבר סנסור
 
 
 
 
 
הקייט המתמחה של CORE ממשיך את צורת החופה המוכחת, בעלת 3 צלעות, Future-C עם כמה חידושים.
הצורה המשופרת של ה- Future-C, הטיפים שעברו שינוי גאומטרי, והבריידלים הקצרים ללא סיבוכים מפחיתים עוד יותר עוד יותר את הרפרוף בחופה ומשפרים את יעילות הטיסה. SECTION 4 כולל כעת את בד החופה העדכני ביותר - CoreTex 2.0 וצלעות מחומר ExoTex Light המוכח, לשיפור השליטה והיציבות תוך הפחתת משקל ביותר מ -2%.
 
 
מאפיינים עיקריים

 

עודכן! שייפ FUTURE-C
השייפ נגזר מצורת החופה של GTS, זהו העיצוב המתון של ה- Future-C של SECTION 4
אשר מספק סיבובים מהירים והדוקים ושליטה מדויקת.
SECTION 4
הוא גם מעט יותר פתוח (כלומר מעט "שטוח יותר") מאשר ה- GTS כדי לקדם דריפט טוב יותר.
ה-SECTION 4
עבר עדכון בין נקודות העיגון השנייה והשלישית של הבריידלים כדי לשפר את יעילות הטיסה ולהפחית רפרוף.
 
 
 

CORETEX 2.0® חדש! חופה

בלעדי ל-CORE 

בלי קרעים ומתיחות, אורך חיים והגנת UV. זוהי חותמת האיכות והביצועים שרק קייט של CORE יכול להציע. 

בד החופה המוביל שלנו, triple ripstop, עכשיו אפילו טוב עוד יותר. בד החופה הקל בהרבה כולל שיפור ניכר בהתנגדות בפני קרעים, בנוקשות ובעמידות. תהליך ציפוי חדש מסייע ליציבות ברוחות חזקות יותר, זהו יתרון גדול לקייט בעל שלוש צלעות. CoreTex 2.0 קובע את הסטנדרט בחוזק שבירה, עמידות בפני קרעים, אריכות ימים, הגנת UV ועמידות במתיחה.

 
 
EXOTEX® דקרון אולטרא קשיח​
הסטנדרט לביצועים גבוהים. EXOTEX דקרון ללא מתיחה אשר משלב סיבי חיזוק במארג רדיאלי ייחודי ותהליך אמולסיה (ציפוי מגן) המאפשר שלד קייט בלחץ אוויר גבוה יותר תוך הקטנת הקוטר של הבידון והצלעות. ExoTex כולל תצורת סיבי חיזוק שהונדסה מחדש ומפחיתה את המסה בכ -10%. הדקרון החדש משפר את זרימת האוויר, יציבות הטיסה ומשוב לגולש על ידי שלד קשיח יותר וקשיח למרות הפחתת הקטרים. צפה לגלישה חלקה, סיבובים זריזים וחיוכים אינסופיים ב
- SECTION 4 שלך.
 
 

חדש! צלעות EXOTEX LIGHT

לאחר בדיקות מעמיקות ומקיפות, החלפנו את חומר ExoTex שלנו ב- ExoTex Light, גרסה סופר קשוחה אך קלה יותר של חומר הדקרון המוביל בתעשייה שלנו. בחנו אותו בעולם האמיתי כבר שנתיים, כך שאנו בטוחים בעמידות שלו. גם הצלעות קיבלו שיפורים קלים במפרק החיבור על הבידון הראשי כדי לשפר את היציבות. נסה את SECTION 4 החדש, ומיד תרגיש כמה זריז הקייט הזה.


 
 
 

מצבי CIT
מצבי CIT שלנו מכיילים את SECTION 4 לפעול ביחס לכיוון הרוח. שלוש נקודות חיבור של הבריידלים מתאימות את הקייט לתנאי רוח אונשור (למשל מערבית בים תיכון), לתנאי אולראונד, ולתנאי רוח אופשור (למשל מזרחית בים תיכון). במצב אונשור, הקייט יושב עמוק יותר בחלון הרוח, ויש לו יותר כוח ודריפט טוב יותר. במצב אופשור, הקייט יושב יותר קדימה בחלון הרוח, מה שמקנה לו יותר דיפאואר ומהירות גבוה יותר בגלישה קדימה. 
מהירות הסיבוב ופידבק היגוי זה עניין של בחירה. הבחירה שלך. עם שלוש נקודות חיבור מתכווננות לחוטים האחוריים, מערכת הקיזוז המהירה שלנו מעניקה לך את החופש להתאים עוד יותר את תחושת הבר ומהירות הסיבוב של הקייט בהתאם לסגנון שלך. אז קדימה, שחק עם ההגדרות 
 
 

מערכת בריידלים קצרים

קצר וקולע.

מערכת הבריידלים הסופר קצרה וחסרת התקלות של SECTION 4 משפרת את הפידבק לגולש כך שתמיד תהיה לך תחושה טובה יותר של מיקום הקייט. ציר הסיבוב של SECTION 4 נמצא ממש בקצה הכנף וכתוצאה מכך הלופים חלקים במיוחד בכל גודל קייט שתבחר. במידות הגדולות יותר, התגובתיות הזו זו מתחזקת עוד יותר. דמיין קייט שצופה כל פנייה וכל לופ, כאילו הוא מחובר אליך בחוטים של קסם.
    

 


 

שלד 3 צלעות קל משקל

גדולה במשקל נוצה. השייפ המוכח של SECTION 4 מעניק חיסכון במשקל, איזון ברוח חלשה ודריפט מעולה בסלאק.
למרות שהוא קל מקודמו, הוא עדיין נותן בראש בגלי ענק.

 
 
פרופיל גלישה
מרווח הזווית המקסימלי בין החופה לשלד נמתח עוד יותר לאחור, ויחס AR של SECTION 4 הוקטן מעט, כלומר הוא קצת יותר שמן מהנקסוס כדי לשפר את הדריפט. תנו לו גז, ו-SECTION 4 מתעורר לחיים!
 
 
עודכן!טיפים לתגובה רדיקלית
רפלקסים חתוליים על גלי ענק. הטיפים (קצות) של הכנף מיועדים לגלישת גלים טהורה. תהנה מקייט בעל רפלקסים שמחזקים את הביטחון שלך בגלים גדולים, מהזריזות ומשליטה בכל תנאי. השנה, עכדנו עוד יותר את קצות הכנף כדי לשפר את הרפלקסים של הקייט.


הנפה מחדש אוטומטית
הנפה מיידית היא קריטית ברגעים האלה שגל רודף אחריך ואחרי הקייט.
ה-SECTION 4 מהונדס לדאות מיד לעמדת הנפה מחדש מושלמת עם שחרור של הבר. משיכה קטנה והקייט טס לשמיים.
כל גולש גלים יעריך את המהירות שבה ה-SECTION 4 עולה בחזרה לאוויר כשכל שנייה קובעת.
 

שסתום מהיר "2"
אין צורך בפיות ניפוח ובמתאמים! בכל הקייטים של CORE, השסתום מהיר 2.0 מתחבר ישירות לכל צינור משאבה סטנדרטית. השסתום מהיר 2.0 מזרים מקסימום אוויר, מקצר למינימום את זמן הניפוח ומפחית את העומס על המשאבה. מפנטז על משאבה חשמלית? שסתום מהיר 2.0 פותר לך את הדילמה.

 
 

מערכת ניפוח מהיר
ניפוח במהירות על-קולית! תכננו מחדש את מיקומן של פיות הזרמת האוויר לצלעות של הקייט כך שהאוויר זורם לתוכן מהר יותר.
עשינו את זה בשבילך כי אנחנו יודעים עד כמה אתה אוהב לנפח את הקייט שלך.

 
 

טלאים ®GRINTEX    
טלאים עמידים להגנה בפני בלאי בדיוק היכן שצריך.
הטלאים החדשים, מבד עמיד במיוחד בפני חיכוך ובלאי ממוקמים במקומות אסטרטגיים לאורך הבידון הראשי ובנקודות החיבור עם הצלעות יעניקו לך רמת הגנה חדשה מפני המפגעים האלה על החוף שכולנו כל כך מכירים

  
 

תאימות למערכת בר SENSOR
ה-SECTION 4 תואם למערכות בר SENSOR המאופיינות בשליטה מדויקת בקייט ובמערכת הבטיחות על ליין קדמי יחיד (SSF) הייחודית של CORE.
רגעים