XR5 LW

ביצועים מצויינים. ברוח חלשה.

אנחנו ב-CORE יודעים דבר או שניים על ימים של רוח חלשה. יש לנו ימים כאלה בגרמניה בחודשי הקיץ. וכשיום כזה מגיע, אנחנו מתלהבים. באמת. עם ליין המוצרים לרוחות חלשות המגוון ביותר על פני כדור הארץ, אנחנו תמיד מצוידים בציוד שיעלה חיוך ענק על הפנים. אז אתם מבינים שאנחנו מתרגשים מאד עם השקת הדובדבן בקצפת לרוח חלשה, הקייט החדש והנוצץ - XR5 LW!

ביחס לגודלו, XR5 LW מאופיין במהירת וזריזות של קייט קטן הרבה יותר. לקוחות חדשים ייהנו מלהיות הראשונים בתוך המים ומגלישה חלקה במעלה הרוח, בעוד שכל השאר נשארים הרחק מאחור. כיצד זה אפשרי? ה-DNA של XR5 LW עמוס בטכנלוגיה חדשנית כמו ExoTex ו-Intelligent Arc שמעצימים את הביצועים של הקייט. דקרון ExoTex הבלעדי של CORE, למשל, משפר את זרימת האוויר ויציבות הקייט. ומערכת Intelligen Arc תורמת לטווח רוחות אדיר. נסו את XR5 LW אצלנו ב-Kiteam Watersports בישראל ותהנו מפניות זריזות וחיוכי ענק. וכיאה לדובדבן שבקצפת, הקייט הזריז הזה מגיע בצבע לבן מקורי, או שחור מרשים. 

מידות: 15LW - 17LW - 19LW 


 
מאפיינים
 מערכת בריידלים קצרים
 שלד חמש צלעות
 תאימות לבר סנסור
 הנפה מיידית מהמים
 שסתום מהיר 0.2
 שייפ delta bow
 Intelligent Arc
 CORETEX TRIPLE RIPSTOP
 GrinTex טלאי הגנה
 CIT מערכת קיזוז חכמה
 מערכת ניפוח מהיר
 דקרון קשיח במיוחד
 קייט Delta Bow
XR5 LW כולל שובל חופה אחורי המעוצב כקשת הפונה פנימה כמו בקייט bow סטנדרטי, וכנפיים אשר מוטות אחורנית כמו בקייט דלתא. הקייט שלנו מהונדס להיכנס חזק אל הרוח בתנאי רוח גבוליים. הוא מקפיץ גבוה יותר ומצטיין בציפה מוקדמת. ניתן לראות שינויים משמעותיים בגאומטריה של קצוות הכנפיים ובעיצוב השלד לשליטה גבוהה יותר באוויר ובמים.  שלד חמש צלעות
כוח כזה לרוח חלשה זה מצריך חמש צלעות. שלד חזק, בעל חמש צלעות הוא מרכיב קריטי בעיצוב של XR5 LW לצורך ייצוב הכוח הנוסף אשר נוצר על ידי מוטת הכנפיים שלו. הצלעות תוכננו בגאומטריה חדשה וכוללות חיזוקים מבניים בחיבורים בין הסגמנטים השונים. בכך התקבל שלד חזק וקשיח יותר, אשר מתחבר לבד החופה בצורה טובה יותר ללא העלאת המשקל הכללי. 
EXOTEX® דקרון אולטרא קשיח
XR5 LW כולל את הסטנדרט לדקרון ביצועים גבוהים. דקרון ExoTex כולל מבנה חדש ותהליך ציפוי מגן ייחודי (אמולסיה) המאפשר לחץ אוויר גבוה יותר ב-XR5 LW, תוך הקטנה ניכרת של קוטר הבידון הראשי והצלעות. EXOTEX מחזק את קשיחות השלד באופן משמעותי, עובדה חשובה בעיקר במידות קייטים גדולות. EXOTEX אינו נמתח ובכך משפר את זרימת האוויר, יציבות הטיסה, ואת המשוב לגולש באמצעות. צפו לפניות זריזות, ליפט מתפרץ. וחיוכים ללא הפסקה עם ה-XR5 LW החדש. 

CORETEX® LIGHT
בלעדי ל-CORE. הבד שלנו קל יותר לעומת בדים אחרים בתעשיה, והוא מיוצר בבלעדיות עבור הקייטים לרוחות חלשות של CORE. הבד משפר את ביצועי הקייט ועדיין מציב רף חדש של חוזק, עמידות בפני קרעים ומתיחות, אורך חיים והגנת UV. זוהי חותמת האיכות והביצועים שרק קייט של CORE יכול להציע. 


קצוות כנף אולטרא לייט
דקרון ExoTex נתן למהנדסים שלנו את החופש לעצב מחדש את קצוות הכנף תוך שימוש בפחות דקרון, ללא התפשרות על עמידות הקייט. פחות חומר משמע פחות משקל. פחות משקל משמע פניות זריזות.INTELLIGENT ARC
זוהי תצורת בריידלים ייחודית אשר משנה את פרופיל הכנף על פי דרישת הגולש באופן לינארי וישיר. כשם שציפור פורשת כנפיים לייצור כוח עילוי, משיכה של הבר מגדילה את שטח הפנים של ה- XR5 LW ומייצרת כוח עילוי וזמן אויר. באופן דומה, בזמן שחרור של הבר, הקייט "מקפל כנפיים" ומשחרר כוח. מערכת Intelligent Arc מאפשרת לך לגלוש במעלה הרוח טוב יותר, מעניקה לך זמן אוויר ארוך יותר ומרככת את הנחיתות שלך. הגדלנו את זווית הפתיחה של קצוות הקייט בכדי למקסם את האפקט הזה.  
 מערכת קיזוז חכמה (CIT) של CORE 
משתנים כגון זריזות הקייט ולחץ בר הם עיניין של העדפה אישית. אתה יכול להתאים בקלות ובפשטות את המתח של החוטים האחוריים, את לחץ הבר ואת מהירות הסיבוב של הקייט על פי העדפתך האישית. אך אל דאגה, הקייט מגיע מוכן לשימוש, כך שתוכל לשחק עם הכיוונים מאוחר יותר.מערכת בריידלים קצרים
XR5 LW כולל שיפורים במיקום חיבורי הבריידלים על פני הבידון הראשי. מערכת הבריידלים הסופר קצרה משפרת את המשוב מהקייט לגולש ומאפשרת לך לחוש את מיקום הקייט בכל נקודת זמן. במידות הקייטים לרוחות חלשות, תכונה זו מורגשת אף יותר. דמיין קייט אשר צופה מראש כל פנייה, כאילו הוא מחובר אליך בחוטי קסם. 
 שסתום מהיר 2.0
שסתום מהיר 2.0
אין צורך בפיות ניפוח ובמתאמים! בכל הקייטים של CORE השסתום מהיר 2.0 מתחבר ישירות לכל צינור משאבה סטנדרטית. השסתום מהיר 2.0 מזרים מקסימום אוויר, מקצר למינימום את זמן הניפוח ומפחית את העומס על המשאבה. מפנטז על משאבה חשמלית? שסתום מהיר 2.0 פותר לך את הדילמה.

מערכת ניפוח מהיר
ניפוח במהירות על-קולית! תכננו מחדש את מיקומן של פיות הזרמת האוויר לצלעות של הקייט כך שהאוויר זורם לתוכן מהר יותר. עשינו את זה בשבילך כי אנחנו יודעים עד כמה אתה אוהב לנפח את הקייט שלך.

 

תאימות למערכת בר SENSOR
XR5 LW מהונדס להתאמה אופטימלית עם מערכת בר SENSOR שלנו. הברים שלנו מאופיינים בשליטה מדויקת בקייט, במערכות בטיחות סופר מתקדמות ופשטות גאונית.

הנפה מחדש מיידית
הנפה מיידית היא באמת מיידית! XR5 LW מתוכנן לגלוש לעמדת הנפה מחדש ברגע שהוא פוגש במים. משיכה קלה של הבר והקייט ממריא לשמים ללא כל מאמץ. יכולת זו היא חיונית ביותר בקייטים גדולים, וגולשים יחושו ביטחון כשהקייט עולה מהמים בקלות ברוח חלשה.
 
רגעים