FUSION 5 LW


גלשן חדש לגמרי.
עם כוח תואם. 
גלשני FUSION 5 LW החדשים חולקים את אותו שם כמו אחיהם הקטנים אך כאן נגמר הדמיון ביניהם. אנחנו הבנו שפשוט אי אפשר רק להגדיל את הגלשן ולקרוא לו גלשן לרוח חלשה. די למקם אותם זה לצד זה ולראות כמה ההבדלים גדולים בין הבורדים הקטנים יותר לגלשנים לרוח חלשה. וזה משום שאנחנו מכוונים את ה- LW שלנו במיוחד לתנאי רוח קלים יותר.
הדור החמישי שלנו מגיע עם בנייה חדשה, ריילים נסתרים, קווי מתאר מעודכנים וגוף הגלשן שעבר שינוי מהבסיס. אבל הם עדיין שומרים על אותו פחמן ייחודי שגורם לגלשנים הסופר קלים (3 ק"ג) להתעורר לחיים. ההבדל הבולט ביותר בין גלשני FUSION 5 LW לאחיהם הקטנים הוא הבליטה הייחודית באמצע שדרית V העמוקה. הוספנו גם רייל אחיזה עבור גולשי פריסטייל. ושיפרנו את הצ'אנלים, הקצוות וקווי המתאר עבור גולשי פריסטייל. המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל הפרטים החדשים.


מוכן לכל משימת רוח חלשה  FUSION 5 LW 

מידות - 154/46, 159/47 


 
זריזות מפתיעה
(FUSION 5 LW MEDIUM - (154X46 CM

בורד זריז וקל. המידה הזו היא הכלאה בעלת יכולות ציפה של גלשני LW ויכולות פריסטייל של הגלשנים הקטנים יותר בסידרה. גלשן מושלם לגולשים מתחילים ולגולשים מנוסים שמחפשים פריסטייל בתנאי רוח חלשה. בנייה חדשה של גוף הגלשן עם צ'אנלים וריילים חדשים, ושידרית V עמוקה יעניקו לך שליטה ותגובתיות שנהוג לצפות מגלשנים קטנים בהרבה.
ביטחון מלא
(FUSION 5 LW LARGE - (159X47 CM

הקרוזר האולטימטיבי לרוח חלשה. הגלשן הגדול ביותר שלנו, עם מתאר חיצוני שמזכיר סנובורד וחלון ביצועים שמתחיל ב-7 קשרים. ריילים חיצוניים שליליים (concave) בדומה לסנובורד משפרים את החידוד במעלה הרוח משום שהם כופים על הגלשן לרדת עמוק יותר במים ובכך מאפשרים מגע ארוך יותר של הרייל עם המים. קצוות רחבים מבטיחים ציפה מוקדמת ושומרים עליך בזמן חורים ברוח. צורה ייחודית זו גורמת לתחושה של גלשן קטן יותר. שידרית בצורת V וקונקייב כפול נותנים לך שליטה אם הרוח עולה פתאום.
 
מאפיינים
CARTAN® קרבון
UNIBODY EDGE
מולטי צ'אנלים
ליבת עץ 3D קלה יותר
צ'אנלים בצורת חרב
דק מעוצב בשיפוע
ריילים חבויים בתחתית הגלשן
שידרית בצורת V
LW רוקר
סנפירים G10 CUTBACK 48MM
UNION COMFORT
UNION PRO 3
REVO
מאפיינים טכניים
CARTAN® קרבון
בלעדי ל-CORE.
הקרבון הייחודי שלנו בנוי מסיבים בצפיפות גבוהה השזורים זה בזה בזווית של 30° ובכך מעניק שילוב אופטימלי של קשיחות וגמישות. הקרבון הייחודי הוא בעל מאפייני גמישות גבוהה יותר לאורך הבורד ופחות ברוחב הבורד. בנוסף, תהליך הייצור מאפשר שימוש מינימלי בשרף וחיסכון במשקל. התוצאה היא פופ אדיר, נחיתות רכות כמו חמאה ועמידות גבוהה עם קרבון Cartan.

  
 
 
חדש! UNIBODY EDGE
הטכנולוגיה של מגלשי הסקי מגיעה לעולם הטוינטיפ. לראשונה בעולם, יצרנו תהליך שבו שכבות הקרבון והשרף נצמדות לגוף הגלשן בצורה הרבה יותר טובה מכל מה שקיים כיום בתעשיה העולמית. בכך נוצר למעשה גוף גלשן אחיד ויצוק. החלפנו את סטריפ ה-ABS הקודם בהיקף הגלשן, בסטריפ חדש וב-80 שכבות למינציה של שרף. התוצאה היא חיבור חזק וקשיח יותר בין השכבה העליונה והתחתונה של הגלשן. התוצאה היא שייפ שמעניק קשיחות צולבת גבוהה יותר, אוגר ומשחרר אנרגיה בצורה טובה מבעבר.

          
 
 
חדש! מולטי צ'אנלים
צ'אנל מרכזי דאבל קונקייב מאסיבי וצ'אנל חיצוני קטן יותר,
שעוקבים לאורך הגלשן מספקים עומק לשידרית בצורת V ואחיזה מטורפת.
בנוסף לצ'אנל המרכזי, הוספנו קוואטרו צ'אנלים בטיפים.
גולשי פריסטייל יוכלו לדרוך את הקצה חזק מבעבר.
גולשי פרירייד ירגישו כמה מדהים 5 FUSION בחידוד במעלה הרוח.

 
 חדש! ליבת עץ 3D קלה יותר

ליבת עץ קלה וחזקה.
ב-FUSION 5  השתמשנו ביריעות עץ פאולוניה קלות משקל, לפני שהן מודבקות זו לזו.
העץ החדש ניחן בתכונות זהות לאלו של הדור הקודם, אך הוא קל יותר. כתוצאה מכך גילחנו 250 גרם ממשקל הגלשן.
הליבה החדשה מעניקה לגלשן יציבות מבנית, מעכבת ריקבון של העץ ומשמרת את הגמישות שלו.
העץ מסוג פאולוניה מתארך אל עבר קצות הגלשן והוא עובר עיבוד CNC במשטח העליון והתחתון.

 


 


חדש! צ'אנלים בצורת חרב

השילוב המושלם בין גמישות לקשיחות.
ניתן להבחין שעיצוב הצ'אנלים בתחתית הגלשן ממשיך כעת גם לצד העליון שלו, ומזכיר צורה של חרב יפנית (KATANA).
המתאר החדש מוסיף קשיחות לטיפ של הגלשן לצורך אגירה ושחרור אנרגיה הנחוצים לפני הפופ, כאשר אתם לוחצים את הגלשן מטה כלפי המים.

 

חדש! דק מעוצב בשיפוע
ה-FUSION 5 החדש כולל דק מעוצב בשיפוע של 6 מעלות מטיפ לטיפ, אשר משתלב היטב אל הצ'אנלים.
עיצוב בזווית שיפוע מפחית את הגמישות לאורך הגלשן ומבטיח פופ חזק יותר וחידוד יעיל יותר. עכשיו תורכם להרגיש!

 
 
 
חדש! ריילים חבויים בתחתית הגלשן
הגלשן כולל רייל נסתר בתחתית הגלשן אשר מעוצב בשיפוע באזור הרפידות, ואשר משתלב בצורה מושלמת לזווית חדה באזורים החיצוניים של הדק העליון. התוצאה של רייל נסתר היא נוחות וזרימת נוזלים משופרת על גבי גוף הגלשן, בעוד שטיפים חדים יותר מספקים אחיזה טובה יותר במים.
 
 
 
שידרית בצורת V המותאמת לגלשני LW
את ההשראה לשידרית בצורת V קיבלנו מסירות המירוץ המרחפות על פני מים סוערים. אנחנו ב-CORE שילבנו שידרית בצורת V אשר הולכת לכל אורך הבורד, חותכת צ'ופים ומחליקה עבורך את הגלישה. עיצוב זה תורם לגלישה חלקה כחמאה ונחיתות סופר רכות.


רוקר LW

הרוקר בגלשן החדש הוא מתון ועושה שימוש בריילים המשתנים לביצועים מעולים ברוח חלשה.
הידע הזה הגיע מה-Imperator , יצירת המופת האחרונה של carved.
 
 
סנפירים G10 CUTBACK 48MM
שילוב מושלם בין שיוט נוח לפריסטייל. סנפירי G10 חדשים מפיברגלס יעניקו לך שליטה ויציבות גבוהות יותר. סנפירים אלה, העמידים בפני מכות, הם השילוב המושלם של אחיזה אופטימלית, ולא גבוהה מדי בפניות.

 
אביזרים
UNION COMFORT
הגירסה הבסיסית והמהנה קיבלה עדכון עיצובי. הסט החדש כולל רפידה ארגונומית בצורת יהלום לבלימת זעזועים מושלמת, ספוג "זוכר" ברצועה להתאמה אידאלית לכף הרגל, ופאנל להחזקת קצות האצבעות. כל אלה יספקו אחיזה מושלמת ונוחות מקסימלית בכל תנאי הגלישה.


 
 
 
UNION PRO 3
ברוכים הבאים לרפידות ורצועות החדשות UNION PRO. כעת עם רצועות נפרדות ואפשרויות כוונון מגוונות אפילו יותר מבעבר. המהנדסים שלנו פיצלו כעת את רצועת ההידוק לשניים כדי לאפשר התאמה אינדיבידואלית לחלק הקדמי והאחורי של כף הרגל. כל חלק מהרצועה כעת ניתן לכוונון בצורה עצמאית, וכן כעת תוכל לבחור מבין 11 נקודות שונות למיקום הרפידה. בנוסף, תוכל לבחור האם למקם אותה קרוב או רחוק לרוחב הגלשן עם משחק של 2 ס"מ כדי לתת פיתרון לבעלי כף רגל גדולה או קטנה.

הסט החדש UNION PRO כולל גם שינויים קלים בחומריות ועיצוב המוצר. שיפרנו את הצורה של הרפידה ואת הגמישות שלה כדי למנוע החלקה של כף הרגל בזמן הגלישה ולשפר את הנוחות. הרפידה מעודדת את כך הרגל להיכנס למצב קבוע ולהישאר שם ללא תזוזה. רצינו לתת לסט החדש תחושה של נעלי הספורט החביבות עליך, אז הוספנו מעט ריפוד לרצועה ושיפרנו את התמיכה לכרית כף הרגל.

גלוש בנוחות מקסימלית - גלוש עם UNION PRO

 

 
         ​ 
 
 


חדש! REVO
התאמה מהירה, תוך כדי תנועה של הרוקר של הגלשן. צריך פחות רוקר כדי לחדד טוב יותר? או יותר רוקר כדי לסגור תרגיל? עם REVO, זו לא בעיה. מתאם רוקר חכם כלול בידית הגלשן שלנו. סיבוב מהיר של הידית מפעיל את REVO. הרוקר יורד ב-15 מ"מ, הגלשן שטוח יותר וגמיש פחות. התוצאה היא פלנינג מוקדם יותר וחידוד חזק יותר.
    

 
 
רגעים