Section LW 

לוחם לגלים קטנים

 

לפעמים אתה מגלה שהגלים הקטנים, הנקיים האלה, בגובה מותניים בלתי ניתנים לגלישה פשוט כי הקייט שלך לרוחות חלשות (LW) אינו זריז מספיק. לעומתו, הקייט הרגיל שלך רוצה לעקור אותך מהגלשן. מסיבה זו ייצרנו קייט גלים LW לגלים קטנים. משום שגלים קטנים יכולים להיות כיפיים במיוחד. SECTION LW עם יחס כנפיים מעט גבוה יותר מאחיו הקטנים, טיפים לתגובה רדיקלית ושלד שלוש צלעות מעניק דריפט מתון וניתן לשליטה כשאתה רוצה ליהנות על הגלים

 
 

 

 
מאפיינים
 
 שלד אולטרא-קל

 פרופיל גלישה
 DACRON
  LIGHT
 צורת FUTURE-C
 טיפים אולטרא קלים
 בריידלים קצרים
 מערכת CIT
 הנפה אוטומטית
 שסתום מהיר "2"
 מערכת ניפוח מהיר
 ®GRINTEX
  בר SENSOR

 
 
 
 
מאפיינים טכניים
 

שלד אולטרא-קל 3 צלעות
שלוש צלעות מעניקות איזון מושלם בין גמישות הקייט ומשקלו. הקוטר של הבידון הראשי ושלוש הצלעות ב-SECTION הוקטן משמעותית ובייצורם השתמשנו בכמות הדקרון הקטנה ביותר מכל קייט אחר של CORE. חיסכון זה במשקל הוא קריטי לקייט מאוזן וייצור דריפט.

 

פרופיל גלישה

עיצוב צורת הכנף של ה-SECTION כולל זווית camber מקסימלית ויחס כנפיים (אורך/רוחב) מעט נמוך יותר מהרגיל (aspect ratio) שמשפר את יכולות הדריפט של הקייט.

CORE TEX LIGHT

בלעדי ל-CORE בגירסאת LW. מעט קל יותר. הבד המוביל בתעשייה ממנו מיוצרת חופת הקייט הוא עמיד כמו בד CoreTex הרגיל ומציב רף חדש של חוזק, עמידות בפני קרעים ומתיחות, אורך חיים והגנת UV. זוהי חותמת האיכות והביצועים שרק קייט של CORE יכול להציע.
   
 

צורת FUTURE-C

הצורה המתונה של Future-C מאפשרת פניות מהירות והדוקות, ושליטה מדויקת. ה-SECTION LW גם מעט "פתוח" יותר (כלומר מעט "שטוח" יותר) מה- GTS3 LW כדי לייצר דריפט טוב יותר.

 
 

טיפים אולטרא קלים
ה-SECTION LW מיוצר עם פחות דקרון בשובל הקדמי והאחורי של חופת הקייט, למעט באזורים שבאים במגע עם הקרקע בעת הנפה והנחתה. אזורים אלה עמידים במיוחד ונועדו להגן על הקייט.

 

מערכת בריידלים קצרים
מערכת הבריידלים הסופר קצרה משפרת את המשוב מהקייט לגולש ומאפשרת לך לחוש את מיקום הקייט בכל נקודת זמן. במידות הקייטים הגדולות, תכונה זו מורגשת אפילו יותר. דמיין קייט אשר צופה מראש כל פנייה, כאילו הוא מחובר אליך בחוטי קסם וצופה כל תנועה שלך.

 

מערכת "שליטה חכמה" (CIT) של CORE

 
משתנים כגון זריזות הקייט ולחץ בר הם עיניין של העדפה אישית. אתה יכול להתאים בקלות ובפשטות את המתח של הליינים האחוריים, את לחץ הבר ואת מהירות הסיבוב של הקייט. מערכת השליטה החכמה שלנו נותנת לך חופש מוחלט להתאים את הקייט על פי העדפתך האישית.
 

הנפה מחדש אוטומטית

הנפה מיידית היא קריטית ברגעים האלה שגל רודף אחריך ואחרי הקייט. ה-SECTION מהונדס לדאות מיד לעמדת הנפה מחדש מושלמת עם שחרור של הבר. משיכה קטנה והקייט טס לשמיים. כל גולש גלים יעריך את המהירות שבה ה-SECTION עולה בחזרה לאוויר כשכל שנייה קובעת.
 

שסתום מהיר "2"

אין צורך בפיות ניפוח ובמתאמים! בכל הקייטים של CORE, השסתום מהיר 2.0 מתחבר ישירות לכל צינור משאבה סטנדרטית. השסתום מהיר 2.0 מזרים מקסימום אוויר, מקצר למינימום את זמן הניפוח ומפחית את העומס על המשאבה. מפנטז על משאבה חשמלית? שסתום מהיר 2.0 פותר לך את הדילמה.
 

מערכת ניפוח מהיר

ניפוח במהירות על-קולית! תכננו מחדש את מיקומן של פיות הזרמת האוויר לצלעות של הקייט כך שהאוויר זורם לתוכן מהר יותר. עשינו את זה בשבילך כי אנחנו יודעים עד כמה אתה אוהב לנפח את הקייט שלך.
 

®GRINTEX     

טלאים עמידים להגנה בפני בלאי בדיוק היכן שצריך. הטלאים החדשים, מבד עמיד במיוחד בפני חיכוך ובלאי ממוקמים במקומות אסטרטגיים לאורך הבידון הראשי ובנקודות החיבור עם הצלעות יעניקו לך רמת הגנה חדשה מפני המפגעים האלה על החוף שכולנו כל כך מכירים


רגעים