FUSION 3

 
בורד אולאראונד עם ביצועים גבוהים
 

הכל אפשרי עם הגלשן החדש FUSION 3. גולשים חדשים ייהנו מסשנים ארוכים ומהנים הודות לגוף גלשן בצורת V. גולשי פריסטייל יימצאו פופ חזק יותר כתוצאה מצ'אנלים משופרים. והגולשים האמיצים יפיקו את המיטב מבניית הקרבון כדי לקבוע שיא קפיצות חדש. לא משנה רמת הגולש, FUSION 3 מבטיח רמה חדשה של ביצועים.
הדגם החדש נהנה מידע וניסיון בבניית גלשנים של החברה האחות carved, ושואב אלמנטים מיצירת המופת האחרונה שלה, Imperator 6. דור 3 של גלשן FUSION הוא קל משמעותית מהדור הקודם, ומאופיין בצ'אנלים וריילים חדשים, רוקר עמוק יותר וקצוות רחבים יותר. 
המהנדסים שלנו השקיעו מאמצים רבים בגימור ליבת הגלשן, העשויה מעץ פאולוניה שעברה עיבוד CNC. ליבה ייחודית זו היא סוד הקסם לגלישה החלקה של FUSION 3. חברו את הגלשן לסט הרפידות החדש והמופלא שלנו Union Pro 2 ותגלו עולם.

 

מאפיינים
 
CARTAN® פחמן
ליבת עץ
צורת DIAMOND 3D
שני צ'אנלים
 מולטי צ'אנלים
שידרית בצורת V
DOUBLE CONCAVE 
UNION PRO רפידות 
 
G10 48MM
 VEE רוקר
 VARIO RAILS
 מאפיינים טכניים
 
 
CARTAN® קרבון
בלעדי ל-CORE. סיבי הפחמן השזורים זה בזה ב-30° מספקים מבנה בורד אופטימלי קשיח וגמיש. תהליך הייצור מאפשר שימוש מינימלי בשרף והפחתה במשקל. התוצאה היא פופ אדיר ועמידות גבוהה הרבה יותר. 
 

 VARIO RAILS
ריילים בעובי משתנה. לשליטה טובה יותר. זהו מאפיין חדש ב-FUSION 3 בו עובי הרייל במרכז הגלשן עומד על 9 מ"מ ויורד ל-3 מ"מ באזור הקצוות. 

 


 


VEE רוקר
הרוקר בגלשן החדש הוא עמוק יותר באזור הרגליים ומתון יותר באזור הקצוות. הידע הזה הגיע מה- Imperator 6, יצירת המופת האחרונה של carved. 


ליבת עץ 3D
ליבת עץ קלה וחזקה. שימוש בעץ מובחר מסוג פאולוניה שעובר למינציה מעניקה לבורדים שלנו יציבות וקשיחות, עמידות גבוהה ומשקל נמוך. 
כדי לייעל את הגמישות של הגלשן, הארכנו את ליבת העץ קרוב מאד עד לקצוות הגלשן ועיבדנו את הדק העליון והתחתון בעיבוד CNC. הליבה הארוכה מפחיתה את משקלו הכולל של הגלשן ומשפרת את הגמישות שלו.


 צורת DIAMOND 3D
שלמות בצורת יהלום. תנו מבט קרוב על קווי המתאר של FUSION 3. באזור הרפידות, המשטח נחרט בצורת יהלום. צורה ייחודית זו מעבירה את הכוחות הפועלים על הבורד לאזור הקצוות שלו, בדיוק היכן שהם נחוצים בכדי לאזן באופן מושלם בין גמישות וקשיחות.שידרית בצורת V
את ההשראה לשידרית בצורת V קיבלנו מסירות המירוץ המרחפות על פני מים סוערים. אנחנו ב-CORE שילבנו שידרית בצורת V אשר הולכת לכל אורך הבורד, חותכת צ'ופים ומחליקה עבורך את הגלישה. עיצוב זה תורם לגלישה חלקה כחמאה ונחיתות סופר רכות.מולטי צ'אנלים
הצ'אנלים עבדו כל כך טוב בגירסא הקודמת של FUSION ולכן הוספנו צ'אנל מרכזי ואחד נוסף בקצה. הצ'אנל המרכזי עוקב אחרי השידרית משני צידיה לכל אורך הגלשן להגברת התמיכה. אליו מצטרפים שני צ'אנלים לאורך ¾ מאורכו של הגלשן לשיפור יכולת החידוד. גולשי פריסטייל כעת יכולים להפעיל יותר לחץ על הקצוות בזמן הנחיתה, וגולשי פרירייד יעריכו את יכולת הגלשן לחדד במעלה הרוח. DOUBLE CONCAVE 
תמיד בשליטה. תחתית double concave מגבירה את האחיזה במים בכל זווית של הבורד ומקנה לך פניות חלקות כמו חמאה וללא מאמץ. 


 


סנפירים G10 CUTBACK 48MM
שילוב מושלם בין שיוט נוח לפריסטייל. סנפירי G10 חדשים מפיברגלס יעניקו לך שליטה ויציבות גבוהות יותר. שמרנו על העיצוב הייחודי שיעניק לך הנאה אדירה בגלישה. 
אביזרים
 
CORE PADS & STRAPS
להתאמה מושלמת לגלשן החדש והנוצץ, אנחנו כמובן ממליצים על סט הרפידות/רצועות החדש Union Pro 2. אם אין לך צורך בהתאמה נרחבת של הרפידות, סט הרפידות/רצועות CORE Comfort גם יעשה את העבודה באופן מושלם.

 UNION COMFORT
הגירסא הבסיסית שלנו מהנה ביותר. הסט כולל רפידה ארגונומית לבלימת זעזועים מושלמת, ספוג "זוכר" ברצועה להתאמה אידאלית לכף הרגל, ופאנל להחזקת קצות האצבעות. כל אלה יספקו אחיזה מושלמת ונוחות מקסימלית בכל תנאי הגלישה.UNION PRO 2
שדרג את עצמך לסט UNION PRO 2 - רפידות אורתופדיות מ-EVA עם משטח תלת מימדי מיוחד לאצבעות שישמרו על כפות הרגליים שלך גם בנחיתות קשות. בסיס הרפידה ניתן להתאמה ב-11 מצבים שונים של זוית כפות הרגליים, ו-6 מצבים להתאמה קדימה/אחורה. לכן אנחנו בטוחים שתמצא את הפוזה שהכי מתאימה לסגנון שלך. אפשרות התאמה דומה קיימת גם ברצועות החדשות. הרצועות הכפולות מאפשרות התאמה לגובה כף הרגל ונסגרות תוך שניות. כל זאת בכדי להעניק לך חיבור מושלם ונוח לגלשן שלך. ריפדנו עבורך את פנים הרצועות בנאופרן מרופד ונוח, בעוד שהצד החיצוני שלהן עשוי מעור סינתטי ועמיד. 

רגעים