Free

 
THE DREAMCATCHER
 

קייט דלתא בעל שלוש צלעות שנותן לך את החופש לבחור את סגנון הגלישה שלך. בין אם זו גלישת גלים, גלישת פרירייד נינוחה או סשן פריסטייל כשאתה מחובר. עם דיוק של מטוס F-15 וזריזות של קייט קטן, FREE הוא הבחירה המיידית לגולשים אשר רוצים ליהנות מכל העולמות. כנס לעולם של FREE, הקייט החדש של CORE בסדרה האוניברסלית+ של קייטים ורסטיליים בעלי ביצועים גבוהים, ותגלה קייט אדיר לגלים, פרירייד ופריסטייל.
 
מאפיינים
 
 
EXOTEX DACRON
CORETEX
מערכת בריידלים קצרים
INTELLIGENT ARC
שלד שלוש צלעות
קייט Delta Bow
מערכת "שליטה חכמה" (CIT)
שסתום מהיר 2.0
מערכת ניפוח מהיר
הנפה מחדש מיידית
מערכת בר SENSOR
GRINTEX
ארבעה חוטים
מאפיינים עיקריים
שלד שלוש צלעות קל משקל
פחות זה יותר. FREE ירש את קונספט שלוש הצלעות מה-GTS3 שמאפשר פיתול יותר חזק לעומת קייט דומה עם חמש צלעות. יותר פיתול מייצר פניות מהירות יותר וחיוך רחב יותר. בנוסף, משקל נמוך משפר את יכולת הדריפט של הקייט
קייט Delta Bow

 

הטוב מכל העולמות. FREE מאופיין על ידי חופה בעלת שובל אחורי המעוצב כקשת שפונה פנימה, כנפיים מוטות אחורנית וטיפים קטנים של קייט דלתא. שילוב קסום זה ממקסם את יכולת הדיפאואר והשליטה בקייט, את יכולת החידוד והכניסה לרוח שלו, וכמובן את האיירטיים. השייפ גם תורם להתנהגות המדויקת של הקייטים של CORE, התחושה מהבר, ההנפה מחדש וזריזות הפניות שלהם.
 
 
INTELLIGENT ARC

Intelligent Arc הינה תצורת בריידלים ייחודית הלקוחה מסדרת ה-XR אשר משנה את פרופיל הקייט על פי דרישת הגולש באופן לינארי וישיר. כשם שציפור פורשת כנפיים ומייצרת כוח עילוי, משיכה של הבר מגדילה את שטח הפנים של ה-FREE ומייצרת כוח עילוי וזמן אויר. באופן דומה, בזמן שחרור של הבר, הקייט "מקפל כנפיים" ומשחרר כוח. מערכת Intelligent Arc - לייצור ושחרור כוח באופן מדויק, מבוקר ועל פי דרישה.

 

סט אפ 4 חוטים

קלאסי. נקי ובטיחותי. FREE מצויד בסט אפ של 4 חוטים ומשתמש במערכת הבטיחות המתקדמת של CORE, מערכת SSF.

מערכת בריידלים אולטרא-קצרה
לא עוד קשרים וחוטים שמסתבכים זה בזה, עם מערכת הבריידלים הקצרה ביותר שאי פעם יצרנו. התצורה החדשה משפרת את המשוב מהקייט לגולש, כך שתמיד אפשר להרגיש היכן הוא נמצא. לפניות מדויקות, הדוקות ותחת שליטה. תכונה זו ניכרת אף יותר במידות הקייטים הגדולים
EXOTEX® DACRON 
מיוצר בגרמניה ועמיד במיוחד. דקרון EXOTEX החדש בנוי מסיבים בשזירה אנכית וציפוי מגן ייחודי (אמולסיה). הוא פותח במיוחד עבור הקייטים של CORE בכדי למנוע כיפוף וקימוט של השלד, קרעים וחשיפה לקרינת UV. הבד אשר עמיד בפני מתיחות משפר את זרימת האוויר סביב הקייט ומאפשר את הקטנת קוטרו של הבידון הראשי וקוטרן של הצלעות. ולמרות זאת, EXOTEX משדרג את קשיחות השלד, את יציבות הקייט באוויר ואת המשוב לגולש.


  

 

 
 
 
 

CORETEX® – TRIPLE RIPSTOP

בלעדי ל-CORE. הבד המוביל בתעשייה, triple ripstop ממנו מיוצרת חופת הקייט עובר תהליך הגנה באמצעות שלוש שכבות ציפוי. CoreTex מציב רף חדש של חוזק, עמידות בפני קרעים ומתיחות, אורך חיים והגנת UV. זוהי חותמת האיכות והביצועים שרק קייט של CORE יכול להציע.

 

שסתום מהיר 2.0

אין צורך בפיות ניפוח ובמתאמים! בכל הקייטים של CORE, השסתום מהיר 2.0 מתחבר ישירות לכל צינור משאבה סטנדרטית. השסתום מהיר 2.0 מזרים מקסימום אוויר, מקצר למינימום את זמן הניפוח ומפחית את העומס על המשאבה. מפנטז על משאבה חשמלית? שסתום מהיר 2.0 פותר לך את הדילמה.

 

 
 
 
 
GRINTEX®

טלאים עמידים להגנה בפני בלאי בדיוק היכן שצריך. הטלאים החדשים, מבד עמיד במיוחד בפני חיכוך ובלאי ממוקמים במקומות אסטרטגיים לאורך הבידון הראשי ובנקודות החיבור עם הצלעות יעניקו לך רמת הגנה חדשה מפני המפגעים האלה על החוף שכולנו כל כך מכירים.

 

 
מערכת "שליטה חכמה" (CIT) של CORE

משתנים כגון זריזות הקייט ולחץ בר הם עיניין של העדפה אישית. אתה יכול להתאים בקלות ובפשטות את המתח של הליינים האחוריים, את לחץ הבר ואת מהירות הסיבוב של הקייט. מערכת השליטה החכמה שלנו נותנת לך חופש מוחלט להתאים את הקייט על פי העדפתך האישית.

 

מערכת ניפוח מהיר

מי שנכנס ראשון למים זוכה! תכננו מחדש את מיקומן של פיות הזרמת האוויר לצלעות של הקייט כך שהאוויר זורם לתוכן מהר יותר. עשינו את זה בשבילך כי אנחנו יודעים עד כמה אתה אוהב לנפח את הקייט שלך.
מערכת בר SENSOR
ה-FREE תואם למערכות הבר SENSOR2 או SENSOR PRO המאופיינות בשליטה מדויקת בקייט ובמערכת הבטיחות על ליין קדמי יחיד (SSF) הייחודית של CORE.

רגעים