GTS4

 

פריסטייל נינג'ה

אלוף המגה לופים הבלתי מעורער

הכירו את הקייט החדש בסדרה האוניברסלית+: GTS4 הבלתי מנוצח. קייט בתצורת C רדיקלית, עם בריידלים ושלוש צלעות. קייט מדויק להפליא, עם טווח רוחות מדהים. קייט יותר קשוח מקודמו.

הדור הרביעי בסדרת ה-GTS המופלאה כולל שיפורי עיצוב לצורת Future-C של הקייט, לבריידלים ולמבנה הקייט עצמו. שיפורים אשר מקנים ל-GTS4 יותר כוח, דיוק ותגובתיות. בואו להרגיש בעצמכם אגרסיביות תחת שליטה אשר מתבטאת בפניות עוצמתיות ברדיוס מינימלי. תחושה מעולה מהבר כתוצאה מבריידלים אולטרא קצרים. ותגובתיות שלא תיאמן כתוצאה משלד הבנוי מ-ExoTex. קייט GTS4 החדש, בדיוק מה שאפשר לצפות מ-CORE. ומעט יותר.

הבחירה המתבקשת לפריסטייל באנהוק, גלישת פרירייד נינוחה או גלים. קייט בעל התנהגות סופר צפויה ולינארית שייתן לך הרגשה שהוא מחובר אליך באופן אינטאיטיבי. הפניות שלו כל כך הדוקות שהן מאפשרות לך לסגור את התרגיל הזה שאתה מנסה פעם אחר פעם. נסה את הקייט האולטרא-זריז לקייטלופים...אנהוק פריסטייל...גלים. ושחרר את הנינג'ה שבך.

 


 
מאפיינים
 

צורת FUTURE-C

הדור הרביעי של סדרת GTS ממשיך עם תצורת Future-C ונותן לך את התחושה המוכרת של קייט C שכולנו אוהבים, אלא שעכשיו הוא גם מצטיין בטווח עליון משופר. הקייטלופים המהנים של הקייט עכשיו מהנים יותר עם שיפורי עיצוב למניעת הזדקרות, ועם יחס AR מעט גבוה יותר.

שלד 3 בידונים
שלושה בידונים מאפשרים לקייט יותר פיתול לעומת חמישה בידונים. פיתול חזק יותר מייצר פניות מהירות יותר. הפחתת מספר הבידונים גם מורידה את המשקל הכולל של הקייט ועוזרת לייצר דריפט טוב יותר.

טיפים בעלי תגובה רדיקלית

הרפלקסים החתוליים של GTS4 הם תוצאה ישירה של עיצוב הטיפים של הקייט. הם מרובעים בסגנון קייט-C. במסגרת השיפורים לדור 4 של קייט מסדרת GTS, הטיפים מעט יותר מרובעים ומשופעים בכיוון השובל האחורי של הקייט.

EXOTEX®

מיוצר בגרמניה ועמיד במיוחד. דקרון EXOTEX החדש בנוי מסיבים בשזירה אנכית וציפוי מגן ייחודי (אמולסיה). הוא פותח במיוחד עבור הקייטים של CORE בכדי למנוע כיפוף וקימוט של השלד, קרעים וחשיפה לקרינת UV. הבד אשר עמיד בפני מתיחות משפר את זרימת האוויר סביב הקייט ומאפשר את הקטנת קוטרו של הבידון הראשי וקוטרן של הצלעות. ולמרות זאת, EXOTEX משדרג את קשיחות השלד, את יציבות הקייט באוויר ואת המשוב לגולש.

CORE TEXⓇTRIPLE RIPSTOP

בלעדי ל-CORE. הבד המוביל בתעשייה, triple ripstop ממנו מיוצרת חופת הקייט עובר תהליך הגנה באמצעות שלוש שכבות ציפוי. CoreTex מציב רף חדש של חוזק, עמידות בפני קרעים ומתיחות, אורך חיים והגנת UV. זוהי חותמת האיכות והביצועים שרק קייט של CORE יכול להציע.

מערכת בריידלים אולטרא קצרים

קצר יותר זה טוב יותר. מערכת הבריידלים ב-GTS4 החדש כוללת שתי גלגלות והיא קצרה אף יותר מבעבר. תכונה זו מאפשרת תגובה טובה יותר מהבר, ופידבק משופר מהקייט כך שתמיד תדי היכן הוא נמצא. עבור מכונת הקייטלופים הזו, שליטה מוחלטת ומדויקת בבר היא בונוס כשאתה הפוך בבליינד

מערכת "שליטה חכמה" (CIT) של CORE

 
משתנים כגון זריזות הקייט ולחץ בר הם עיניין של העדפה אישית. אתה יכול להתאים בקלות ובפשטות את המתח של הליינים האחוריים, את לחץ הבר ואת מהירות הסיבוב של הקייט. מערכת השליטה החכמה שלנו נותנת לך חופש מוחלט להתאים את הקייט על פי העדפתך וסגנון הגלישה שלך.

שסתום מהיר "2"

אין צורך בפיות ניפוח ובמתאמים! בכל הקייטים של CORE, השסתום מהיר 2.0 מתחבר ישירות לכל צינור משאבה סטנדרטית. השסתום מהיר 2.0 מזרים מקסימום אוויר, מקצר למינימום את זמן הניפוח ומפחית את העומס על המשאבה. מפנטז על משאבה חשמלית? שסתום מהיר 2.0 פותר לך את הדילמה.

מערכת ניפוח מהיר

מי שנכנס ראשון למים זוכה! תכננו מחדש את מיקומן של פיות הזרמת האוויר לצלעות של הקייט כך שהאוויר זורם לתוכן מהר יותר. עשינו את זה בשבילך כי אנחנו יודעים עד כמה אתה אוהב לנפח את הקייט שלך.

 

טלאים ®GRINTEX

טלאים עמידים להגנה בפני בלאי בדיוק היכן שצריך. הטלאים החדשים, מבד עמיד במיוחד בפני חיכוך ובלאי ממוקמים במקומות אסטרטגיים לאורך הבידון הראשי ובנקודות החיבור עם הצלעות יעניקו לך רמת הגנה חדשה מפני המפגעים האלה על החוף שכולנו כל כך מכירים.

 
 

תאימות למערכת בר SENSOR

ה-GTS4 תואם במלואו למערכת בר SENSOR2, SENSOR 2S ולמערכת SENSOR 2S PRO המיוצרת מקרבון. כל הברים של CORE מאופיינים בשליטה מדויקת בקייט ובמערכת הבטיחות הבלעדית SSF. העיצוב הנקי של הברים של CORE נועד לאפשר לך להפיק את המקסימום מכל סשן ומערכת הבטיחות תוכננה כך שהיא יותר אירודינמית (ונראית טוב יותר) מבעבר

הנפה מחדש אוטומטית

התרסקת בהנדל פאס? לא לדאוג. GTS4 מתוכנן כך שבמשיכה קלה הוא נכנס במהירות לעמדת הנפה מחדש. אז נסה את התרגיל פעם נוספת, אתה יודע ש-GTS4 מגבה אותך במקסימום.
">