בוטס או רצועות: CHOICE יש רק אחד

גלשן פריסטייל ורסטילי עם פנים רבות. בין אם אתה גולש על רמפות עם בוטס, או מתרגל עם רצועות ה-CHOICE 2 החדש וקל המשקל מציע לך אפשרויות רבות להתנסות ולמצוא את הסטייל האישי שלך.
 

THE ALL-IN-ONE FREESTYLER

CHOICE 2 החדש כולל שיפורים ועדכונים משמעותיים אשר מעניקים לגולשי פריסטייל את השילוב המושלם בין כוח, קשיחות וגמישות. ליבת הגלשן המיוצרת מעץ פאולוניה עברה עיבוד CNC חדש ומגיעה קרוב יותר לקצוות הגלשן כדי לחסוך במשקל ולשפר ביצועים. הצ'אנלים עברו שינוי וריילים חדשים בתחתית הגלשן מעניקים לך אחיזה ושליטה בגלישה עם או בלי סנפירים. רוקר מתון לפריסטייל מאפשר נחיתות בטוחות גם מתרגילים מסובכים. שימוש בקרבון ייחודי בו סיבי הפחמן שזורים בזווית של 30° זה מזה ממקסם את גמישות הגלשן ביחס לכוחות המופעלים עליו. פופ חזק יותר, הנאה מקסימלית, עם או בלי סנפירים. הבחירה היא אחת.

CHOICE 2 - גלשן מופלא לכל גולש פריסטייל.
מאפיינים
CARTAN® פחמן
ליבת עץ 3D
VARIO RAILS
צורת DIAMOND 3D
מולטי צ'אנלים
שידרית בצורת V
PRO ROCKER
אינסרטים קשוחים לבוטס
סנפירים G10 PRO 42MM
UNION PRO
UNION COMFORT
סנפירים G10 WAKE 28MM
 
מאפיינים טכניים


CARTAN® פחמן
CHOICE 2 מיוצר עם סיבי פחמן השזורים זה בזה ב-30° ובכך מעניקים לגלשן גמישות אופטימלית ביחס לכוחות הפועלים עליו במים. בנוסף, תהליך הייצור מאפשר שימוש מינימלי בשרף והפחתה במשקל. התוצאה היא פופ טוב יותר ועמידות גבוהה יותר.

VARIO RAILS
ריילים בעובי משתנה. לשליטה טובה יותר. CHOICE 2 כולל רייל מעוצב בעובי של 9.5 מ"מ במרכז הגלשן אשר יורד בהדרגה לעובי של 3 מ"מ בקצוות.
 

צורת DIAMOND 3D
שלמות בצורת יהלום. תנו מבט מקרוב על קווי המתאר של CHOICE 2. בקצוות הגלשן וליד ידית האחיזה, המשטח נחרט בצורת יהלומים. המתאר הייחודי מפחית את המשקל הכללי ומתעל את הכוחות הפועלים על הבורד אל הסנפירים וקצוות הגלשן, בדיוק היכן שהם נחוצים בכדי לאזן באופן מושלם בין גמישות וקשיחות.

מולטי צ'אנלים
אחיזה קיצונית גם בלי סנפירים. מאפיין חדש ב-CHOICE 2 הוא פרופיל רחב יותר בקצוות הגלשן ועיצוב חדש של הצ'אנלים. בגלשן החדש שני ישנם צ'אנלים אשר רצים לכל אורכו ושניים נוספים באורך ¾ מאורכו. השילוב ביניהם מייצר יציבות צידית מדהימה. בקצוות הגלשן ישנם שני צ'אנלים קצרים נוספים המשלימים את המבנה הכללי.
שידרית בצורת V
אנחנו ב-CORE שואבים השראה מסירות מירוץ המחליקות על פני מים סוערים בשליטה מושלמת, לכן הכנסנו מאפיין חדש בדמות שידרית בצורת V בקצוות הגלשן לגלח צ'ופים ולגלישה חלקה.
 

PRO ROCKER
הגלשן מאופיין ברוקר פריסטייל מתון. למקרים של נחיתות לא מושלמות.
סנפירים G10 PRO 42MM
איזון מושלם בין התנגדות גבוהה למים כשאתה צריך לחופש הזה שאתה מחפש בבורד פריסטייל. סנפירים בגודל 42 מ"מ הם הסטנדרט. גדולים מדי? אין בעיה, עבור לסנפירי וייק בגודל 28 מ"מ.
אביזרים
רפידות ורצועות CORE

UNION PRO
רפידות אורתופדיות מ-EVA עם משטח תלת מימדי מיוחד לאצבעות שישמרו על כפות הרגליים שלך גם בנחיתות קשות. בסיס הרפידה ניתן להתאמה בתשעה מצבים שונים למנח כפות הרגליים, לכן אנחנו בטוחים שתמצא את הפוזה שהכי מתאימה לסגנון שלך. אפשרות התאמה דומה קיימת גם ברצועות החדשות. הרצועות הכפולות מאפשרות התאמה לגובה כף הרגל, התאמה קדימה/אחורה לפי גודל כף הרגל ונסגרות תוך שניות. כל זאת בכדי להעניק לך חיבור מושלם ונוח לבורד שלך. ריפדנו עבורך את פנים הרצועות בנאופרן מרופד ונוח, בעוד שהצד החיצוני שלהן עשוי מעור סינתטי ועמיד.

 
UNION COMFORT
גירסה בסיסית יותר ומהנה לא פחות. הסט החדש כולל רפידה ארגונומית לבלימת זעזועים מושלמת, ספוג "זוכר" ברצועה להתאמה אידאלית לכף הרגל, ופאנל להחזקת קצות האצבעות. כל אלה יספקו אחיזה מושלמת ונוחות מקסימלית בכל תנאי הגלישה.
G10 WAKE 28MM סנפירים
הסנפירים האלה יעמדו בכל התעללות בכבוד. סנפיר ווייק בעל שיפוע מתון וזוית אופטימלית של הקצה האחורי מושלם לסשן ווייק הקרוב שלך. הוא קטן דיו כדי לא להגביל אותך ומספק אחיזה מספקת בתמרונים טכניים.
רגעים