FREE LW

 

גלוש, תשתעשע ותהנה ברוח של 7 קשרים.

 
 

לא כל יום הוא יום גלישה אידאלי, כולנו יודעים את זה. כמו כשהגורו מראה תחזית טובה שנופלת בדיוק כשהגעת לחוף. טוב שזכרת להביא את הקייט החדש לרוחות חלשות, FREE LW. תוך 10 דקות אתה במים, נהנה ממה שאתה הכי אוהב לעשות.

קייט דלתא לרוחות חלשות, בעל שלוש צלעות שנותן לך את החופש להיות אתה. בגלים, או בין לבין, FREE LW ירכוש מעריצים רבים עם הקלילות האדירה שלו, הדריפט, ויכולת הנפה מיידית מהמים. גולשי פרירייד וחובבי אייר טיים יזילו ריר מטווח הרוחות העצום והליפט שהקייט מייצר. FREE LW, אל תצא מהבית בלעדיו.
 
   
 
מאפיינים
 
                           
    
שלד 3 צלעות קל משקל
SLIM STRUTS
מערכת בריידלים קצרים
ULTRA LIGHT WINGTIPS
SPEED PROFILE
קייט Delta Bow
 מערכת "שליטה חכמה" (CIT) 
  שסתום מהיר 2.0
 מערכת ניפוח מהיר
הנפה מחדש מיידית
מערכת בר SENSOR
ExoTex® Dacron
INTELLIGENT ARC
CORETEX® LIGHT
 
    


 
מאפיינים עיקריים

 
 
 
שלד שלוש צלעות קל משקל
פחות זה יותר. FREE LW ירש את קונספט שלוש הצלעות מה-GTS3 שמאפשר פיתול יותר חזק לעומת קייט דומה עם חמש צלעות. יותר פיתול מייצר פניות מהירות יותר וחיוך רחב יותר. בנוסף, משקל נמוך משפר את יכולת הדריפט של הקייט

 EXOTEX® SLIM STRUTS
רזה זה טוב. גירסאות LW של הקייטים של CORE הן בעלות צלעות רזות יותר בהשוואה לדגמים הקטנים יותר. צלעות רזות יותר הן גמישות יותר ולכן מייצרות קייט מהיר וזריז יותר. צלעות רזות גם חוסכות משקל וכן משפרות את הפרופיל האירודינמי של הקייט.
  
 
 


ULTRA LIGHT WINGTIPS

דקרון ExoTex החדש איפשר למהנדסים שלנו לעצב את קצוות הקייט עם הפחתה בכמות הבד הדרושה, מבלי להתפשר על העמידות שלהם. הפחתת כמות החומר מאפשרת יציבות גבוהה יותר ופניות מהירות יותר

 
 

 
 SPEED PROFILE
פרופיל כנף שטוח יותר נועד להפחית את התנגדות הרוח. פרופיל אירודינמי יעיל יותר מייצר יותר ליפט ויותר כוח, עובדות אלה חשובות ביותר בתנאי רוח חלשה. 

  
קייט Delta Bow
הטוב מכל העולמות. FREE LW מאופיין על ידי חופה בעלת שובל אחורי המעוצב כקשת שפונה פנימה, כנפיים מוטות אחורנית וטיפים קטנים של קייט דלתא. שילוב קסום זה ממקסם את יכולת הדיפאואר והשליטה בקייט, את יכולת החידוד והכניסה לרוח שלו, וכמובן נותן איירטיים נחמד. השייפ גם תורם להתנהגות המדויקת של הקייטים של CORE, התחושה מהבר, ההנפה מחדש וזריזות הפניות שלהם.
 
       
 
 

 
 INTELLIGENT ARC
Intelligent Arc הינה תצורת בריידלים ייחודית הלקוחה מסדרת ה-XR אשר משנה את פרופיל הקייט על פי דרישת הגולש באופן לינארי וישיר. כשם שציפור פורשת כנפיים ומייצרת כוח עילוי, משיכה של הבר מגדילה את שטח הפנים של FREE LW ומייצרת כוח עילוי וזמן אויר. באופן דומה, בזמן שחרור של הבר, הקייט "מקפל כנפיים" ומשחרר כוח. מערכת Intelligent Arc - לייצור ושחרור כוח באופן מדויק, מבוקר ועל פי דרישה. 

 
  
מערכת בריידלים אולטרא-קצרה
לא עוד קשרים וחוטים שמסתבכים זה בזה, עם מערכת הבריידלים הקצרה ביותר שאי פעם יצרנו. התצורה החדשה משפרת את המשוב מהקייט לגולש, כך שתמיד אפשר להרגיש היכן הוא נמצא. לפניות מדויקות, הדוקות ותחת שליטה. תכונה זו ניכרת אף יותר במידות הקייטים הגדולים
   
 EXOTEX® DACRON
מיוצר בגרמניה ועמיד במיוחד. דקרון EXOTEX החדש בנוי מסיבים בשזירה אנכית וציפוי מגן ייחודי (אמולסיה). הוא פותח במיוחד עבור הקייטים של CORE בכדי למנוע כיפוף וקימוט של השלד, קרעים וחשיפה לקרינת UV. הבד אשר עמיד בפני מתיחות משפר את זרימת האוויר סביב הקייט ומאפשר את הקטנת קוטרו של הבידון הראשי וקוטרן של הצלעות. ולמרות זאת, EXOTEX משדרג את קשיחות השלד, את יציבות הקייט באוויר ואת המשוב לגולש.
 
     

 

 
 CORETEX® LIGHT

בלעדי ל-CORE. מעט קל יותר. הבד שלנו, המוביל בתעשייה, ripstop הוא עמיד ממש כמו CoreTex המקורי ועדיין מציב רף חדש בעמידות בפני קרעים, אורך חיים והגנת UV. ניתן לחוש את הבד הקריספי שרק קייט של CORE יכול להעניק.

 
 
 

 

שסתום מהיר 2.0

אין צורך בפיות ניפוח ובמתאמים! בכל הקייטים של CORE, השסתום מהיר 2.0 מתחבר ישירות לכל צינור משאבה סטנדרטית. השסתום מהיר 2.0 מזרים מקסימום אוויר, מקצר למינימום את זמן הניפוח ומפחית את העומס על המשאבה. מפנטז על משאבה חשמלית? שסתום מהיר 2.0 פותר לך את הדילמה.

   

 

 

 

מערכת "שליטה חכמה" (CIT) של CORE

משתנים כגון זריזות הקייט ולחץ בר הם עיניין של העדפה אישית. אתה יכול להתאים בקלות ובפשטות את המתח של הליינים האחוריים, את לחץ הבר ואת מהירות הסיבוב של הקייט. מערכת השליטה החכמה שלנו נותנת לך חופש מוחלט להתאים את הקייט על פי העדפתך האישית.

 

   
 
מערכת ניפוח מהיר

מי שנכנס ראשון למים זוכה! תכננו מחדש את מיקומן של פיות הזרמת האוויר לצלעות של הקייט כך שהאוויר זורם לתוכן מהר יותר. עשינו את זה בשבילך כי אנחנו יודעים עד כמה אתה אוהב לנפח את הקייט שלך.
  

  
 

מערכת בר SENSOR
FREE LW תואם למערכות הבר SENSOR2 או SENSOR PRO המאופיינות בשליטה מדויקת בקייט ובמערכת הבטיחות על ליין קדמי יחיד (SSF) הייחודית של CORE.
    


 
רגעים