720

השחקן.
גלוש. תחליק. תחרוש.

כשבודקים את גבולות הגלישה סטרפלס (בלי רצועות), ישנם גולשים אשר עושים צעדים ראשונים בתחום. יש מתקדמים יותר שמתרגלים 360 "בלי ידיים", ויש את המעטים, יחיד הסגולה שסוגרים 720. כל זה טוב ויפה, אבל בלי קשר לרמת הגלישה, גלישה ללא רצועות היא הדבר האמיתי. ולאלו מכם שגולשים בסגנון זה, ייצרנו גלשן מיוחד ובמיוחד עבורכם.
הכירו את התוספת החדשה של CORE - גלשן הגלים לפריסטייל 720. הגלשן הזה מזריק טונות של סטייל לכל חוף שאליו הוא מגיע. שייפ קצר וקומפקטי "מדביק" את הגלשן לכפות הרגליים גם בקפיצות החזקות ביותר, והוא חזק מספיק לשאת את עומסי הנחיתות. 
כשזה מגיע לוורסטיליות, השחקן הקטן ביותר של CORE משחק בליגות הגבוהות ביותר. הכוכב הזה אוהב גלים גבוהים, סטייל גבוה ומהירות גבוהה. הייתם מצפים שגלשן כה קצר מצריך רוח חזקה, אך האמת היא שרוקר שטוח וקווים כמעט מקבילים לאורכו מייצרים גלשן בעל ציפה מוקדמת יותר אף מזו של RIPPER 3. חשבו עליו כעל הנשק הסודי שלכם לרוחות חלשות.
מאפיינים
 מערך סנפירים משולש
 רוקר שטוח
 סטרינגר עץ
 מערכת FCS מקורית
 ליבת קצף פעיל
 שייפ אולטרא קומפקטי
 זנב עגול
 ציפוי שכוית
 סנפירים מקוריים FCS
 מתוכנן בגרמניה
 תחתית תלת מימד

 
 
 ליבת קצף פעיל
פוליאוריתן (PU) בתא אטום הוא האופציה היחידה המועדפת בבניית גלשן קאסטום, לעומת ייצור סדרתי. PU הוא חומר אטום למים וניתן לעיבוד מדויק ב-CNC וגימור ידני. ציפוי הזכוכית מעניק גמישות טובה יותר, וחיזוק עם סטרינגר כפול מייצר פויל יעיל יותר. לפניות טובות יותר וגלישה חלקה יותר. 
 ציפוי זכוכית קלאסי
שכבות מרובות של סיבי זכוכית ושרף מרכיבים את שכבת המגן העליונה של הגלשן. קלי סלייטר, מיק פאנינג וקאריסה מור עדיין מתחרים על גלשנים מסוג זה. הם מעדיפים את התחושה הרכה, את הגמישות והתגובתיות של גלשן קלאסי על פני EPS חסר חיים. RIPPER 3 - לפניות מדויקות וחלקות, תחושה של גלשן גלים קלאסי, ומראה אדיר.


 שייפ אולטרא קומפקטי
התחברו לסגנון. ה-720 הקומפקטי מאופיין במסה נמוכה שתבטיח לכם שהוא לא יזוז מתחת לרגליים גם בקפיצות ההזויות ביותר. הוא מפיק את הטוב מגלים גבוהים, נמוכים או כשאין גלים. תופתעו לגלות כמה כיף לחרוש איתו בפלאט. 

  רוקר שטוח
ה-720 מאופיין בקו רוקר השטוח ביותר בין גלשני הגלים של CORE. הייתם מצפים שגלשן קומפקטי במידה "3'5 יהיה איטי ביציאה מהמקום, אך האמת היא של-720 יכולת ציפה מוקדמת טובה יותר אפילו מזו של RIPPER 3. חשבו עליו כעל הנשק הסודי שלכם לרוח חלשה. הוספנו גם רוקר עמוק בקצוות לגלישה "בהפוך" toeside, נחיתות רעות וגלים גבוהים.


 


גוף 3D
ה-720 מצויד בקונקייב כפול שחותך ים צ'ופי ומאפשר אחיזה מעולה בכל תנאי. הוספנו גם צ'אנלים באף הגלשן לאלו מכם שגולשים בפייקי.
 
 
זנב עם כנפונים מעוגלים
הוספנו כנפונים לזנב המעוגל כדי לאפשר ניקוז מים יעיל יותר מתחת לגלשן בעת המראות. 
 
סטרינגר עץ
פס עץ (stringer) עובר לכל אורכו של הבורד ומקנה לו את הגמישות הנחוצה. הסטרינגר יצוק אל תוך סיבי הזכוכית ויחדיו הם מהווים דק עליון עמיד ביותר.


 שלושה סנפירים
720 מצויד בשלושה סנפירים במבנה הקלאסי של גלשן גלים. מערך של שלושה סנפירים טוב יותר מארבעה ומעניק תחושה חופשית יותר. הוא גם מאפשר פניות מהירות ומהלכים נקיים יותר. 

מערכת מקורית לסנפירים FCS ll
FCS II היא סטנדרט אשר זמין בכל העולם והחלפת סנפיר אורכת שתי שניות ללא צורך בכלים. המערכת אף תואמת אחורנית למערכות FCS קודמות כדי שלא תפסיד זמן גלישה.אביזריםסנפירים FCSII
לבחירתכם שלוש אופציות: סט סטנדרטי CARVER GF, סט מתקדם יותר מדגם ACCELERATOR NEO, או סט מקצועי ACCELERATOR PC CARBON.


רגעים