GTS4 LW

פריסטייל נינג'ה לרוחות חלשות

מלך הפריסטייל הבלתי מעורער לרוח חלשה

 

יש ימים שהתנאים לפריסטייל הם לא כמו שחשבת. זה ממש בסדר אם זכרת לקחת איתך את CORE GTS4 LW גירסת הפריסטייל לרוחות חלשות.

הקייט הזה יהפוך כל יום גבולי לסשן מהנה ביותר. עם זריזות ושליטה כמו בקייטים הקטנים של סדרת GTS, יש מצב שאפילו תחפש את הימים החלשים האלה. GTS4 LW שומר על עיצוב שלוש הצלעות של אחיו הקטנים כדי לשמר את האופי הזריז הנחוץ לקייט פריסטייל. הדור הרביעי כולל שיפורים בעיצוב הקייט, יחס AR, הבריידלים והמבנה הכללי שלו. שיפורים אלה מייצרים קייט שמשחרר כוח באופן יעיל יותר ותחת שליטה על פני טווחי רוחות רחבים יותר. כל אלה נותנים תחושה מיוחדת והקרובה ביותר לתחושה של קייט-C.

GTS4 LW. השותף המושלם שלך לימים הלא-כל-כך מושלמים. מספק לך מספיק פופ כדי לסגור כמה תרגילים כשכולם יושבים בבית.

 
מאפיינים

שלד שלוש צלעות    

שלוש צלעות מייצרות יותר פיתול לעומת חמש צלעות. יותר פיתול משמעו פניות מהירות יותר. פחות צלעות גם מפחיתות את משקלו הכולל של הקייט. GTS4 LW יעלה לך חיוך על הפנים בימים החלשים האלה.

CORETEX® LIGHT

 
בלעדי ל-CORE. מעט קל יותר. הבד שלנו, המוביל בתעשייה, ripstop הוא עמיד ממש כמו CoreTex המקורי ומציב רף חדש בעמידות בפני קרעים, אורך חיים והגנת UV. ניתן לחוש את הבד הקריספי שרק קייט מבדCORETEX LIGHT יכול להעניק.

טיפים אולטרא קלים

דקרון ExoTex מאפשר חיסכון במשקל של השובל הקדמי והאחורי של הקייט, תוך שהוא מגן על האזורים שבאים במגע עם הקרקע בשעת הנפה והורדה. אזורים אלה בקייט עמידים במיוחד ומיועדים לעמוד בפני מכות וחבטות.

 

פרופיל מהיר

לגרסת LW של GTS4 פרופיל כנף שטוח מאד אשר מפחית את התנגדות הרוח. פרופיל יעיל ושטוח יכול לייצר תנועת אוויר בעצמו ובכך מייצר יותר עילוי ויותר כוח. גלוש מהר יותר וחזק יותר עם גירסת GTS4 LW.

צלעות EXOTEX רזות

מיוצר בגרמניה. ועמיד במיוחד. הדקרון החדש עובר תהליך ציפוי ייחודי (אמולסיה) והוא פותח במיוחד עבור הקייטים שלנו בכדי למנוע קימוט, קרעים וחשיפה לקרינת UV. הבד אשר עמיד בפני מתיחה משפר את זרימת האוויר על פני השלד של הקייט ומאפשר הקטנת קוטרם של הבידון הראשי והצלעות. למרות זאת, הבד הקשיח מפחית את רפרוף הקייט, משפר את היציבות שלו ומשדר לגולש פידבק מעולה.

מערכת בריידלים אולטרא קצרים

קצר יותר זה טוב יותר. מערכת הבריידלים ב-GTS4 LW החדש כוללת שתי גלגלות והיא קצרה אף יותר מבעבר. תכונה זו מאפשרת תגובה טובה יותר מהבר, ופידבק משופר מהקייט כך שתמיד תדי היכן הוא נמצא. עבור מכונת האנהוק הזו, שליטה מוחלטת ומדויקת בבר היא בונוס כשאתה הפוך בבליינד.

 

מערכת "שליטה חכמה" (CIT) של CORE

 
משתנים כגון זריזות הקייט ולחץ בר הם עיניין של העדפה אישית. אתה יכול להתאים בקלות ובפשטות את המתח של הליינים האחוריים, את לחץ הבר ואת מהירות הסיבוב של הקייט. מערכת השליטה החכמה שלנו נותנת לך חופש מוחלט להתאים את הקייט על פי העדפתך וסגנון הגלישה שלך.

 

שסתום מהיר 2.0

אין צורך בפיות ניפוח ובמתאמים! בכל הקייטים של CORE, השסתום מהיר 2.0 מתחבר ישירות לכל צינור משאבה סטנדרטית. השסתום מהיר 2.0 מזרים מקסימום אוויר, מקצר למינימום את זמן הניפוח ומפחית את העומס על המשאבה. מפנטז על משאבה חשמלית? שסתום מהיר 2.0 פותר לך את הדילמה.

    

 

מערכת ניפוח מהיר

מי שנכנס ראשון למים זוכה! תכננו מחדש את מיקומן של פיות הזרמת האוויר לצלעות של הקייט כך שהאוויר זורם לתוכן מהר יותר. עשינו את זה בשבילך כי אנחנו יודעים עד כמה אתה אוהב לנפח את הקייט שלך.

        

 

טלאים ®GRINTEX     

טלאים עמידים להגנה בפני בלאי בדיוק היכן שצריך. הטלאים החדשים, מבד עמיד במיוחד בפני חיכוך ובלאי ממוקמים במקומות אסטרטגיים לאורך הבידון הראשי ובנקודות החיבור עם הצלעות יעניקו לך רמת הגנה חדשה מפני המפגעים האלה על החוף שכולנו כל כך מכירים.

 
 

תאימות למערכת בר SENSOR

ה-GTS4 תואם במלואו למערכת בר SENSOR2, SENSOR 2S ולמערכת SENSOR 2S PRO המיוצרת מקרבון. כל הברים של CORE מאופיינים בשליטה מדויקת בקייט ובמערכת הבטיחות הבלעדית SSF. העיצוב הנקי של הברים של CORE נועד לאפשר לך להפיק את המקסימום מכל סשן ומערכת הבטיחות תוכננה כך שהיא יותר אירודינמית (ונראית טוב יותר) מבעבר

רגעים