אודות CORE

CORE kiteboarding logo
 
 
 
 
 
 
המהנדסים של עולם הקייט סרפינג
CORE KITEBOARDING הוא מותג קייטסרפינג בינלאומי, אשר נוסד ב-2007 בגרמניה.
מייסד החברה, ברנד היס החל את סיפור האהבה שלו עם ספורט הגלישה בגיל 14 כשעיצב וייצר בעצמו גלשנים במרתף הבית של הוריו בגרמניה. ב-1999 הוא זכה באליפות גרמניה בגלישת רוח, הודות לתשוקה שלו לספורט אבל לא פחות מכך הודות לשאיפה המתמדת שלו להגיע לשלמות בעיצוב הדגמים שעליהם גלש ושיפור מתמיד של תהליך הייצור שלהם.
 
הפיתוח, התכנון והעיצוב של CORE נעשה כולו במטה החברה באי פמרן (Fehmarn), אשר בגרמניה. האי בצפון גרמניה מספק תנאים אופטימליים לפיתוח הקייטים והגלשנים של CORE, משום שמנשבות בו רוחות עזות בכל ימות השנה והוא נחשב לליבה של קהילת הקייטסרפינג באירופה.
 
זוהי אחת הסיבות לשם המותג CORE (בעברית - ליבה), אך לא פחות מכך היא הפילוסופיה לייצר אך ורק מוצרים שנמצאים קרוב לליבה של גלישת קייטסרפינג - קייטים וגלשנים. לא מוצרי אופנה וביגוד, ולא אביזרים נלווים. 
גולש קייט עם ציוד של Core
 
           

           
עדות נוספת היא העובדה שב-CORE לא תמצאו קייטים ובורדים "חדשים" כל שנה. מחזור הפיתוח של CORE הוא מחזור של שנתיים. המהנדסים, המעצבים ואנשי הפיתוח של CORE עובדים שנתיים על כל דגם חדש. רק כך ניתן להציג שיפורים אמיתיים וחידושים משמעותיים, ולא שינויים קוסמטיים לצרכי שיווק.
 
חדשנות ללא פשרות, טכנולוגיה המתקדמת ביותר והאיכות הגבוהה ביותר הן כיום שם נרדף של CORE ברחבי העולם, ואפשר לראות זאת בכל מקום שבו קייט או גלשן של CORE מגיע לחוף. זו אחת הסיבות לכך ש - CORE הוא כיום המותג מספר 1 בגרמניה ואירופה, והמותג שצומח בקצב המהיר ביותר בארה"ב.
 
ביצועים, בטיחות, איכות הרכיבים ואיכות השירות מעניקים לגולש מוצר מעולה לשנים רבות. עיצוב ופיתוח המתקדמים ביותר מציבים את CORE צעד אחד לפני כולם ומספקים לגולשים מוצר ברמה שאין דומה לה.