FUSION 4 LW

 בורד סופר מוכשר לרוח חלשה.

 

אנחנו ב-CORE מתייחסים לרוח חלשה בצורה שונה. עבורנו זו הזדמנות מצויינת לבחון דברים חדשים. הדור הרביעי של FUSION מאופיין בשדרוגים קלים לעומת קודמו הפנטסטי. הפחתנו מעט את עובי הגלשן על ידי הוספה של קרבון Cartan - הקרבון הבלעדי שלנו. זה אמנם יקר יותר, אבל אנחנו מאמינים שזה שווה את זה. המהנדסים שלנו שיפרו את השייפ החיצוני של הבורד והוספנו לו דק עליון חדש לגמרי עם ציפוי מפני קרינת UV. הגלשן החדש והקל יותר איננו שלם בלי הסט החדש של רפידות/רצועות UNION PRO 3.

 

הבורד החדש FUSION 4 LW - מכונת פאן סופר כשרונית. 

 

 

 

 

זריזות מפתיעה

FUSION 4 LW MEDIUM - 147X44 CM

בורד זריז וקל. המידה הזו היא הכלאה בעלת יכולות ציפה של גלשני LW ויכולות פריסטייל של הגלשנים הקטנים יותר בסידרה. גלשן מושלם לגולשים מתחילים ולגולשים מנוסים שמחפשים פריסטייל בתנאי רוח חלשה. בנייה חדשה של גוף הגלשן עם צ'אנלים וריילים חדשים, ושידרית V עמוקה יעניקו לך שליטה ותגובתיות שנהוג לצפות מגלשנים קטנים בהרבה. FUSION 4 LW מדיום - חזק ברוח חלשה.

ביטחון מלא

FUSION 4 LW LARGE - 152X46 CM

הקרוזר האולטימטיבי לרוח חלשה. הגלשן הגדול ביותר שלנו, עם מתאר חיצוני שמזכיר סנובורד וחלון ביצועים שמתחיל ב-7 קשרים. ריילים חיצוניים שליליים (concave) בדומה לסנובורד משפרים את החידוד במעלה הרוח משום שהם כופים על הגלשן לרדת עמוק יותר במים ובכך מאפשרים מגע ארוך יותר של הרייל עם המים. קצוות רחבים מבטיחים ציפה מוקדמת ושומרים עליך בזמן חורים ברוח. צורה ייחודית זו גורמת לתחושה של גלשן קטן יותר. שידרית בצורת V וקונקייב כפול נותנים לך שליטה אם הרוח עולה פתאום. 

 

 

מאפיינים
 
CARTAN® פחמן
ליבת עץ
צורת DIAMOND 3D
 מולטי צ'אנלים
UNION COMFORT רפידות
שידרית בצורת V
DOUBLE CONCAVE 
 
UNION PRO רפידות 
 
G10 48MM
 VEE רוקר
 VARIO RAILS
 מאפיינים טכניים

CARTAN® קרבון

 

בלעדי ל-CORE. הקרבון שפותח עבורנו באופן בלעדי בנוי מסיבים בצפיפות גבוהה השזורים זה בזה בזווית של 30° ובכך מעניק שילוב אופטימלי של קשיחות וגמישות. הקרבון הייחודי הוא בעל מאפייני גמישות גבוהה יותר לאורך הבורד ופחות ברוחב הבורד. בנוסף, תהליך הייצור מאפשר שימוש מינימלי בשרף וחיסכון במשקל. התוצאה היא פופ אדיר, נחיתות רכות כמו חמאה ועמידות גבוהה עם קרבון Cartan.

 

 

מולטי צ'אנלים

הצ'אנלים עבדו כל כך טוב ב-FUSION 3 LW אז המשכנו עם העיצוב הזה גם בבורד החדש. הצ'אנל המרכזי עוקב אחרי השידרית משני צידיה לכל אורך הגלשן להגברת התמיכה. אליו מצטרפים שני צ'אנלים לאורך ¾ מאורכו של הגלשן לשיפור יכולת החידוד. גולשי פריסטייל כעת יכולים להפעיל יותר לחץ על הקצוות בזמן הנחיתה, וגולשי פרירייד יעריכו את יכולת הגלשן לחדד במעלה הרוחVARIO RAILS

הריילים כוללים פרופיל בעובי משתנה, שעולה בערך ב-6 מ"מ מהטיפים לכיוון מרכז הבורד מתחת לידית האחיזה.
ריילים משתנים עוזרים לשלוט בגמישות של הגלשן, שצריכה להיות מותאמת לאזור ספציפי.
למשל קשיחות גבוהה במרכז וגמישות גבוהה יותר בטיפים. 

 

VEE רוקר

הרוקר ב-FUSION 4 החדש הוא עמוק יותר באזור הרגליים ומתון יותר באזור הקצוות. הידע הזה הגיע מה- Imperator 6, יצירת המופת האחרונה של carved.

 
 

 
 
  

ליבת עץ 3D

ליבת עץ קלה וחזקה. שימוש בעץ מובחר מסוג פאולוניה שעובר למינציה מעניקה לבורדים שלנו יציבות וקשיחות, עמידות גבוהה ומשקל נמוך.
כדי לייעל את הגמישות של הגלשן, הארכנו את ליבת העץ קרוב מאד עד לקצוות הגלשן ועיבדנו את הדק העליון והתחתון בעיבוד CNC.
הליבה הארוכה מפחיתה את משקלו הכולל של הגלשן ומשפרת את הגמישות שלו.
 


 צורת DIAMOND 3D

שלמות בצורת יהלום. תנו מבט קרוב על קווי המתאר של FUSION 4. באזור הרפידות, המשטח נחרט בצורת יהלום. צורה ייחודית זו מעבירה את הכוחות הפועלים על הבורד לאזור הקצוות שלו, בדיוק היכן שהם נחוצים בכדי לאזן באופן מושלם בין גמישות וקשיחות.
 

 שידרית בצורת V

את ההשראה לשידרית בצורת V קיבלנו מסירות המירוץ המרחפות על פני מים סוערים. אנחנו ב-CORE שילבנו שידרית בצורת V אשר הולכת לכל אורך הבורד, חותכת צ'ופים ומחליקה עבורך את הגלישה. עיצוב זה תורם לגלישה חלקה כחמאה ונחיתות סופר רכות. 

DOUBLE CONCAVE 

תמיד בשליטה. תחתית double concave מגבירה את האחיזה במים בכל זווית של הבורד ומקנה לך פניות חלקות כמו חמאה וללא מאמץ. 

 

 

סנפירים G10 CUTBACK 48MM

שילוב מושלם בין שיוט נוח לפריסטייל. סנפירי G10 חדשים מפיברגלס יעניקו לך שליטה ויציבות גבוהות יותר. שמרנו על העיצוב הייחודי שיעניק לך הנאה אדירה בגלישה.


אביזרים
CORE PADS & STRAPS
להתאמה מושלמת לגלשן החדש והנוצץ, אנחנו ממליצים על סט הרפידות/רצועות החדש Union Pro 3. אם אין לך צורך בהתאמה משמעותית של הרפידות, סט הרפידות/רצועות CORE Comfort גם יעשה את העבודה באופן מושלם.
 


 

UNION COMFORT

הגירסא הבסיסית שלנו מהנה ביותר. הסט כולל רפידה ארגונומית לבלימת זעזועים מושלמת, ספוג "זוכר" ברצועה להתאמה אידאלית לכף הרגל, ופאנל להחזקת קצות האצבעות. כל אלה יספקו אחיזה מושלמת ונוחות מקסימלית בכל תנאי הגלישה. 

חדש! UNION PRO 3

ברוכים הבאים לרפידות ורצועות החדשות UNION PRO 3. כעת עם רצועות נפרדות ואפשרויות כוונון מגוונות אפילו יותר מבעבר. המהנדסים שלנו פיצלו כעת את רצועת ההידוק לשניים כדי לאפשר התאמה אינדיבידואלית לחלק הקדמי והאחורי של כף הרגל. כל חלק מהרצועה כעת ניתן לכוונון בצורה עצמאית, וכן כעת תוכל לבחור מבין 11 נקודות שונות למיקום הרפידה. בנוסף, תוכל לבחור האם למקם אותה קרוב או רחוק לרוחב הגלשן עם משחק של 2 ס"מ כדי לתת פיתרון לבעלי כף רגל גדולה או קטנה. 

 

הסט החדש UNION PRO 3 כולל גם שינויים קלים בחומריות ועיצוב המוצר. שיפרנו את הצורה של הרפידה ואת הגמישות שלה כדי למנוע החלקה של כף הרגל בזמן הגלישה ולשפר את הנוחות. הרפידה מעודדת את כך הרגל להיכנס למצב קבוע ולהישאר שם ללא תזוזה. רצינו לתת לסט החדש תחושה של נעלי הספורט החביבות עליך, אז הוספנו מעט ריפוד לרצועה ושיפרנו את התמיכה לכרית כף הרגל. 

 

גלוש בנוחות מקסימלית - גלוש עם UNION PRO 3      

 

רגעים