SECTION 
רק על הגלים.

 

לחלקנו, גלים זה הדבר האמיתי. מגרש משחקים מיוחד שמסקרן לחקור ולנסות. עבורכם בנינו את ה-SECTION, כדי שתפיקו את המקסימום מסשן הגלים הבא שלכם.

 

קייט גלים טהור עם 3 צלעות, בנייה קלת משקל, איזון מושלם ורפלקסים סופר מהירים. קייט שנשאר יציב גם כשאתה גולש על הגלים במהירות גבוהה. קייט שלא יזדקר לך פתאום גם כשאתה גולש לאחור (toeside) על גל מדהים.

 

 

 
 

 
מאפיינים
 
 שלד 3 צלעות

 

 פרופיל גלישה
 DACRON
 CORE TEXⓇ
 צורת FUTURE-C
 טיפים לתגובה רדיקלית
 בריידלים קצרים
 מערכת "שליטה חכמה"
 הנפה אוטומטית
 שסתום מהיר "2"
 מערכת ניפוח מהיר
 ®GRINTEX
 SENSOR בר

 

 
 
 
 
 
מאפיינים טכניים
 

שלד אולטרא-קל 3 צלעות

שלוש צלעות מעניקות איזון מושלם בין גמישות הקייט ומשקלו. הקוטר של הבידון הראשי ושלוש הצלעות ב-SECTION הוקטן משמעותית ובייצורם השתמשנו בכמות הדקרון הקטנה ביותר מכל קייט אחר של CORE. חיסכון זה במשקל הוא קריטי לקייט מאוזן וייצור דריפט.
 

פרופיל גלישה

עיצוב צורת הכנף של ה-SECTION כולל זווית camber מקסימלית ויחס כנפיים (אורך/רוחב) מעט נמוך יותר מהרגיל (aspect ratio) שמשפר את יכולות הדריפט של הקייט.
 
 

 

CORE TEXⓇ

בלעדי ל-CORE. הבד המוביל בתעשייה, triple ripstop ממנו מיוצרת חופת הקייט עובר תהליך הגנה באמצעות שלוש שכבות ציפוי. CoreTex מציב רף חדש של חוזק, עמידות בפני קרעים ומתיחות, אורך חיים והגנת UV. זוהי חותמת האיכות והביצועים שרק קייט של CORE יכול להציע.
   

צורת FUTURE-C

הצורה המתונה של Future-C מאפשרת פניות מהירות והדוקות, ושליטה מדויקת. ה-SECTION גם מעט "פתוח" יותר (כלומר מעט "שטוח" יותר) מה-GTS3 כדי לייצר דריפט טוב יותר.

טיפים לתגובה רדיקלית

רפלקסים "חתוליים". השתמשנו בידע שלנו בייצור ה-GTS3 כדי לכוונן את קצות הכנפיים של ה-SECTION להתאמה מושלמת לגלישת גלים. בהשוואה אחד לאחד, קצוות הכנפיים של ה-SECTION הם מעט קצרים יותר ופחות מרובעים מאלו של ה-GTS3. כוונון עדין זה ממקסם את הרפלקסים של ה-SECTION, את הזריזות שלו ואת היציבות הכיוונית שלו בגלים.

מערכת בריידלים קצרים
מערכת הבריידלים הסופר קצרה משפרת את המשוב מהקייט לגולש ומאפשרת לך לחוש את מיקום הקייט בכל נקודת זמן. במידות הקייטים הגדולות, תכונה זו מורגשת אפילו יותר. דמיין קייט אשר צופה מראש כל פנייה, כאילו הוא מחובר אליך בחוטי קסם וצופה כל תנועה שלך.

מערכת "שליטה חכמה" (CIT) של CORE

 
משתנים כגון זריזות הקייט ולחץ בר הם עיניין של העדפה אישית. אתה יכול להתאים בקלות ובפשטות את המתח של הליינים האחוריים, את לחץ הבר ואת מהירות הסיבוב של הקייט. מערכת השליטה החכמה שלנו נותנת לך חופש מוחלט להתאים את הקייט על פי העדפתך האישית.

הנפה מחדש אוטומטית

הנפה מיידית היא קריטית ברגעים האלה שגל רודף אחריך ואחרי הקייט. ה-SECTION מהונדס לדאות מיד לעמדת הנפה מחדש מושלמת עם שחרור של הבר. משיכה קטנה והקייט טס לשמיים. כל גולש גלים יעריך את המהירות שבה ה-SECTION עולה בחזרה לאוויר כשכל שנייה קובעת.
 

שסתום מהיר "2"

אין צורך בפיות ניפוח ובמתאמים! בכל הקייטים של CORE, השסתום מהיר 2.0 מתחבר ישירות לכל צינור משאבה סטנדרטית. השסתום מהיר 2.0 מזרים מקסימום אוויר, מקצר למינימום את זמן הניפוח ומפחית את העומס על המשאבה. מפנטז על משאבה חשמלית? שסתום מהיר 2.0 פותר לך את הדילמה.
 

 
 

מערכת ניפוח מהיר

ניפוח במהירות על-קולית! תכננו מחדש את מיקומן של פיות הזרמת האוויר לצלעות של הקייט כך שהאוויר זורם לתוכן מהר יותר. עשינו את זה בשבילך כי אנחנו יודעים עד כמה אתה אוהב לנפח את הקייט שלך.

®GRINTEX     

טלאים עמידים להגנה בפני בלאי בדיוק היכן שצריך. הטלאים החדשים, מבד עמיד במיוחד בפני חיכוך ובלאי ממוקמים במקומות אסטרטגיים לאורך הבידון הראשי ובנקודות החיבור עם הצלעות יעניקו לך רמת הגנה חדשה מפני המפגעים האלה על החוף שכולנו כל כך מכירים


 
רגעים