XR7 LW

 

  

רוח חלשה. זה מה שמדבר אלינו.

קייטים לרוח חלשה זה מה שמדבר אלינו. ואנחנו מייצרים גירסת LW לכל הקייטים הסדרתיים שלנו. השנה הזו היא מרגשת במיוחד כי הוספנו את EXOTEX LIGHT לבידון הראשי. המשקל ירד, והביצועים עלו!

ה-XR7 LW ירש תכונות כמו אספקת כוח וטווח רוחות מגוחך מהקייט האגדי XR7, אבל גם שדרוגים משמעותיים כמו חיסכון במשקל באמצעות צלעות ובידון ראשי המיוצרים מ-EXOTEX LIGHT. החלפנו גם את בד החופה ל-CORETEX 2.0 כדי שטייסים של XR7 LW ייהנו מאוויר נקי בחידוד במעלה הרוח.


הפרטים הקטנים של XR7 LW
ה-DNA של XR7 LW עמוס בטכנלוגיה חדשנית כמו CORETEX 2.0, EXOTEX LIGHT ו-Intelligent Arc שמעצימים את הביצועים של הקייט. CORETEX 2.0 משפר דרמתית את ההתנגדות בפני קרעים, העמידות של הקייט לאורך זמן והחשוב מכל, את יציבות הטיסה.ExoTex LIGHT הבלעדי של CORE, למשל, חוסך במשקל הקייט אך גם שומר על שלד קשיח ויציב בגאסטים.
מערכת Intelligent Arc מגדילה את טווח הרוחות באופן משמעותי.
אנחנו יכולים להמשיך, אבל מעדיפים שתגלו בעצמכם את XR7 LW.


מידות: 15 - 17
מאפיינים
 CIT מערכת קיזוז חכמה
 שלד חמש צלעות
 צורת delta bow
 
קצוות כנף אולטרא לייט
 שסתום מהיר 2.0
 תאימות לבר סנסור
 Intelligent Arc
 CORETEX 2.0
 GrinTex טלאי הגנה
 מערכת בריידלים קצרים
 מערכת ניפוח מהיר
 הנפה מיידית מהמים
 צלעות Exotex Light                                      
     
 
 
 

 


 קייט Delta Bow


XR7 LW כולל שובל חופה אחורי המעוצב כקשת הפונה פנימה כמו בקייט bow סטנדרטי, וכנפיים אשר מוטות אחורנית כמו בקייט דלתא. הקייט שלנו מהונדס להיכנס חזק אל הרוח בתנאי רוח גבוליים. הוא מקפיץ גבוה יותר ומצטיין בציפה מוקדמת. בדגם החדש שינינו את פרופיל הכנף כדי לייצר קייט מהיר יותר.


חדש! חופה CORETEX 2.0® – TRIPLE RIPSTOP
בלעדי ל-CORE.
הבד המוביל בתעשייה, triple ripstop החדש כעת אפילו טוב יותר.2.0 CoreTex מציב רף חדש של חוזק, עמידות בפני קרעים ומתיחות, אורך חיים והגנת UV. זוהי חותמת האיכות והביצועים שרק קייט של CORE יכול להציע.

 
            
  


 חדש! בידון ראשי מחומר EXOTEX LIGHT

החלפנו את החומר ממנו מיוצר הבידון הראשי לחומר חדש, EXOTEX LIGHT. הביצועים המוכחים שלו במשך למעלה משנתיים על הקייט פויל XLITE שכנעו אותנו לנסות אותו גם על גירסת XR7 LW ואנחנו שמחים שעשינו זאת. השיפור היה מיידי ומדיד, טווח הרוחות בטווח התחתון עלה והדריפט כעת טוב הרבה יותר.


 

 

חדש! צלעות EXOTEX®LIGHT
לאחר ניתוח ובחינה מעמיקה, החלפנו את החומר ממנו מיוצרות הצלעות מ-EXOTEX ל-EXOTEX LIGHT, חומר סופר חזק וקל משקל של EXOTEX שהפך לסטנדרט של כל הקייטים מבית CORE. בחנו את המהלך בעולם האמיתי במשך שנתיים תמימות כך שאנחנו בטוחים בעמידות שלו. מיד תחושו בהבדל כשתקחו קייט XR7 LW לידיים ולמים.

 
 

 
שלד חמש צלעות
כוח מסוג זה מצריך חמש צלעות. שלד חזק, בעל חמש צלעות הוא מרכיב קריטי בעיצוב של XR7 LW
לצורך ייצוב הכוח הנוסף אשר נוצר על ידי מערכת Intelligent Arc שלנו.
 
 
 

מערכת קיזוז חכמה (CIT) של CORE
התאימו את XR7 LW לסגנון שלכם.
במצב גלים, הקייט מסתובב מהר יותר ויש לו יותר דיפאואר. יש לו גם יותר ליפט במשיכה של הבר. במצב פריסטייל, רדיוס הסיבוב של הקייט גדול יותר, הקייט יציב יותר ויש לו יותר כוח. הקייט מגיע במצב אמצעי שמספק שילוב מושלם של כוח, אייר טיים ודיפאואר. המשיכו עם שינוי לחץ הבר ומהירות הסיבוב על פי העדפתכם האישית, אך אל דאגה. הקייט מגיע מוכן עם הסט אפ הנפוץ ביותר.       


 
 
 


 

 INTELLIGENT ARC
זוהי תצורת בריידלים ייחודית אשר משנה את פרופיל הכנף על פי דרישת הגולש באופן לינארי וישיר. כשם שציפור פורשת כנפיים לייצור כוח עילוי, משיכה של הבר מגדילה את שטח הפנים של ה- XR7 LW ומייצרת כוח עילוי וזמן אויר. באופן דומה, בזמן שחרור של הבר, הקייט "מקפל כנפיים" ומשחרר כוח. מערכת Intelligent Arc מאפשרת לך לגלוש במעלה הרוח טוב יותר, מעניקה לך זמן אוויר ארוך יותר ומרככת את הנחיתות שלך.


 
מערכת בריידלים קצרים
XR7 LW כולל מערכת בריידלים קצרים אשר משפרים את המשוב מהקייט ומאפשרת לך לחוש את מיקום הקייט בכל נקודת זמן. במידות הקייטים לרוחות חלשות, תכונה זו מורגשת אף יותר. דמיין קייט אשר צופה מראש כל פנייה, כאילו הוא מחובר אליך בחוטי קסם.

 
 
הנפה מחדש מיידית
הנפה מיידית היא באמת מיידית! XR7 LW מתוכנן לגלוש לעמדת הנפה מחדש ברגע שהוא פוגש במים. משיכה קלה של הבר והקייט ממריא לשמים ללא כל מאמץ. יכולת זו היא חיונית ביותר בקייטים גדולים, וגולשים יחושו ביטחון כשהקייט עולה מהמים בקלות ברוח חלשה.


קצוות כנף אולטרא לייט
דקרון EXOTEX LIGHT נתן למהנדסים שלנו את החופש לעצב מחדש את קצוות הכנף תוך שימוש בפחות דקרון, ללא התפשרות על עמידות הקייט. פחות חומר משמע פחות משקל. פחות משקל משמע פניות זריזות.

 
 


 

שסתום מהיר 2.0

אין צורך בפיות ניפוח ובמתאמים! בכל הקייטים של CORE השסתום מהיר 2.0 מתחבר ישירות לכל צינור משאבה סטנדרטית. השסתום מהיר 2.0 מזרים מקסימום אוויר, מקצר למינימום את זמן הניפוח ומפחית את העומס על המשאבה. מפנטז על משאבה חשמלית? שסתום מהיר 2.0 פותר לך את הדילמה. 


 
 
 


 
מערכת ניפוח מהיר
ניפוח במהירות על-קולית!
הקייט החדש כולל מערכת צינוריות אוויר קצרות אשר חוסכות במשקל הכללי וגם משפרות את זרימת האוויר אל הצלעות.
 GRINTEX®
טלאים עמידים להגנה בפני בלאי בדיוק היכן שצריך. הטלאים החדשים, מבד עמיד במיוחד בפני חיכוך ובלאי ממוקמים במקומות אסטרטגיים לאורך הבידון הראשי ובנקודות החיבור עם הצלעות ויעניקו לך רמת הגנה חדשה מפני המפגעים האלה על החוף שכולנו כל כך מכירים


תאימות למערכת בר SENSOR

XR7 LW מכויל להתאמה אופטימלית עם מערכת בר SENSOR שלנו. הברים שלנו מאופיינים בשליטה מדויקת בקייט, במערכות בטיחות סופר מתקדמות ופשטות גאונית. 
רגעים