טכנולוגיה

המעבדה של LiP
שימוש בחומרים האיכותיים ביותר שניתן למצוא כיום בתעשייה
הגנה
משקפי שמש הם לא רק אביזר אופנתי - הם מגנים על עיניכם מנזקי קרינת השמש. הנזק הנגרם לעיניים מקרני UV מצטבר עם הזמן, ועלול לגרום לנזק בלתי הפיך. משקפי שמש באיכות גבוהה מעניקים הגנה אופטימלית ומעלימים את הסיכון. ממש כמו קרם הגנה, מומלץ להרכיב משקפי שמש מיד עם צאתכם החוצה, אפילו ביום מעונן וערפילי משום שעננים אינם חוסמים את קרני UV. 
איכות העדשה
העדשות הן הלב של משקפי השמש ואיננו מתפשרים כאן על פחות מהטוב ביותר, שכן אנחנו משתפים פעולה אך ורק עם היצרנים הטובים ביותר בעולם. כל העדשות שלנו מפותחות ומיוצרות בתנאי בקרת איכות מחמירים, ומקבלות אך ורק ציפויים בתהליכים מתקדמים בכדי לשפר את איכות הראייה, לדחות מים ולכלוך, ולשפר את העמידות בפני שריטות ואת העמידות לאורך זמן. גימורי ראי של העדשות נעשים בשכבות והן מגיעות בשלל אפקטים וצבעים למראה אופנתי. אנשים רבים מקלים ראש בציפויי העדשה - וטועים. לציפויים אלה השפעה מכרעת על איכות העדשה שלכם.
כל העדשות של LiP עומדות בתקנים הבאים:
European Standard EN ISO 12312-1:2013
American National Standard ANSI Z80.3-2015
Australian/New Zealand Standard AS/NZS 1067:2003
ANSI Z87.1-2003 (High Mass Impact Test)
כמה מילים על חברת צייס - ZEISS
חברת צייס מוכרת כיצרן מגוון במיוחד של מוצרי אופטיקה. החברה החלה את דרכה בגרמניה ב-1846.  החברה, מיסודו של קרל צייס (Carl Zeiss) החלה בשנותיה הראשונות בייצור סדרתי של מיקרוסקופים לעולם הרפואה. בשנים שלאחר מכן התקדמה לייצור עדשות מכל סוג: עדשות למצלמות, עדשות לתעשיית הקולנוע, עדשות לעולם החלל (טלסקופים וציוד לווינים), משקפות וכוונות אופטיות. החללית הראשונה (אפולו 11) שנחתה על הירח עשתה שימוש בטלסקופים מתוצרת צייס וכמוה גם לוויני google earth. בקיצור - מדובר בחברה וותיקה שכבר ביצעה כמה פרוייקטים. החברה נחשבת ליצרנית מובילה, ומוצריה בדרך כלל ממוקמים בקצה העליון של טווחי המחירים.

TYPHOON ו-ZEISS
כל דגמי טייפון (TYPHOON) כוללים עדשות פולרייזד פוליקרבונט (PC) המיוצרות על ידי ZEISS. עדשות אלה בעלות ציפויים דוחי מים ושמן, הן בעלות עמידות גבוהה מאד למכות ושריטות, וכן מונעות סינוור לראייה משופרת בעיקר בשימוש במים ובשלג. 
 
ציפוי משולש (Tri-Pel)
תהליך ייצור מתקדם זה, המיועד במיוחד למשקפי שמש לספורט ימי, פותח על ידי החברה המובילה בעולם לפתרונות ראייה ואופטיקה - Carl Zeiss Vision ומצוי בכל דגמי TYPHOON. הוא כולל דחיית מים ושמן, תכונות אשר מאפשרות ניקוי קל מאד של העדשה, ומניעת השתקפות בדגמים עם עדשות ראי. תרכובת זו, ממנה מיוצרות עדשות הראי, מבטיחה עדשות נקיות ללא מריחות וטביעות אצבע לאורך זמן, יתרון עצום ביחס לעדשות ראי הקיימות בשוק - שכן עדשות אלה הן בדרך כלל עדינות, שבירות ונוטות ליתר לכלוך. 
עדשות פולרייזד
עדשות פולרייזד מפחיתות סינוור באופן ניכר משום שהן מסננות את השתקפות אור השמש אשר משתקף ממשטחים אופקיים כמו מים או כביש. בעוד שעדשות רגילות מפחיתות את כמות האור המגיע לעין, עדשות פולרייזד מעניקות ראייה משופרת וברורה, ונוחות ללא תחרות בעיקר בשימוש במים.
מסגרות GRILAMID® TR90 
כל המסגרות בדגמי החוף שלנו כוללים GRILAMID® TR90, פולימר בעל ביצועים גבוהים אשר פותח ויוצר על ידי קבוצת EMS השוויצרית כדי לענות באופן מיוחד על הדרישות של תעשיית המשקפיים. TR90 הוא חומר עמיד וחזק במיוחד, ובו בזמן גמיש מאד ובעל משקל נוצה. המסגרות שלנו מקיפות את קווי המתאר של הראש ללא נקודות לחץ מיותרות, ולכן נוחות מאד לשימוש. מסגרות מחומר זה הן בלתי שבירות, כך שתוכלו ליהנות מהספורט החביב עליכם בראש שקט. 
המסגרות של דגמי TYPHOON מיוצרות מ-GRILAMID® TR90 NZZ, ומבטיחות את אותן תכונות של TR-90, עם עמידות משופרת בפני מכות ולחצים - אלמנט חשוב למשקפי ספורט אשר יגנו על עיניכם גם בהתרסקויות הקשות ביותר.