SENSOR 2
 

סטנדרט חדש של הנדסה

קל. ישיר. בטיחותי

לציוד שברשותך השפעה אדירה על מידת ההנאה מהסשן שלך. אנחנו ב-CORE מאמינים שלמערכת בר SENSOR 2 תפקיד גדול מזה שנהוג לחשוב בהשפעה על ביצועי הקייט. המרכיבים שהופכים את הברים שלנו לכל כך טובים הם דווקא אלה הנסתרים מהעין. הידע המעשי שטמון בכל בר והעיצוב המינימליסטי כלפי חוץ הם אלה שמעניקים את חותמת הביטחון המצופה מהברים של CORE, ואת הבטיחות שעליה אתה סומך. 
אל בר SENSOR 2 המוכר מצטרפים היום הברים החדשים SENSOR 2S, ו-SENSOR 2S PRO. שני ברים חדשים עם תחכום טכני כל כך מתקדם שאינו נראה במבט ראשון. לא משנה איזה בר תבחר, מערכת SENSOR 2 של CORE היא הבר הקל ביותר, הבטיחותי ביותר, וזה שיתן לך את התחושה הישירה ביותר מבין כל הברים הקיימים כיום בשוק. 

הכירו את SENSOR 2. הבר החדשני הוא החוליה המקשרת לכל הקייטים שלנו. מו"פ הוא עדיפות עליונה אצלנו ב-CORE. אנחנו עובדים קשה מאד כדי להביא חומרים מתקדמים ורעיונות חדשים בפיתוח הבר תוך שמירה על פשטות פונקציונלית ועל הבטיחות שלו. מבט אחד על בר של CORE הוא כל שדרוש כדי להעריך את האיכות, הדיוק והטכנולוגיה שהושקעו בו. אבל הקסם האמיתי נותר חבוי מן העין. תחשוב למשל על אחיזה נוחה שמתאפשרת רק באמצעות בר דקיק. ייצור בר חסין בפני שבירה שיעניק אחיזה סופר נוחה התאפשר תודות לחשיבה מחוץ לקופסא. חשיבה זו הובילה לייצור ליבת טיטניום ממנה בנוי הבר של CORE. בר SENSOR 2 שהוא תוצר של הנדסה גרמנית מצטיין במינימליזם עיצובי, תפקוד מהמעלה הראשונה ובטיחות עליונה. ואם זה עדיין לא מספיק, יש לנו את הברים החדשים SENSOR 2S או SENSOR 2S PRO. 

 

מאפיינים
 מוט במשקל נוצה - 230 גרם
 ליבת טיטניום
 אינסרטים ניתנים להחלפה
 גריפים EVA
 
מערכת בטיחות (SSF)
מתאם SENSOR depower
 רוטור שחרור מהיר
 אוטומטי Untwist
 
 חוטים שזורים
חוטים תוצרת גרמניה 
 בר Vario
 רצועת בטיחות קצרה
 סט PRO LOOP/STICK
 
מאפיינים טכניים
 

בר במשקל  230 גרם

מיוצר בגרמניה, המוט הוא בעל משקל נוצה של 230 גרם בלבד. זהו המפתח לתחושה הקלילה והמדויקת של הבר בידיים שלך. הבר מצופה בגריפים EVA רכים לאחיזה נוחה בסשנים ארוכים 

ליבת טיטניום

תסמכו עלינו שעיצבנו את הבר החזק ביותר שיוצר אי פעם. הנדסה וסגסוגת טיטניום רמה 5, הנהוגות בכלי טיס היא זו המשמשת ב-SENSOR2. הקשיחות של ליבת הבר, גם היא משחקת תפקיד בהעברת התחושה המדויקת לגולש. 
 

מערכת בטיחות נתמכת ליין קדמי יחיד (SSFׁׂׂ)

בלעדי ל-CORE. בזמן שחרור מהיר, הקייט משחרר כוח וגולש לאיטו עם הפנים מטה עד שהבידון הקדמי נוחת על המים (עם הפנים מול הרוח). הקייט יישאר בעמדה זו עד שאתה מוכן להניף מחדש. התועלת כאן היא כפולה. הקייט נשאר במקומו ולא ממריא לאוויר באופן פתאומי, ואין מתח על החוטים בזמן שהוא בעמדה הזו. במצב זה קל יותר להתחבר מחדש אל הקייט. כיצד מערכת SSF עובדת? התשובה היא שהקייט אינו נתמך על ידי חוט קדמי אחד, או שניים. מערכת SSF משחררת ב-100% את שני החוטים האחוריים, ומשחררת באופן חלקי חוט קדמי אחד בלבד, תוך שהיא שומרת על מתח מסוים בחוט הקדמי השני בכדי לנהוג את הקייט למטה בקלילות. כך שלמעשה זהו המתח הקל והלא סימטרי על החוט הקדמי השני שמאפשר לקייט לנחות באופן מושלם ולהתמקם בעמדת הנפה מחדש אחרי שחרור מהיר.
 

מתאם SENSOR

משיכה קלה של חוט אחד נותנת מענה מושלם. עיצוב המערכת שלנו מפחית ב-25% את הכוח המופעל להפעלת depower, יתרון עצום בתנאי ברוח חזקה. מחפש עוד יותר נוחות? אתה יכול להתאים את הגובה של המנגנון על גבי החוטים ולקרב אותו אליך במידת הצורך. 

 


 

רוטור שחרור מהיר

מערכת אינטואיטיבית ללא מחשבות מיותרות. שחרור הקייט הוא קל ופשוט - פשוט לסובב. ימינה או שמאלה והקייט משתחרר בהרף עין. עובדה ידועה היא שיותר כוח מיוצר בסיבוב לעומת משיכה או דחיפה. בשונה ממערכות אחרות, כאן נחסך ממך הצורך להילחם בכוחות המשיכה/דחיפה של המים בזמן מצוקה. המערכת שלנו מציבה סטנדרט חדש בקלות השימוש, הבטיחות והביצועים. יתרון נוסף של הרוטור שחרור מהיר הוא המימדים שלו. הוא קצר יותר, קל יותר וקומפקטי יותר ממערכות אחרות. עובדה זו מאפשרת גישה קלה יותר למערכת ה-depower.
 

אוטומטי Untwist

פשטות פומקציונלית. יישור החוטים הקדמיים אחרי לופים נעשה בקלות. פשוט משוך את הבר אליך. הפיתולים של החוטים הקדמיים קורים מתחת לבר. לכן מנגנון swivel שנמצא אף הוא מתחת לבר משחרר את הפיתול בחוטים הקדמיים בזמן משיכה של הבר אליך. הימים של סיבוב החוטים בידיים חלפו ואינם. ברוך הבא לעידן של untwist אוטומטי.
 

חוטים שזורים

פרט קטן אך חשוב במערכת SENSOR2 הוא השזירה והחיבורים בקצוות החוטים. קצוות החוטים לא רק עברו גימור ותפר מקביל, הם קיבלו שזירה (splice) מיוחדת לפני התפירה. זה מבטיח חוט חזק ועמיד יותר, וכן משפר את האווירודינמיות שלו. 
חוטים תוצרת גרמניה
 
 

חוטים תוצרת גרמניה

ספק החוטים שלנו, Liros מגרמניה הוא יצרן בעל מוניטין עולמי בחדשנות. לדוגמא, כל החוטים עוברים מתיחה תחת חום לפני האספקה. עובי החוטים הוא 1.8 מ"מ בלבד והם עמידים בעומסי שבירה של 368 ק"ג. כל אלה מבטיחים ביצועים מעבר לציפיות. 
 

בר Vario באורך משתנה

בר אחד שמתאים לכל גדלי הקייטים. התאמה קלה של קשר אחד בקצה הבר מאפשרת הארכת הבר בשישה סנטימטרים, מ-46 ס"מ ל-52 ס"מ. זה מאפשר לבר לכסות את כל הספקטרום של הקייטים - מגודל 5 עד 19 מ"ר.
 

ליש בטיחות קצר

יותר קצר = יותר בטוח. כל הברים של CORE מגיעים, כסטנדרט, עם רצועת בטיחות קצרה. הרצועה היא באורך של 50 ס"מ בלבד והשחרור נמצא בחזית  - מיקום מושלם לשחרור קל ותמיד נמצא בזווית העין. רצועה קצרה לא תסתבך בציוד ושומרת על בטיחות עליונה. אם אתה לא חושב לגלוש מנותק, הגן על עצמך עם הרצועה הקצרה.
 

סט לופ/סטיק

גם כאן נמצאת ההנדסה של CORE בפעולה. במצב לא מחובר (unhooked) הצ'יקן סטיק זז הצידה ומתמקם באופן אוטומטי הרחק מהמרכז של הצ'יקן לופ. זה מבטיח לגולש שהצ'קן סטיק לא יעמוד בדרך ויפריע בעת חיבור מחדש. עיצוב זה גם מונע שחרור ו"בריחה" בטעות של הלופ מהחיבור לטרפז. 

 

אביזרים אופציונליים

אינסרטים ניתנים להחלפה

פשוט וקל להחלפה. האינסרטים שעוטפים את חוט ה-depower מיוצרים מחומר מיוחד וחלק שמתנהג כחומר סיכה ובכך מפחית בלאי של החוטים. האינסרטים ניתנים להחלפה קלה, פשוטה וזולה ללא צורך בכלים. 

ליש PRO 2S

שדרג את עצמך עם ליש PRO 2S החדש. הליש שהונדס בשבילך, גולש הארד קור בפריסטייל/ווייקסטייל. הליש מיועד לכל מי שמתנתק בתרגילי פריסטייל וצריך ליש ארוך ועמיד יותר. ניתן לחוש מיד באיכות המוצר בדומה לציוד לטיפוס הרים איכותי, העמיד בפני קרעים שמתהדר בעמידות שבר של 500 ק"ג. במתיחה מלאה הליש מגיע ל-170 ס"מ. הארכה אופציונלית מותחת אותו עד ל-215 ס"מ. 

סט PRO LOOP/STICK

מיועד למקצוענים שגולשים באנהוקד (unhooked) בקביעות. החיבור מחדש קל יותר, אבל המרחק ממתאם depower גדול יותר כך שתוכל לקרב את המנגנון אליך במידת הצורך. 
רגעים