XR6


חללית ושמה XR6

אתה מתכונן להמראה. קולט במרחק את הקיקר המושלם. הוא עדיין מעט רחוק אבל אתה מכור לתחושה של ההמראה. ואז זה מגיע. אתה מושך חזק את היד האחורית בתזמון מושלם. לאן תמריא עם ה-XR6 אתה שואל את עצמך...? כמו חללית, ישירות לסטרטוספרה.
 
כקייט המשתייך לסדרה האוניברסלית+ של CORE, ה-XR6 מספק ביצועים גבוהים בכל התנאים וסגנונות הגלישה. וכמו כל הקייטים בסדרה האוניברסלית+, הקייט מהונדס להצטיין בתחום אחד. במקרה של XR6 זה מסע בין כוכבים. לא מאמינים לנו? תשאלו את מרטין הגר ואת רוס דילון פלייר ששיגרו את ה-XR שלהם לגבהים שוברי שיאי עולם! מרטין הגר הגיע לגובה של בניין 10 קומות (32 מטר) בתחילת ינואר 2019. עכשיו תורכם לקבוע שיאים אישיים עם ה-XR6 החדש.
התגובה הלינארית המוכרת של סדרת XR מספקת שיוט נינוח, זמן אוויר שובר שיאים ונחיתות סופר חלקות. אבל אל תאמינו למילים. בקרו אותנו בהדגמות הבאות ותרגישו בעצמכם איזה קייט מופלא הוא XR6.
 
 


 
מאפיינים
 CIT מערכת קיזוז חכמה
 שלד חמש צלעות
 שייפ delta bow
 
מהירות סיבוב גבוהה
 שסתום מהיר 2.0
 תאימות לבר סנסור
 Intelligent Arc
 CORETEX TRIPLE RIPSTOP
 GrinTex טלאי הגנה
 מערכת בריידלים קצרים
 מערכת ניפוח מהיר
 דקרון קשיח במיוחד
 הנפה מיידית מהמים
 
 
 

כל הפרטים על ה-XR6 החדש
כיצד בנינו קייט אולראונד שמצטיין בביצועים גבוהים? באמצעות חידושים טכולוגיים כגון מערכת בקרת התעופה של הקייט, מנגנוני הבטיחות ומערכת הקיזוז החכמה של CORE. בדיוק כשם שציפור מותחת כנפיים כדי לייצר עילוי, כך מערכת Intelligent Arc מגדילה את מוטת הכנף של הקייט במשיכה קלה של הבר. באותו אופן, עם שחרור של הבר XR6 מקפל כנפיים ומשחרר כוח. חדשנות כזו מסמלת את שאיפתו של צוות העיצוב של CORE לייצר את קייט האולראונד המושלם. בואו נצלול לפרטים.


 


קייט Delta Bow
XR6 כולל שובל אחורי של החופה המעוצב כקשת הפונה פנימה כמו בכל קייט bow סטנדרטי, וכנפיים אשר מוטות אחורנית כמו בקייט דלתא. הקייט שלנו מהונדס להיכנס חזק אל תוך הרוח ומצטיין בזמן אוויר מטורף על פי דרישה. הוא גם מצטיין בטווח תחתון אגדי. בדגם החדש שינינו את פרופיל הכנף כדי לייצר קייט מהיר יותר. 
 שלד חמש צלעות
כוח מסוג זה מצריך חמש צלעות. שלד חזק, בעל חמש צלעות הוא מרכיב קריטי בעיצוב של XR6 לצורך ייצוב הכוח הנוסף אשר נוצר על ידי מערכת Intelligent Arc שלנו. המעצב שלנו עיצב מחדש את זוית הקשת של הצלעות כדי לספק יותר יציבות בתנאי רוח חזקה. שינוי זה הצריך עדכון של נקודות החיבור של הבריידלים על גבי הבידון הראשי ומעניק היגוי משופר של הקייט.
  
מהירות סיבוב גבוהה
שינויים קלים במיקום הבריידלים משפיעים בצורה משמעותית על התנהגות הקייט. ביצענו אינספור ניסויים בתחום הזה כדי לשפר את התנהגות הקייט, ועדיין לשמור על התחושה המוכרת של XR. אנחנו חושבים שהצלחנו גם הפעם.
 


מערכת קיזוז חכמה (CIT) של CORE

 
התאימו את XR6 לסגנון שלכם.

במצב גלים, הקייט מסתובב מהר יותר ויש לו יותר דיפאואר. יש לו גם יותר ליפט במשיכה של הבר. במצב פריסטייל, רדיוס הסיבוב של הקייט גדול יותר, הקייט יציב יותר ויש לו יותר כוח. הקייט מגיע במצב אמצעי שמספק שילוב מושלם של כוח, אייר טיים ודיפאואר.
המשיכו עם שינוי לחץ הבר ומהירות הסיבוב על פי העדפתכם האישית, אך אל דאגה. הקייט מגיע מוכן עם הסט אפ הנפוץ ביותר.

   

 
EXOTEX® דקרון אולטרא קשיח
הסטנדרט לדקרון לביצועים גבוהים. דקרון ExoTex כולל מבנה סיבים ייחודי ותהליך ציפוי (אמולסיה) המאפשר לחץ אוויר גבוה והקטנת קוטרם של הבידון הראשי והצלעות. חומר זה מחזק את השלד באופן משמעותי. EXOTEX אינו נמתח ומשפר את זרימת האוויר, יציבות הטיסה, ואת המשוב לגולש. פניות זריזות, ליפט מתפרץ. חיוכים ללא הפסקה עם ה-XR6 החדש שלכם.

CORETEX® – TRIPLE RIPSTOP חופה
בלעדי ל-CORE. הבד המוביל בתעשייה, triple ripstop ממנו מיוצרת חופת הקייט מוגן בתהליך הגנה של שלוש שכבות ציפוי. CoreTex מציב רף חדש של חוזק, עמידות בפני קרעים ומתיחות, אורך חיים והגנת UV. זוהי חותמת האיכות והביצועים שרק קייט של CORE יכול להציע. INTELLIGENT ARC
זוהי תצורת בריידלים ייחודית אשר משנה את פרופיל הכנף על פי דרישת הגולש באופן לינארי וישיר. כשם שציפור פורשת כנפיים לייצור כוח עילוי, משיכה של הבר מגדילה את שטח הפנים של ה-XR6 ומייצרת כוח עילוי וזמן אויר. באופן דומה, בזמן שחרור של הבר, הקייט "מקפל כנפיים" ומשחרר כוח. מערכת Intelligent Arc מאפשרת לך לגלוש במעלה הרוח טוב יותר, מעניקה לך זמן אוויר ארוך יותר ומרככת את הנחיתות שלך. הגדלנו את זווית הפתיחה של קצוות הקייט בכדי למקסם את האפקט הזה. מערכת בריידלים קצרים
XR6 כולל שינויים במיקום חיבורי הבריידלים על פני הבידון הראשי. מערכת הבריידלים הסופר קצרה משפרת את המשוב מהקייט לגולש ומאפשרת לך לחוש את מיקום הקייט בכל נקודת זמן. במידות הקייטים הגדולות, תכונה זו מורגשת אפילו יותר. דמיין קייט אשר צופה מראש כל פנייה, כאילו הוא מחובר אליך בחוטי קסם.מערכת ניפוח מהיר
ניפוח במהירות על-קולית!
הקייט החדש כולל מערכת צינוריות אוויר קצרות אשר חוסכות במשקל הכללי וגם משפרות את זרימת האוויר אל הצלעות.שסתום מהיר 2.0
אין צורך בפיות ניפוח ובמתאמים! בכל הקייטים של CORE השסתום מהיר 2.0 מתחבר ישירות לכל צינור משאבה סטנדרטית. השסתום מהיר 2.0 מזרים מקסימום אוויר, מקצר למינימום את זמן הניפוח ומפחית את העומס על המשאבה. מפנטז על משאבה חשמלית? שסתום מהיר 2.0 פותר לך את הדילמה. 


 


GRINTEX®
טלאים עמידים להגנה בפני בלאי בדיוק היכן שצריך. הטלאים החדשים, מבד עמיד במיוחד בפני חיכוך ובלאי ממוקמים במקומות אסטרטגיים לאורך הבידון הראשי ובנקודות החיבור עם הצלעות ויעניקו לך רמת הגנה חדשה מפני המפגעים האלה על החוף שכולנו כל כך מכירים.

 

תאימות למערכת בר SENSOR
ה-XR6 מהונדס להתאמה אופטימלית עם מערכת בר SENSOR שלנו. הברים שלנו מאופיינים בשליטה מדויקת בקייט, במערכות בטיחות סופר מתקדמות ופשטות גאונית.

 

הנפה מחדש מיידית
הנפה מיידית היא באמת מיידית! ה-XR6 מתוכנן לגלוש לעמדת הנפה מחדש מיד ברגע שהוא פוגש במים. משיכה קלה של הבר והקייט ממריא לשמים ללא כל מאמץ. גולשי הגלים שבינינו יעריכו את הקלות שבה הקייט עולה מהמים, כשכל שנייה קובעת. וגולשים מתחילים יחושו ביטחון כשהקייט עולה מהמים לאחר נפילה. אז קדימה, נסו את התרגילים החדשים. XR6 מגבה אתכם בכל מצב.