תהליך יצור

חברה לייצור גלשנים בהתאמה אישית שהיא שם דבר
כל גלשן של carved מיוצר בעבודת יד ובהתאמה אישית על ידי מעצבים מומחים בעלי תשוקה לקייטסרפינג. כל שלב בתהליך הבנייה נעשה בקפדנות וביד אמן כדי ליצור יצירת אמנות. חגיגה לחושים של אור וצללים. יצירת פאר. 
ידע משנת 2001
המסע של גלשן בהתאמה אישית מתחיל בהעדפת הלקוח, וממשיך בפיתוח קונספט ושימוש בתוכנה חזקה. הניסיון הרב של החברה בבניית גלשנים וקצת אומץ לנסות דברים חדשים, הניבו מוצר שהפך לאגדה.
איכות בהתאמה אישית
בול עץ איכותי מסוג פאולוניה אשר נבחר בקפידה ובאופן אישי, עושה את דרכו אל שולחן החיתוך. מכונת חיתוך ממוחשבת (CNC) מעצבת והופכת את בול העץ הגולמי לגוף תלת מימדי מורכב, הוא ליבו של הגלשן, ברמת דיוק של מאית המילימטר. הלב הזה מוכן כעת לשלב הבא, בניית היי טק של גוף הגלשן.
ביקורת איכות
ליבת העץ המוגמרת עוברת ביקורת איכות יסודית לפני התקנת האינסרטים לרפידות, הסנפירים וידית האחיזה. בדיקת איכות סופית מבוצעת לפני הנחת יריעות הקרבון בכדי להבטיח את קיום השלב הבא
ביצועים גבוהים באמצעות חדשנות
ליבת העץ נכנסת לסנדוויץ של יריעות קרבון Cartan בעלות סיבי קרבון צפופים בזוית של 30 מעלות ומעט שרף. סיבי קרבון הם המרכיב הקריטי ביותר בגלשנים של carved. כאשר סוגי הקרבון שהיו בנמצא לא ענו על הדרישות המחמירות של החברה, היא פיתחה קרבון ייחודי אך ורק לה, בעל דירוג גבוה במיוחד. הוא יקר יותר, אך שווה את המחיר. 
כל גרם נחשב
יריעות הקרבון הייחודי של carved מצריכות פחות שרף לעומת גלשני קרבון סטנדרטיים. תהליך יניקת האוויר החוצה ויצירת וואקום, מפחית עוד יותר את השימוש בשרף והתוצאה היא מבנה גלשן קל ודינמי יותר. תהליך ייצור סודי זה הוא האחראי לתחושה המדויקת של גלשני carved גם אחרי שימוש של שנים רבות. 
מגע יד אמן
מגע של יד מנוסה נדרש כדי לעצב רייל מושלם. בגלשן החדש Imperator 6, למשל אפשר לראות ריילים תלת מימדיים הממוקמים בצידי הגלשן בחלקן התחתון. למרות שעיצוב אחיד בייצור המוני מתאים לגלשנים סטנדרטיים, השייפרים של carved מעצבים ומעבדים כל רייל באופן אישי. בלי קיצורי דרך.
משפחה אחת. אישיות שונה.
דור 6 של גלשן Imperator זמין בארבע גירסאות. Imperator 6 סדרתי - מהדורות ייצור מוגבלות, בחמש מידות סטנדרטיות. Imperator 6 קאסטום - ייצור על פי מידה אישית. LW - גלשנים לרוחות חלשות. ולבסוף, Tantrum שהוא מכונת הוויקסטייל של carved.