SENSOR 2S PRO

ENGINEERED EXCELLENCE​


 

SENSOR 2S PRO

טורף על.

קל. ישיר. בטיחותי.

 

לציוד שברשותך השפעה אדירה על מידת ההנאה מהסשן שלך. אנחנו מאמינים שלמערכת בר SENSOR 2 תפקיד גדול מזה שנהוג לחשוב בהשפעה על ביצועי הקייט. המרכיבים שהופכים את הברים שלנו לכל כך טובים הם דווקא אלה הנסתרים מהעין. הידע המעשי שטמון בכל בר והעיצוב המינימליסטי כלפי חוץ הם אלה שמעניקים את חותמת הביטחון המצופה מהברים של CORE, ואת הבטיחות שעליה אתה סומך.

אל בר SENSOR 2 המוכר מצטרפים היום הברים החדשים SENSOR 2S, ו-SENSOR 2S PRO. שני ברים חדשים עם תחכום טכני כל כך מתקדם שאינו נראה במבט ראשון. לא משנה איזה בר תבחר, מערכת SENSOR 2 של CORE היא הבר הקל ביותר, הבטיחותי ביותר, וזה שיתן לך את התחושה הישירה ביותר מבין כל הברים הקיימים כיום בשוק.

הכירו את בר SENSOR 2S PRO החדש. הבר היחיד בעולם שעשוי קרבון ומחוזק בסגסוגת טיטניום. בר שסוחט מחמאות בכל מקום. בר שאנחנו גאים בו מאד. ניצלנו את הידע הרב שלנו בבניית גלשנים מקרבון כדי לבנות בר שהוא 100% סיבי קרבון, בעל אחיזה דקה וליבה אחידה המחוזקת בסגסוגת טיטניום. למרות שהוא חולק מאפיינים רבים עם בר SENSOR 2S המרשים שלנו, הוא שונה בתכלית בכך שליבת הבר עשויה קרבון מלא ו-100% חוטי טקטניום. זוהי יצירת מופת הנדסית.
מאפיינים
 אינסרטים מתחלפים
 
מאפיינים עיקריים

 

בר קרבון

זו לא טעות. הבר הזה קל אף יותר מהבר הסטנדרטי שלנו, שהוא קל מאד גם כך. הבר מקרבון שלנו שוקל משקל דמיוני של 200 גרם בלבד! הבר הזה, המחוזק בסגסוגת טיטניום הוא אפילו חזק וקשיח יותר מבר SENSOR 2S שלנו. המסה האפסית שלו מעניקה לך איזון מושלם, שליטה ותגובתיות מעולם אחר.


                                                   210G CARBON FIBER BAR
 
 
חוטי TECTANIUM                                    
10% קלים ודקים יותר                                    
50% יותר עמידות בעומס שבירה                                    
400% יותר התנגדות בפני מתיחה                                    

חוטי ®TECTANIUM
חוטים אלה פותחו בבלעדיות עבורנו על ידי Liros, יצרן גרמני בעל מוניטין עולמי בייצור חוטים לענפי ספורט ימי ואווירי. חוטים אלה למעשה אינם נמתחים ועמידים ב-400% יותר בפני מתיחה. בנוסף, הם חזקים ב-50% יותר בעמידות שלהם בעומס. ולמרות זאת, הם דקים ב-10% מחוטים רגילים ולכם גם יותר אירודינמיים.

מערכת "S-SYSTEM"

Untwist קרמי (Ceramic)


פשטות פונקציונלית. סידור מחדש של החוטים הקדמיים שהתפתלו מעולם לא היה קל יותר. הפיתול בחוטים הקדמיים מתרחש אך ורק מתחת לבר SENSOR 2S. מנגנון untwist משופר, בעל מיסבי היי טק קרמיים, הממוקם מתחת לבר מסדר מחדש בעצמו את החוטים המפותלים, או בעת משיכה של הבר. הימים של סיבוב ידני של החוטים הקדמיים חלפו מן העולם. ברוך הבא לעידן האוטומטי של SENSOR 2S.

S-NECK
איזון מושלם. החיבור מפלדת אל-חלד שמחבר בין הרוטור-שחרור-מהיר וחוטי depower מעוצב כדי לאפשר יותר סימטריה בין כוחות המשיכה המופעלים על החוטים. S-NECK: לביצוע untwist באופן חלק יותר וסימטריה מושלמת בין כוחות המשיכה הפועלים על החוטים הקדמיים. על זה נאמר, חכם.

חוטי ®S-SLIDE / DEPOWER TECTANIUM

בבר SENSOR 2S החוטים הקדמיים, מהפיצול העליון (Y) ועד לצ'יקן לופ, הוחלפו בחוטי טקטניום עמידים בפני מתיחה המיוצרים בבלעדיות עבורנו. היכן שהם עוברים דרך הבר, חוטים אלה מוגנים באמצעות שרוול פוליאתר עמיד UV בעובי 5.2 מ"מ. התוצאה היא חוטים עמידים ביותר, בעלי חיכוך אפסי המייצרים פעולת משיכה חלקה ומושלמת של הבר. החוטים החדשים גם אירודינמיים יותר, מספקים משוב טוב יותר, וגם נוחים יותר למגע בין האצבעות. נסה אותם. ואז תבין.

חוטי ®TECTANIUM באורכים שונים

חוטים אלה מגיעים כסטנדרט בבר SENSOR 2S PRO. עם אורך בסיס של 18 מטר ושתי הארכות, אתה יכול להתאים את הבר שלך בקלות לחוטים באורך של 18, 20, 22, ו-24 מטר. הציפוי הייחודי של חוטים אלה (אמולסיה) מגן עליהם מפני חיכוך, לכלוך וקרינת UV. היום. טוב מתמיד. סמוך על חוטי טקטניום.

ליבת טיטניום

תסמכו עלינו שעיצבנו את הבר החזק ביותר שיוצר אי פעם. הנדסה וסגסוגת טיטניום רמה 5, הנהוגות בכלי טיס היא זו המשמשת ב-SENSOR 2S PRO. הקשיחות של ליבת הבר, גם היא משחקת תפקיד בהעברת התחושה המדויקת לגולש.

רוטור שחרור מהיר

מערכת אינטואיטיבית ללא מחשבות מיותרות. שחרור הקייט הוא קל ופשוט - פשוט לסובב. ימינה או שמאלה והקייט משתחרר בהרף עין. עובדה ידועה היא שיותר כוח מיוצר בסיבוב לעומת משיכה או דחיפה. בשונה ממערכות אחרות, כאן נחסך ממך הצורך להילחם בכוחות המשיכה/דחיפה של המים בזמן מצוקה. המערכת שלנו מציבה סטנדרט חדש בקלות השימוש, הבטיחות והביצועים. יתרון נוסף של הרוטור שחרור מהיר הוא המימדים שלו. הוא קצר יותר, קל יותר וקומפקטי יותר ממערכות אחרות. עובדה זו מאפשרת גישה קלה יותר למערכת ה-depower.

מערכת בטיחות נתמכת ליין קדמי יחיד (SSFׁׂׂ)

בלעדי ל-CORE. בזמן שחרור מהיר, הקייט משחרר כוח וגולש לאיטו עם הפנים מטה עד שהבידון הקדמי נוחת על המים (עם הפנים מול הרוח). הקייט יישאר בעמדה זו עד שאתה מוכן להניף מחדש. התועלת כאן היא כפולה. הקייט נשאר במקומו ולא ממריא לאוויר באופן פתאומי, ואין מתח על החוטים בזמן שהוא בעמדה הזו. במצב זה קל יותר להתחבר מחדש אל הקייט. כיצד מערכת SSF עובדת? התשובה היא שהקייט אינו נתמך על ידי חוט קדמי אחד, או שניים. מערכת SSF משחררת ב-100% את שני החוטים האחוריים, ומשחררת באופן חלקי חוט קדמי אחד בלבד, תוך שהיא שומרת על מתח מסוים בחוט הקדמי השני בכדי לנהוג את הקייט למטה בקלילות. כך שלמעשה זהו המתח הקל והלא סימטרי על החוט הקדמי השני שמאפשר לקייט לנחות באופן מושלם ולהתמקם בעמדת הנפה מחדש אחרי שחרור מהיר.

ליש בטיחות קצר

יותר קצר = יותר בטוח. כל הברים של CORE מגיעים, כסטנדרט, עם רצועת בטיחות קצרה. הרצועה היא באורך של 50 ס"מ בלבד והשחרור נמצא בחזית  - מיקום מושלם לשחרור קל ותמיד נמצא בזווית העין. רצועה קצרה לא תסתבך בציוד ושומרת על בטיחות עליונה. אם אתה לא חושב לגלוש מנותק, הגן על עצמך עם הרצועה הקצרה.

בר Vario באורך משתנה

בר אחד שמתאים לכל גדלי הקייטים. התאמה קלה של קשר אחד בקצה הבר מאפשרת הארכת הבר בשישה סנטימטרים, מ-46 ס"מ ל-52 ס"מ. זה מאפשר לבר לכסות את כל הספקטרום של הקייטים - מגודל 5 עד 19 מ"ר.

סט לופ/סטיק

גם כאן נמצאת ההנדסה של CORE בפעולה. במצב לא מחובר (unhooked) הצ'יקן סטיק זז הצידה ומתמקם באופן אוטומטי הרחק מהמרכז של הצ'יקן לופ. זה מבטיח לגולש שהצ'קן סטיק לא יעמוד בדרך ויפריע בעת חיבור מחדש. עיצוב זה גם מונע שחרור ו"בריחה" בטעות של הלופ מהחיבור לטרפז.

מתאם SENSOR

משיכה קלה של חוט אחד נותנת מענה מושלם. עיצוב המערכת שלנו מפחית ב-25% את הכוח המופעל להפעלת depower, יתרון עצום בתנאי ברוח חזקה. מחפש עוד יותר נוחות? אתה יכול להתאים את הגובה של המנגנון על גבי החוטים ולקרב אותו אליך במידת הצורך.

חוטים שזורים

פרט קטן אך חשוב במערכת SENSOR2 הוא השזירה והחיבורים בקצוות החוטים. קצוות החוטים לא רק עברו גימור ותפר מקביל, הם קיבלו שזירה (splice) מיוחדת לפני התפירה. זה מבטיח חוט חזק ועמיד יותר, וכן משפר את האווירודינמיות שלו.
אביזרים אופציונליים

אינסרטים ניתנים להחלפה

פשוט וקל להחלפה. האינסרטים שעוטפים את חוט ה-depower מיוצרים מחומר מיוחד וחלק שמתנהג כחומר סיכה ובכך מפחית בלאי של החוטים. האינסרטים ניתנים להחלפה קלה, פשוטה וזולה ללא צורך בכלים.

סט PRO LOOP/STICK

מיועד למקצוענים שגולשים באנהוקד (unhooked) בקביעות. החיבור מחדש קל יותר, אבל המרחק ממתאם depower גדול יותר כך שתוכל לקרב את המנגנון אליך במידת הצורך.

ליש PRO 2S

שדרג את עצמך עם ליש PRO 2S החדש. הליש שהונדס בשבילך, גולש הארד קור בפריסטייל/ווייקסטייל. הליש מיועד לכל מי שמתנתק בתרגילי פריסטייל וצריך ליש ארוך ועמיד יותר. ניתן לחוש מיד באיכות המוצר בדומה לציוד לטיפוס הרים איכותי, העמיד בפני קרעים שמתהדר בעמידות שבר של 500 ק"ג. במתיחה מלאה הליש מגיע ל-170 ס"מ. הארכה אופציונלית מותחת אותו עד ל-215 ס"מ.

רגעים