XR6 LW


ביצועים מצויינים. ברוח חלשה.
 
אנחנו ב-CORE יודעים דבר או שניים על ימים של רוח חלשה. יש לנו ימים כאלה בגרמניה בחודשי הקיץ. וכשיום כזה מגיע, אנחנו מתלהבים. באמת. מספינת החלל החדשה שלנו לרוחות חלשות. XR6 LW!
 
הקייט מתאפיין באותה אספקת כוח וטווח רוחות המצוין של XR6 עם עדכונים משמעותיים לטובת חיסכון במשקל. גולשים חדשים יופתעו לגלות קייט שמרגיש קטן מכפי מידתו שעולה ומחדד הרבה יותר מכל השאר

מידות: 15LW - 17LW - 19LW

 


 
מאפיינים
 CIT מערכת קיזוז חכמה
 שלד חמש צלעות
 שייפ delta bow
 
EXOTEX צלעות דקות
 שסתום מהיר 2.0
 תאימות לבר סנסור
 Intelligent Arc
 CORETEX LIGHT
 קצוות כנף אולטרא לייט
 
 מערכת בריידלים קצרים
 מערכת ניפוח מהיר
הנפה מיידית מהמים
 
 
 

הפרטים הקטנים של XR6 LW
ה-DNA של XR6 LW עמוס בטכנלוגיה חדשנית כמו ExoTex - דקרון אולטרא קשיח, ו-Intelligent Arc שמעצימים את הביצועים של הקייט. דקרון ExoTex הבלעדי של CORE, למשל, משפר את זרימת האוויר ויציבות הקייט. ומערכת Intelligent Arc תורמת לטווח רוחות אדיר. חיסכון משמעותי במשקל מושג באמצעות שימוש בבד קל משקל CoreTex Light עם חוזק עצום ליחידת שטח. נסו את XR6 LW אצלנו ב-Kiteam Watersports בישראל 


קייט Delta Bow
XR6 LW כולל שובל חופה אחורי המעוצב כקשת הפונה פנימה כמו בקייט bow סטנדרטי, וכנפיים אשר מוטות אחורנית כמו בקייט דלתא. הקייט שלנו מהונדס להיכנס חזק אל הרוח בתנאי רוח גבוליים. הוא מקפיץ גבוה יותר ומצטיין בציפה מוקדמת. בדגם החדש שינינו את פרופיל הכנף כדי לייצר קייט מהיר יותר.
 שלד חמש צלעות
כוח מסוג זה מצריך חמש צלעות. שלד חזק, בעל חמש צלעות הוא מרכיב קריטי בעיצוב של XR6 לצורך ייצוב הכוח הנוסף אשר נוצר על ידי מערכת Intelligent Arc שלנו. המעצב שלנו עיצב מחדש את זוית הקשת של הצלעות כדי לספק יותר יציבות בתנאי רוח חזקה. שינוי זה הצריך עדכון של נקודות החיבור של הבריידלים על גבי הבידון הראשי ומעניק היגוי משופר של הקייט.
 


 
 
 

 

מערכת קיזוז חכמה (CIT) של CORE
התאימו את XR6 LW לסגנון שלכם.
במצב גלים, הקייט מסתובב מהר יותר ויש לו יותר דיפאואר. יש לו גם יותר ליפט במשיכה של הבר. במצב פריסטייל, רדיוס הסיבוב של הקייט גדול יותר, הקייט יציב יותר ויש לו יותר כוח. הקייט מגיע במצב אמצעי שמספק שילוב מושלם של כוח, אייר טיים ודיפאואר.
המשיכו עם שינוי לחץ הבר ומהירות הסיבוב על פי העדפתכם האישית, אך אל דאגה. הקייט מגיע מוכן עם הסט אפ הנפוץ ביותר.

   

 

דקרון אולטרא קשיח - צלעות דקות

XR6 LW כולל את הסטנדרט לדקרון ביצועים גבוהים.
דקרון ExoTex כולל מבנה חדש וציפוי מגן ייחודי (אמולסיה) המאפשר לחץ אוויר גבוה יותר ב-XR6 LW, תוך הקטנה ניכרת של קוטר הבידון הראשי והצלעות. EXOTEX מחזק את קשיחות השלד באופן משמעותי, עובדה חשובה בעיקר במידות קייטים גדולות. EXOTEX אינו נמתח ובכך משפר את זרימת האוויר, יציבות הטיסה, ואת המשוב לגולש באמצעות. צפו לפניות זריזות, ליפט מתפרץ. וחיוכים ללא הפסקה עם ה-XR6 LW החדש.
 
  בלעדי ל-CORE.
הבד שלנו קל יותר לעומת בדים אחרים בתעשיה, והוא מיוצר בבלעדיות עבור הקייטים לרוחות חלשות של CORE. הבד משפר את ביצועי הקייט ועדיין מציב רף חדש של חוזק, עמידות בפני קרעים ומתיחות, אורך חיים והגנת UV. זוהי חותמת האיכות והביצועים שרק קייט של CORE יכול להציע.

קצוות כנף אולטרא לייט
דקרון ExoTex נתן למהנדסים שלנו את החופש לעצב מחדש את קצוות הכנף תוך שימוש בפחות דקרון, ללא התפשרות על עמידות הקייט. פחות חומר משמע פחות משקל. פחות משקל משמע פניות זריזות.
  INTELLIGENT ARC
זוהי תצורת בריידלים ייחודית אשר משנה את פרופיל הכנף על פי דרישת הגולש באופן לינארי וישיר. כשם שציפור פורשת כנפיים לייצור כוח עילוי, משיכה של הבר מגדילה את שטח הפנים של ה- XR6 LW ומייצרת כוח עילוי וזמן אויר. באופן דומה, בזמן שחרור של הבר, הקייט "מקפל כנפיים" ומשחרר כוח. מערכת Intelligent Arc מאפשרת לך לגלוש במעלה הרוח טוב יותר, מעניקה לך זמן אוויר ארוך יותר ומרככת את הנחיתות שלך.
 

מערכת בריידלים קצרים
XR6 LW כולל שיפורים במיקום חיבורי הבריידלים על פני הבידון הראשי. מערכת הבריידלים הסופר קצרה משפרת את המשוב מהקייט לגולש ומאפשרת לך לחוש את מיקום הקייט בכל נקודת זמן. במידות הקייטים לרוחות חלשות, תכונה זו מורגשת אף יותר. דמיין קייט אשר צופה מראש כל פנייה, כאילו הוא מחובר אליך בחוטי קסם.


מערכת ניפוח מהיר
ניפוח במהירות על-קולית!
הקייט החדש כולל מערכת צינוריות אוויר קצרות אשר חוסכות במשקל הכללי וגם משפרות את זרימת האוויר אל הצלעות.


שסתום מהיר 2.0
אין צורך בפיות ניפוח ובמתאמים! בכל הקייטים של CORE השסתום מהיר 2.0 מתחבר ישירות לכל צינור משאבה סטנדרטית. השסתום מהיר 2.0 מזרים מקסימום אוויר, מקצר למינימום את זמן הניפוח ומפחית את העומס על המשאבה. מפנטז על משאבה חשמלית? שסתום מהיר 2.0 פותר לך את הדילמה. 
תאימות למערכת בר SENSOR
XR6 LW מהונדס להתאמה אופטימלית עם מערכת בר SENSOR שלנו. הברים שלנו מאופיינים בשליטה מדויקת בקייט, במערכות בטיחות סופר מתקדמות ופשטות גאונית.
 הנפה מחדש מיידית
הנפה מיידית היא באמת מיידית! XR6 LW מתוכנן לגלוש לעמדת הנפה מחדש ברגע שהוא פוגש במים. משיכה קלה של הבר והקייט ממריא לשמים ללא כל מאמץ. יכולת זו היא חיונית ביותר בקייטים גדולים, וגולשים יחושו ביטחון כשהקייט עולה מהמים בקלות ברוח חלשה.