קורס קייט סרפינג

קייטסרפינג הוא ספורט ימי אשר מתאים לגברים ונשים מגיל 13 ומעלה. הספורט נחשב לספורט פופולארי מאד הודות לקלות היחסית שבה מתחילים לגלוש, ולעובדה שהציוד הדרוש הוא קומפקטי וניתן לנשיאה אישית לכל מקום. העיקרון פשוט, הגולש משתמש בעפיפון ובכוח הרוח כדי לגלוש על גלשן במים. קייטסרפינג הוא ספורט אשר משלב גלישה עם אלמנטים אוויריים, וזהו סוד הקסם ששובה אנשים רבים. עם זאת, מדובר בספורט אשר מצריך הבנה של הרוח וכללי הבטיחות ולכן יש להירשם לקורס קייטסרפינג
במועדון גלישה מסודר.

קורס קייט סרפינג - KITEAM
אנחנו מקיימים קורסי גלישת קייטסרפינג באופן יסודי ומהנה. הקורס מקיף ואינטראקטיבי ומיועד לאנשים חסרי ניסיון בגלישה שבסופו תוכלו גם אתם ליהנות מספורט כיפי ומרענן, שיהפוך לדרך חיים. כל קורס אצלנו מועבר על ידי מדריכים מנוסים ומיומנים, והוא כולל ציוד איכותי ומתקדם מגרמניה, וכמובן וביטוח מלא. כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר, להירשם ולהתחיל לגלוש.

הקורס בנוי משלושה מפגשים בני שעתיים כל אחד וכולל את הנושאים הבאים:​
 
  • מפגש ראשון: בנוי באופן אינטראקטיבי וכולל צפייה בסרטוני הדרכה ובטיחות ורק לאחר מכן יורדים לחוף. הניסיון שלנו מלמד שמה שנכנס בהתחלה דרך הראש והעיניים יוצא טוב יותר בתרגול המעשי. נצפה בסרטונים על "חלון רוח" וכיצד פועלים בו, סקירת ציוד קייט סרפינג (קייט, בר, טרפז, גלשן, קסדה ואפוד מגן). סקירה של הוראות הבטיחות. הנפה והנחתה של קייט. שליטה בקייט בשיטת "שמיניות". גרירות גוף במים (ללא גלשן). עליה על הגלשן לתחילת גלישה. לאחר מכן נרד לחוף לתרגול מעשי ושליטה בעפיפון הדרכה "טריינר".
  • מפגש שני: תרגול עצמאי של הנפה והנחתה של קייט בגודל מלא. סקירת מצבי קיצון, סקירה ותרגול מנגנוני בטיחות וחירום . תרגול ממושך בשליטה עצמאית בקייט. כניסה למים בליווי מדריך וביצוע גרירות גוף (body surf) על ידי תרגול שמיניות.
  • מפגש שלישי: תרגול מה שנלמד במפגשים קודמים וכניסה למים להתחלת גלישה. תרגול עליה נכונה לגלשן, שיווי משקל והתחלת גלישה. 

קורס קייט סרפינג
מועדון KITEAM WATERSPORTS ממוקם בעכו, מרחק שלוש דקות נסיעה מהחוף בו נערכים הקורסים. זוהי רצועת חוף המתפרשת על פני 800 מטרים ומאפשרת לימוד יסודי, בטיחותי ומהנה. שטח אימון רחב, קרקע חולית ולא מסולעת מספקים תנאי למידה אופטימליים. אנחנו מקיימים קורסי קייטסרפינג בחופים נוספים לאורך הים התיכון, בין חוף בצת בצפון וחוף פולג בנתניה, וכן בכנרת.

לפרטים נוספים, צרו איתנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה.