הסיפור של Carved

להט משנת 1979
לברני היס, מייסד carved יש חלום ישן. חלום על סשן מושלם על המים. החלום הזה מלווה אותו מגיל 12 והוא לא השתנה כהוא זה במרוצת השנים. ב-carved חיים את החלום של כל גולש קייט באופן יומיומי. כל העובדים בחברה הם גולשים בלב ובנשמה. הם גם מהנדסים, ממציאי חידושים, נסיינים ומדענים מטורפים בחצי משרה. מהתשוקה הזו, ומהחומרים המתקדמים ביותר האפשריים, הם בונים גלשנים עם אופי.
בשנת 1981, כשהיה בן 14 ברני התחיל לבנות ולעצב גלשני רוח במרתף בבית הוריו.
משנת 1985, הוא השתתף בקביעות בתחרויות גלישת רוח בגרמניה, כשהוא גולש על גלשנים בעיצובו. 
בשנת 1999, ברני הוכתר כאלוף גרמניה בגלישת רוח.
2000. הנחת היסודות.
שמה של החברה הוא המסורת שלה. זו של בנייה באיכות גבוהה, וביצועים גבוהים. Carved - שם שאומר הכל. הלוגו שמתנוסס על כל גלשן של carved הוא המייסד בעצמו, גולש בים הבלטי בגרמניה. Carved - גלשנים בהתאמה אישית. גלשנים בעלי מוניטין להיות "הגלשן לכל החיים" שלך.
2002 - 2008. בלתי מנוצח. 
בניית צוות גולשים מנצח וגלישה על גלשני carved הביאו לחברה פודיומים וזכיות בתחרויות גלישה באופן קבוע. בין השנים 2002 ו-2008 carved זוכה מספר פעמים בתואר אליפות גרמניה וכן באליפות בתחרות בינלאומית.
2001 - 2016. הצבת סטנדרטים חדשים.
מתחילת דרכה, carved הציבה סטנדרטים חדשים בתעשייה העולמית. אובססיה זו לשלמות דחפה את החברה להציב גבולות חדשים בשיטות יצור, חומרים מתקדמים וירידה לפרטים. גם כיום, החברה הגרמנית מציבה סטנדרטים חדשים עם שימוש בקרבון בלעדי CARTAN, ייצור ליבת עץ מיחידה אחת (unibody), ואמנות של ייצור ועיצוב ריילים תלת מימדיים בעבודת יד על ידי שייפרים מומחים. 
2016 IMPERATOR 6
כיום, IMPERATOR הוא אייקון. Carved עומדת בהבטחה לספק גלשני אולטרא-פרימיום לגולשים אנינים. באוגוסט 2016, אחרי ארבע שנות מחקר ופיתוח carved חשפה לעולם את הדור השישי של האייקון האגדי - IMPERATOR 6
2021 IMPERATOR 7
לאחר 5 שנות פיתוח, מגיח לאוויר העולם אימפרטור 7, יצירת המופת החדשה והמהפכנית