X LITE

קייט פויל טוב יותר.

גלישת פויל היא הקטע שלך. האובססיה הזו שלך אולי התחילה מגלישה ברוח חלשה, ותפסה אותך חזק. ועכשיו אתה מתקדם ומותח את גבולות המעטפת. עד לאן אתה רוצה להתקדם עם גלישת פויל? 
אמרו שלום וברוך הבא לקייט פויל של גולשי הפויל. קייט פויל שלא יאכזב. הקייט החדש, X-LITE מהחטיבה המתמחה של CORE הוא קייט בעל צלע אחת שמספק ביצועים מעולים בשילוב ההידרופויל שלכם. למה? משום שהמעצבים של CORE הזריקו לקייט הזה את היכולות של NEXUS באספקת הכוח, יחד עם יכולות הדריפט המשובחות של הקייט המתמחה לגלים SECTION והצליחו להעמיד קייט קל ב-20% מכל השאר. 

איך אנחנו עושים זאת?
הורדת משקל היא לא דבר של מה בכך. לכן ביצענו ניסויים עם חומרים חדשים לבידון הראשי, בריידלים ועיצוב של קייט עם צלע אחת. אחרי מו"פ קדחתני, המפתחים שלנו התבייתו על CORETEX לחופה ו-EXOTEX LIGHT לשלד. CORETEX מספק תמיכה ומוסיף כוח לעיצוב של צלע אחת. EXOTEX LIGHT מספק קשיחות לשלד, בדומה ל-EXOTEX הסטנדרטי, אלא שהוא קל ממנו ביותר מ-10%. פיתחנו בריידלים דקים יותר, שאינם מסתבכים במקומות מיותרים כדי לחסוך עוד במשקל ולשפר את יכולת ההנפה של הקייט מהמים. הפכנו כל אבן בפיתוח הקייט כדי לחסוך במשקל, עד שהגענו ליעד שהצבנו לעצמנו, חיסכון של 20% במשקל.

ללא פשרות. עד הסוף.
גולשי פויל מנוסים יבחינו מיד כמה קל ותגובתי ה-X-LITE מרגיש באוויר. וכמה מדויק הוא באספקת הכוח בלופים - בדיוק בכמות מספיקה כדי להנחית אותך ברכות, כשאתה עולה לאוויר. גולשים מתחילים יעריכו את קלות ההנפה של X-LITE מהמים. בין אם באילת, ים תיכון או כנרת, X-LITE יכניס חיים חדשים לגלישת הפויל שלך.  

בר SENSOR 3 PRO FOIL
לחווייה האולטימטיבית עם X-LITE, בחרו את הבר המתמחה מאד, SENSOR 3 PRO FOIL. הרוחב הקטן שלו (45/41.5ס"מ) וחוטים סופר דקים מפחיתים את התנגדות האוויר ומשפרים את יכולות ההיגוי. אפילו עלייה לגלשן ברוח חלשה הופכת קלה ופשוטה יותר. הבר מגיע כסטנדרט עם חוטי טקטניום באורך 22 מטר, ואופציית הארכה/קיצור שלהם (16+4+2 מטר), חוטים אלה הם בעלי התנגדות לעומסים של מעל 300 ק"ג. בנוסף, כללנו הארכת חוטים של 3 מטר, כך שתוכל לגלוש עם חוטים של 25 מטר לבחירתך. 
מאפיינים
 CIT מערכת קיזוז חכמה
 שלד קל 3 צלעות ONE STRUT LIGHT FRAME 
 צורת FUTURE-C 
 
EXOTEX LIGHT ULTRA RIGID DACRON
 שסתום מהיר 2.0 
 תאימות לבר סנסור
פרופיל גלישה 
 CORE TEXⓇTRIPLE RIPSTOP 
 טלאים ®GRINTEX 
 מערכת בריידלים אולטרא קצרים
 מערכת ניפוח מהיר 
הנפה מיידית מהמים
EXOTEX LIGHT - חדש
מיוצר בגרמניה ועמיד במיוחד. השלד של X-LITE מיוצר מחומר חדש - EXOTEX LIGHT. זהו אריג היי טק קל משקל הבנוי מסיבים בשזירה אנכית וציפוי מגן ייחודי (אמולסיה). הוא פותח במיוחד עבור CORE בכדי למנוע כיפוף וקימוט של השלד, קרעים וחשיפה לקרינת UV. שימוש בחומרים מתקדמים אלה אפשר למהנדסים של CORE לחסוך 10% ממשקל הקייט - עובדה חשובה המעניקה ל-X-LITE גלישה חלקה וסיבובים חדים. בנוסף, היא משפרת את הדריפט של הקייט. CORE TEXⓇTRIPLE RIPSTOP
בלעדי ל-CORE. הבד המוביל בתעשייה, triple ripstop ממנו מיוצרת חופת הקייט עובר תהליך הגנה באמצעות שלוש שכבות ציפוי. CoreTex מציב רף חדש של חוזק, עמידות בפני קרעים ומתיחות, אורך חיים והגנת UV. זוהי חותמת האיכות והביצועים שרק קייט של CORE יכול להציע. 
שלד קל משקל בעל צלע אחת
השלד בעל צלע אחת מספק שליטה טובה יותר ברוח חלשה, לעומת קייט ללא צלעות, משום שהוא מפחית את הרפרוף של החופה. צלע אחת גם משפרת את יכולת ההנפה מהמים של הקייט, ביחס לקייט ללא צלעות. עובדה זו היא חשובה בתנאי רוח חלשה ולגולשי גלים. 
פרופיל LW (רוח חלשה)
פרופיל רוח חלשה יעיל במיוחד בייצור כוח ומהירות, הודות לזווית שיפוע (camber) מקסימלית לטובת דריפט משופר. תנו לו גז, וה-X-LITE מתעורר לחיים! תחושת שליטה מלאה בירידה במורד הרוח ועלייה לאוויר. 

הנפה מחדש בהרף עין
הנפה מהירה היא קריטית ברוח חלשה או בתנאי גלישת גלים. לכן עיצבנו את ה-X-LITE באופן שניתן להניף אותו גם במהופך. עיצוב עם צלע אחת עולה מהמים בצורה טובה בהרבה לעומת קייט ללא צלעות. 
 
צורת FUTURE-C
ה-X-LITE הוא בעל יחס AR גבוה יחסית ולכן מספק פניות הדוקות ומהירות, ושליטה מדויקת. הטיפים הרחבים שלו שמספקים טיסה מאוזנת ויציבה, עם שליטה מדויקת. דמיין את עצמך חותך את המים במהירות תוך כדי דאונלופ חינני. זה עד כדי כך קל. 

 
מצבי CIT 
התאם את הקייט לסגנון הגלישה שלך. תחילה בחר את המצב המועדף עליך בנקודות החיבור של הבריידלים על גבי הבידון הראשי. במצב גלים הקייט מסתובב מהר יותר ויש לו יותר דיפאוור. הקייט גם מייצר יותר ליפט בזמן משיכה של הבר למקרה שרוצים להחליף רגליים בהרף עין. מצב פריסטייל מגדיל את רדיוס הסיבוב של הקייט, מייצב את הקייט כדי שתסגור תרגילים בקלות ומייצר מעט יותר כוח. הקיט מגיע מהמפעל במצב אמצעי - אולאראונד שמספק שילוב מצויין של דיפאוור, כוח וזמן אוויר. השלם את כוונון הקייט על ידי התאמה של החוטים הקיצוניים כדי לקבוע את מהירות הסיבוב ולחץ הבר. אך אל דאגה, גם כאן הקייט מגיע מהמפעל במצב האמצעי שמתאים לרוב הגולשים.
מערכת בריידלים אולטרא קצרים
קצר וקולע. מערכת הבריידלים ב-X-LITE החדש היא סופר קצרה. תכונה זו מאפשרת תגובה טובה יותר מהבר, ופידבק משופר מהקייט כך שתמיד תדע היכן הוא נמצא. דמיין קייט שצופה ומבצע את הפניות שלך ביעילות מדהימה
מערכת ניפוח מהיר
מי שנכנס ראשון למים זוכה! תכננו מחדש את מיקומן של פיות הזרמת האוויר לצלעות של הקייט כך שהאוויר זורם לתוכן מהר יותר. עשינו את זה בשבילך כי אנחנו יודעים עד כמה אתה אוהב לנפח את הקייט שלך.שסתום מהיר "2" 
אין צורך בפיות ניפוח ובמתאמים! בכל הקייטים של CORE, השסתום מהיר 2.0 המשופר מתחבר ישירות לכל צינור משאבה סטנדרטית. השסתום מהיר 2.0 מזרים מקסימום אוויר, מקצר למינימום את זמן הניפוח ומפחית את העומס על המשאבה. מפנטז על משאבה חשמלית? שסתום מהיר 2.0 פותר לך את הדילמה. 


  


טלאים ®GRINTEX     
טלאים עמידים להגנה בפני בלאי בדיוק היכן שצריך. הטלאים החדשים, מבד עמיד במיוחד בפני חיכוך ובלאי ממוקמים במקומות אסטרטגיים לאורך הבידון הראשי ובנקודות החיבור עם הצלעות יעניקו לך רמת הגנה חדשה מפני המפגעים האלה על החוף שכולנו כל כך מכירים.
           
 תאימות למערכת בר SENSOR

ה-X-LITE תואם במלואו למערכת בר SENSOR 2S ,SENSOR 2S PRO וכמובן SENSOR 3. כל הברים של CORE מאופיינים בשליטה מדויקת בקייט ובמערכת הבטיחות הבלעדית SSF. העיצוב הנקי של הברים של CORE נועד לאפשר לך להפיק את המקסימום מכל סשן ומערכת הבטיחות תוכננה כך שהיא יותר אירודינמית מבעבר. לשילוב אופטימלי, בחר את הבר החדש והייעודי SENSOR 3 PRO FOIL. 
רגעים