אודות Lip

הסיפור של LiP


מייסד החברה, דירק מיכלסן, מעצב בעל שם וניסיון של מעל 20 שנה הוא גם גולש רוח נלהב. הוא התחיל לגלוש כשהיה בן 18. עם השכלה פורמלית באמנות ועיצוב, ותשוקה להפוך את הגלישה לדרך חיים דירק העתיק את מגוריו לטייוואן, מקום עם הרוחות החזקות ביותר על פני כדור הארץ. בגיל 24 החל לעצב משקפי שמש כמקצוע, ובשנים שלאחר מכן שאף לעצב את משקפי הגלישה המושלמים. אחרי שעיצב את Aqua Shade ו-Shark, עבורם זכה בפרסי iF Design Award, דירק החליט לקחת את העניינים לידיים.
עם שליטה מוחלטת על עיצוב, ייצור ואיכות המוצר, וניסיון מצטבר של 20 שנה הן כמעצב והן כאיש ים, הוא הוציא לאוויר העולם את Typhoon, משקפי שמש לספורט ימי האיכותיים והמתקדמים ביותר שניתן למצוא כיום בשוק. 

בהתאם לרוח החדשנות הזו, LiP כיום מורכבת מצוות בינלאומי של אנשי ים שהפכו את התשוקה למקצוע. חשיבה מקורית וחיבור חזק לספורט ימי באמצעות רשת בינלאומית של גולשים וחברי צוות, מאפשרים לחברה להישאר מחוברת ולהיות קשובה לרצונות הלקוח.

הגנה על העיניים מסינוור אור השמש, הרוח ונתזי המים לא רק מסתכמת בלגלוש טוב יותר, חזק יותר ולאורך זמן. LiP מחויבת להציג משקפי שמש שימושיים באיכות הגבוהה ביותר לאנשי ספורט ימי, גולשים וגולשות ברחבי העולם המחפשים גם סגנון עיצובי אופנתי. 


איכות, שימושיות וסגנון