GTS 6

 
תרגיש את הריגוש
GTS6. כמו חבר טוב שדוחף אותך מחוץ לאזור הנוחות אל מקום שאין בו גבולות. הקייט החדש בסדרה האוניברסלית+ של CORE ישחרר את הצד הפראי שבך. פרגן לעצמך עם לופים בעוצמה מתפרצת ודיוק גרמני. GTS6 העשוי ללא חת.

ההישגים של קייט GTS ידועים היטב לגולשי הארד קור פריסטייל, אבל חשוב להזכיר גם את ההתנהגות המופתית שלו בתנאי רוח בלתי צפויים. הוא בולע גאסטים ללא מאמץ בדאונוינדרים ואז, מספק מגה לופים שיהפכו לך את הבטן כשתיתן לו.
אז, מה חדש ב-GTS6? ובכן, עיבינו את הבידון הראשי והכנסנו שיפורים משמעותיים לצלעות של הקייט. הן כעת קלות ועמידות יותר! הצלעות החדשות, מיוצרות מחומר חדש EXOTEX LIGHT והן בקוטר גדול יותר שמונע כיפוף, חוסך במשקל, ומספק תחושה יותר ספורטיבית ואגרסיבית בלופים. אל דאגה, כל מה שאהבתם ב-GTS5 עדיין כאן ב-GTS6. עיצוב FUTURE-C בעל 3 צלעות הוא עדיין הליבה של הקייט החדש. תגידו שאנחנו אובססיביים, אבל אחרי שבחנו את GTS6 במשך זמן כה ארוך, אנחנו חושבים שהקייט הזה הוא פצצה.
ספרו לנו אם אתם מסכימים!
פרגנו לעצמכם עם כוח מפלצתי ולופים מטורפים. קחו את GTS6 העשוי ללא חת לטיסת מבחן.   
האם GTS6 מתאים לך?
אתה נהנה מ"התלישה" של מכונת לופים? מנסה מגה לופים עם בורד אוף? עולה לאוויר עם גלשן גלים כמו עם טווינטיפ? אם ענית "כן", הקייט הזה בדיוק בשבילך!
 
מאפיינים
  מצבי CIT
צורת FUTURE-C​

 שלד 3 צלעות קל משקל
 
טיפים לתגובה רדיקלית

 EXOTEX

  CORETEXⓇTRIPLE RIPSTOP
 
 מערכת בריידלים קצרים
 
 מערכת ניפוח מהיר
 
 שסתום מהיר 2

 צלעות מחומר EXOTEX LIGHT-חדש

 
טלאים GRINTEX
 מערכת בר SENSOR
 
 הנפה מחדש מיידית
 
 
מאפיינים עיקריים
 
צלעות מחומר EXOTEX LIGHT - חדש 
מיוצר בגרמניה ועמיד במיוחד. הצלעות ב- GTS6 מיוצרות מ- EXOTEX LIGHT. זהו אריג היי טק קל משקל הבנוי מסיבים בשזירה אנכית וציפוי מגן ייחודי (אמולסיה). הוא פותח במיוחד עבור CORE בכדי למנוע כיפוף וקימוט של השלד, קרעים וחשיפה לקרינת UV. שימוש בחומרים מתקדמים אלה אפשר למהנדסים של CORE לחסוך 10% ממשקל הקייט - עובדה חשובה המעניקה ל-GTS6 יכולת ספורטיבית ולופים חדים מבעבר. בנוסף, משפרת את הדריפט של הקייט לטובת לגולשי הגלים. 


שלד 3 צלעות קל משקל
שלוש צלעות מייצרות סיבובים מהירים יותר. הן מאפשרות לקייט פיתול חזק תוך שמירה על יציבות החופה באוויר ולכן זו הבחירה האולטימטיבית לקייטלופים. שלוש צלעות גם חוסכות במשקל הכללי של הקייט. GTS6 - החבר הנצחי שלך בלופים בקייפטאון. 
 


מצבי CIT 
התאם את ה-GTS6 לכל סגנון גלישה. תחילה בחר את המצב המועדף עליך בנקודות החיבור של הבריידלים על גבי הבידון הראשי. מצב פריסטייל מגדיל את רדיוס הסיבוב של הקייט, מייצב את הקייט כדי שתסגור תרגילים בקלות ומייצר יותר כוח. במצב גלים הקייט מסתובב מהר יותר ויש לו יותר דיפאוור. הקייט גם מייצר יותר ליפט בזמן משיכה של הבר למקרה שרוצים להחליף רגליים בהרף עין. הקיט מגיע מהמפעל במצב אמצעי - אולאראונד שמספק שילוב מצויין של דיפאוור, כוח וזמן אוויר. השלם את כוונון הקייט על ידי התאמה של החוטים הקיצוניים כדי לקבוע את מהירות הסיבוב ולחץ הבר. אך אל דאגה, גם כאן הקייט מגיע מהמפעל במצב האמצעי שמתאים לרוב הגולשים. 

צורת FUTURE-C
הדור השישי של GTS ממשיך לספק את התחושה המוכרת של קייט C שכולנו אוהבים. יחס AR גבוה וצורת C פתוח מאפשרים לופים חלקים ובשליטה. חברו אותו לבר החדש SENSOR 3 ותרגישו מיד את התגובה הלינארית של הקייט. נסו אותו ולעולם לא תביטו לאחור.דקרון אולטרא קשיח -EXOTEX®
הבידון הראשי מיוצר מדקרון ייחודי ל-CORE שמאפשר יותר פיתול ועם זאת שמירה על שלד יציב כסלע. פיתול חזק יותר מייצר פניות מהירות יותר, בעוד ששלד יציב חיוני לביצועים גבוהים. דקרון ExoTex כולל מבנה סיבים ייחודי ותהליך ציפוי (אמולסיה) המאפשר לחץ אוויר גבוה יותר לניפוח הקייט. חומר זה מחזק את השלד באופן משמעותי. EXOTEX אינו נמתח ומשפר את זרימת האוויר, יציבות הטיסה, ואת המשוב לגולש. כל זאת כדי לספק לכם פניות זריזות וחיוכים ללא הפסקה עם ה-GTS6 החדש. 
 CORE TEXⓇTRIPLE RIPSTOP
בלעדי ל-CORE. הבד המוביל בתעשייה, triple ripstop ממנו מיוצרת חופת הקייט עובר תהליך הגנה באמצעות שלוש שכבות ציפוי. CoreTex מציב רף חדש של חוזק, עמידות בפני קרעים ומתיחות, אורך חיים והגנת UV. זוהי חותמת האיכות והביצועים שרק קייט של CORE יכול להציע. 


טיפים בעלי תגובה רדיקלית
הרפלקסים החתוליים של GTS6 הם תוצאה ישירה של עיצוב "מרובע" בטיפים של הקייט שמעניקים תחושה של קייט-C. עדכנו את הפרופיל של הבידון הראשי, כדי לספק לקייט רפלקסים מהירים וזריזות שיקנו לכם ביטחון.


מערכת בריידלים אולטרא קצרים
קצר יותר זה טוב יותר. מערכת הבריידלים ב-GTS6 החדש כוללת שתי גלגלות והיא קצרה אף יותר מבעבר. תכונה זו מאפשרת תגובה טובה יותר מהבר, ופידבק משופר מהקייט כך שתמיד תדע היכן הוא נמצא. עבור מכונת הקייטלופים הזו, שליטה מוחלטת ומדויקת בבר היא בונוס כשאתה הפוך בבליינד.
טלאים ®GRINTEX     
טלאים עמידים להגנה בפני בלאי בדיוק היכן שצריך. הטלאים החדשים, מבד עמיד במיוחד בפני חיכוך ובלאי ממוקמים במקומות אסטרטגיים לאורך הבידון הראשי ובנקודות החיבור עם הצלעות יעניקו לך רמת הגנה חדשה מפני המפגעים האלה על החוף שכולנו כל כך מכירים.


שסתום מהיר "2" 
אין צורך בפיות ניפוח ובמתאמים! בכל הקייטים של CORE, השסתום מהיר 2.0 המשופר מתחבר ישירות לכל צינור משאבה סטנדרטית. השסתום מהיר 2.0 מזרים מקסימום אוויר, מקצר למינימום את זמן הניפוח ומפחית את העומס על המשאבה. מפנטז על משאבה חשמלית? שסתום מהיר 2.0 פותר לך את הדילמה. 

מערכת ניפוח מהיר
ניפוח מלא בכלום זמן! קוטר גבוה יותר של השסתום הראשי ושל פיות הזרמת האוויר גורם לכך שאוויר זורם לתוכן במהירות שיא והקייט מנופח בשניות. 


 
הנפה מחדש בהרף עין
הנפה מהירה היא קריטית כשגל אן מכשול מאיים לבלוע לך את הקייט. עיצבנו את GTS6 כך שיזהה את עמדת ההנפה מחדש בהרף עין. גולשי גלים בעיקר יעריכו את המהירות שבה הקייט עולה מהמים באמצעות משיכה קלה של חוט אחד כשכל שנייה קובעת. וגולשי פריסטייל יעריכו את היכולת הזו של GTS6 בין התרגילים. 
תאימות למערכת בר SENSOR

ה-GTS6 מותאם למערכות הבר SENSOR קלות המשקל,  כולל לבר החדש SENSOR 3. כל הברים של CORE מאופיינים בשליטה מדויקת בקייט, בבטיחות מתקדמת ופשטות מושלמת. גלו עוד על מאפייני הבר החדש, SENSOR 3 כאן באתר. 
רגעים