קורס גלישת גלים

קורס גלישת גלים

ללמוד בביטחון מלא  - קורסים פרטיים וקבוצתיים לגלישת גלים

בית ספר לגלישה KITEAM WATERSPORTS הוא כרטיס הכניסה שלכם לעולם המים המופלא. הדרכה מקצועית, ציוד חדיש ותשומת לב מירבית לגולש/ת המתחיל/ה מבטיחים הנאה מתחביב כיפי לשנים רבות. אצלנו תמיד תמצאו דלת פתוחה, כוס קפה ומענה מקצועי לכל שאלה. 

קורס גלישת גלים
כרטיס הכניסה שלכם אל עולם מופלא שמתחיל בלימוד טכניקה ועמידה נכונה, דרך תרגול מעשי עם מדריך צמוד עד לשלב שבו תרוצו על הגל בצורה עצמאית ובהנאה צרופה.

●    קורס מעשי של 4 שעות - 2 מפגשים של שעתיים כל אחד
●    הדרכה אישית: מדריך-חניך למענה מושלם לצרכים אינדיבידואליים
●    מערכת קשר מתקדמת לתקשורת מדריך-חניך בזמן אמת
●    ביצוע בהתאם לתנאי הים ולוח הזמנים של החניך
●    גלשנים ייעודיים ללימוד (ציפה משופרת ורכות/נוחות)
●    ליווי צמוד לאחר סיום הקורס על פי דרישה

●    קיימת אפשרות לקורס גלישת גלים קבוצתי, המיועד לקבוצות לא מאד גדולות (עד 9 אנשים) המעוניינות במפגש חווייתי על המים. הואיל והעלות נחלקת על פני מספר אנשים, מחירו של קורס קבוצתי נמוך יותר בהשוואה לקורס יחידני.

שיעור התנסות בגלישת גלים
אנחנו מקיימים שיעורי התנסות בגלישת גלים לכל מי שלא בטוח שהספורט הזה מיועד לו, ו/או לא בטוח בסיכויי ההצלחה שלו ושלנו. מדובר במפגש של שעתיים, שבו תקבלו טעימה, על קצה המזלג של עולם הגלישה הנפלא. השיעור הוא מעשי עם מדריך צמוד. בסיומו, תוכלו להחליט אם זה בשבילכם. כל זאת ללא התחייבות. במידה והחלטתם להמשיך לקורס מלא, עלות שיעור ההתנסות תקוזז ממחיר הקורס.

מועדון KITEAM WATERSPORTS ממוקם בעכו, מרחק שלוש דקות נסיעה מהחוף בו נערכים הקורסים. זוהי רצועת חוף המתפרשת על פני 800 מטרים עם גל מסודר המאפשרת לימוד יסודי, בטיחותי ומהנה. שטח אימון רחב, קרקע חולית ולא מסולעת מספקים תנאי למידה אופטימליים. הירשמו עוד היום והבטיחו לעצמכם ו/או לבן/ת הזוג חוויה מהנה ביותר.

לפרטים נוספים, צרו איתנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה.